Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Chłopczyk czy dziewczynka?

Recommended Posts

Falkhor    63

Tak natura chciała, że moja rola rodzicielska na przyszłość to będzie... ojcowanie. Czyli będę tatą w przyszłości (mam nadzieję :( ). Nooooo i cóż. Pomijając wiele etapów dochodzimy do momentu, kiedy dowiadujemy się, że będziemy rodzicami :) :) Dla jednych szok, dla innych radość, jeszcze dla innych - niespodziewane zakończenie błogiej samodzielności i odpowiedzialności tylko za siebie.

Ale to nie o takich trochę smutniejszych rzeczach będziemy gadać, tylko o tym... JAKIEJ płci potomka chcielibyście mieć w pierwszej kolejności i dlaczego? Czy jest to dla Was w jakiś sposób ważne, czy uważacie, że jest to całkowicie nieistotne a może od dawna marzycie o tym, żeby to był albo chłopiec, albo dziewczynka, a może... bliźniaki? Trojaczki? :) :) SZEŚCIORACZKI?

Pozdrawiam.

Cerberion    0

ja bym na poczatek chcial......... DZIEWCZYNKE :) KONIECZNIE :) tzn. jakby byl chlopak to nie bylbym smutny z tego powodu, ale jakbym mial na poczatek wybierac to jednak panienke :) dlaczego????? bo tak :) bym ja rozpieszczal i uczyl, ze faceci to swinie sa :(:) :) :) :) i ze trzeba bardzo na nich uwazac no i bym zabieral na wycieczki takim kumplem bym dla niej byl bo ja mysle ze to wazne by dla niej bylo. noooooo i ogoooooolnie chcialbym aby moim peirwszym dzieckiem byla dziewoja. A imie juz nawet mam umyslone :) :) :):D Małgosia albo Kasia albo Justyna :D :D :D

terelka    1

Ja chce chłopczyka na poczatek :P Bedę go zabierac na mecze siatkarskie albo pilkarskie :P Bedzie mial na imie Michal, tak juz jakis czas temu wymyslialam i tak zostanie, chyba, ze tatus bedzie mial tak na imie, to wtedy pomysle nad innym :P

Falkhor    63

Hihi :P Na razie przyszła mama chce chłopca, a tatuś dziewczynkę :P jak się to łądnie uzupełnia :P Dla mie na początek hmmmm... mógłby być chłopiec :D Bo myślę, ze doświadczenie drugiego faceta jest dla takiego chłopca bardzo istotne w rozwoju - a coś tam się o życiu wie, prawda? :D Męskie rozmowy i takie tam sprawy :D Dziewczynka? Hmmmm... myślę, że facet dla córki przydaje się dopiero w wieku starszym, ale to tylko taka teoria - jako tata myślę, że bym się nadawał, chociaż pewnie córce za duzo bym pozwalał :P

Qmar    0

Obojetne byle by zdrowe :P ale wolalbym na poczatek chlopczyka :P pozniej blizniaczki :P moglyby byc :P a pozniej sie zobaczy ^^

Megg    9

a ja chciałabym mieć i chłopca i dziewczynkę a jak już to tylko dziewczynke :D

Oczywiście najważniejszą rzeczą jest to żeby były zdrowe!! :P

Danka28    1

Hmm... no to ja mam już małe pole do popisu w tym temacie, bo mam synka! Teraz tylko muszę znaleźć przepis na dziewczynkę, bo bardzo bym chciała mieć córeczkę!!! Tylko jak to zrobić?

levi    0

a ja chciałbym mieć dziewczynke :P na początek...a potem najwyżej jeszcze chłopca :D wydaje mi się, że 2+2 to japlepszy schemat rodziny :D

a co myślicie nt imion swoich pociech?? ja się wczoraj nad tym zastanawiałem z rozmowie z pewną osóbką :D a zatem:

chłopiec - igor

dziewczynka - iga

a co ty na to?? :D

levi    0
duzo nie płakał :P hehe

ahhh to panie profesorq masz wymogi :030: ale tak na serio to fakt - byle zdrowy...a co do płaczu to można machnąć na to ręką :030: przecież kiedyś przestanie...

Megg    9
Falkhor: chociaż pewnie córce za duzo bym pozwalał

no wiesz co... :P

zastanów się nad tym głębiej jeszcze póki masz czas :D

levi    0
chociaż pewnie córce za duzo bym pozwalał :P

nooo mam ten sam dylemat :030: nie potrafiłbym niczego odmówić takiej ślicznej dziewczynce z kucyczkami :030: heh

zresztą wydaje mi się, że z dziewczynkami są mniejsze problemy w dalszym życiu :030: do z założenia chłopaczki to szatanki :diabelek:

okimaxim    0

ja też byłam małym i wrednym potworkiem jak byłam mała i ojjjjjjjjj dawałm popalić, teraz sie śmieje jak mi to opowiadają bo ja niestety niewiele pamiętam... ;(

