Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Chłopczyk czy dziewczynka?

Recommended Posts

levi    0
Qmar, levi', Nooooooo można w sumei zaproponować taki zlot Hymmmmm... Trochę mi to jednak wygląda na... a nie powiem Sam bym się musiał ocenzurować

Falkhor a co tu cenzurować?? toż to ziomek samo życie - czysta natura hihihi :D

A tak na poważnie - trzeba jakoś walczyćo dodatni przyrost naturalny

i właśnie wokół tego wszystko się obraca :P bo nei wiem czy sobie zdajecie z tego sprawe, ale to ile będziemy mieli dzieci (i wogóle ile dziecie się urodzi w okresie kiedy będziemy tworzyć rodzinę) w 'znaczny' sposób wpłynie na lekkość naszego dorosłego życia :| - a zatem to poważna sprawa!! :561:

Dziewczynka nie byłaby złym pomysłem

zgadzam się Falk ja też bym chciał mieć dziewczynke :) tylko boję się tego, że nie potrafiłbym jej niczego odmówić - co sprawiłoby, że stałbym się rodzicem - pantoflem :559: :) heh

Falkhor    63

levi', Hihihih :( Piszesz tak samo jak i ja :( Nie wiem, ale taki facet jak ja jak by miał córkę, to by był taki straszny pantofel i na wszystko prawie pozwalał swojej małej królewnie :( :( :(

levi    0
levi', Hihihih :( Piszesz tak samo jak i ja :(

hmmm widać mamy podobną wizję przyszłego 'rodzicielstwa' :030: heh czy jak to tam inaczej nawiecie...

a co to tego rozpieszcznia to jest chyba rzecz notoryczna :zdziw: :030: bo mam aqrat 2 wujqw i obaj mają córeczki w wieku 5-6 latek :030: ahhh i powiem wam, że takich pantofli to ja nigdy nie widziałem :030: :zly2: wszystko o co dziewczyneczki poproszą to zaraz dostają...

...mamusia jest nieco bardziej powściągliwa natomiast tatuś to istny "