Falkhor    63

levi', Ojjjj. Ja właśnie myślę, ze dopiero z dziewczynami są problemy w wychowaniu... a pomyśl o OPIECE. Że jedzie sobie na obóz, a tam zgraja facetów itepe, no :) Mówię Ci, jak będziemy ojcami i nasze dzieciaki będę w jednej klasie, to nie raz będziemy jechać samochodem na koniec świata, bo córcia złamała paznokieć :P:D Albo powiedziała, ze poznała fajnego kolegę i już 3ci dzień z namiotu nie wychodzą bo taka brzydka pogoda :D :D

Imiona dla chłopca? Igor, Iwan :) Maciej, Marcin Junior :D.... Jan :)

Dla córki - Małgosia, Kasia, Agnieszka, Dorota, Ewa, Barbara :) :) :)

Qmar    0

jak kiedys bede mial syna nie wiem jak mu dam na pierwsze imie (to sie jeszcze wybierze jak zwykle w osttanim momnecie) ale na druga na pewno bedzie mial Marcin :P

wiesz Falk fajnie by sie zgralo jak kilkoro z nas mialo by dzieci w tym samym wieku i zeby byly z jednej klasy przynjamniej spotkac by sie bylo :D

levi    0
fajnie by sie zgralo jak kilkoro z nas mialo by dzieci w tym samym wieku i zeby byly z jednej klasy przynjamniej spotkac by sie bylo :D

otóż to :030: jakaś wywiadówka albo coś a potem :564: a do tego fajnie jak nasze dzieciuchy wstorzyłyby podobną ekipę do naszej :P

okimaxim    0

no to słuchajcie, co za problem?! Umówić sie na konkretną date i wszyscy zacznijmy sie rozmnażać w jednym dniu ;) to możlowe że i dzieci sie w jednym urodzą :P ^^

iwcia    2

Zdecydowanie dziewczynka :P zawsze mi sie marzyla osobka o mojej plci ;) hehe wiec mam nadzieje ze kiedys kiedys doczekam sie coreczki :P

levi    0
no to słuchajcie, co za problem?! Umówić sie na konkretną date i wszyscy zacznijmy sie rozmnażać w jednym dniu ;) to możlowe że i dzieci sie w jednym urodzą :P ^^

OKM z ust mi to wyjełaś :030: dobry patent...

...a zatem podajcie termin i zaczynamy "misje rozmnażanie" :one: :030:

będzie seria ziomków z ziomków :030:

Qmar    0

ta seia ziomkow z ziomkow jak sie zbierze 10 ziomkow i kazdy bedzie mial trojaczki to jest 30 ziomkow ;) wiec panstow na becikowe wylozy ^^

michas    0

ja to nie wiem co pierwsze chciałbym zeby było,w ramach kompromisu moga byc blizniaki chłopiec i dziewczynka,w sumie to ja sie nie widze w roli ojca bo nie wiem na co by te dzieci wyrosły jak ja bym je wychowywał??chyba ze ojcostwo zmienia człowieka?? ;) a co do imiom to chłopiec Marek pewnie a dziewczynka Paulina chyba lub Magda lub Monika :P

Falkhor    63

michas,

chyba ze ojcostwo zmienia człowieka??

Zmienia :) Bo już nie martwisz się o siebie, ani o mimo wszystko samodzielną żonkę, ale... o bezbronną istotkę. Wtedy w samcu,w macho odzywa się nuta nie tyle przywódcy stada, co opiekuna :)

Poza tym przeczytałem kiedyś pewno zdanie:

Matka kocha dziecko za to, ze jest.

Ojciec kocha je za to, jakie jest.

Nie chodzi tu tylko o to, ze dizecko ma być naj naj naj i uosabiać wszystko to, czego nie udało się zrobić ojcu w jego życiu. Ale ojciec ma inną rolę niż matka w życiu nowego człowieka. Dlatego na pewno trochę się zmienia :)

Qmar, levi', :) :) :) Nooooooo można w sumei zaproponować taki zlot :P:) Hymmmmm... Trochę mi to jednak wygląda na... a nie powiem :) :) Sam bym się musiał ocenzurować :) A tak na poważnie - trzeba jakoś walczyćo dodatni przyrost naturalny :)

michas    0
trzeba jakoś walczyćo dodatni przyrost naturalny

no o to sie trzeba postarac i to koniecznie,kto bedzie na mnie robił jak juz bede stary??

tak wiec ludziki do roboty,do roboty :P kochajcie sie i rozmnazajcie sie :)

Falkhor    63

michas,

tak wiec ludziki do roboty,do roboty kochajcie sie i rozmnazajcie sie

hgehehe :P Nie tak hop siup :D My starzy musimy najpierw zadbac o to, by młodzi mieli gdzie pracować, gdzie sie budować i mieszkać...

Dziewczynka nie byłaby złym pomysłem :) I chłopczyk tez nie - dlatego Michas słusznie wspomniał o bliźniakach. Bałbym się tylko tego, jak dac radę zapewnić im przyszłość. Na państwo nie ma co liczyć za bardzo.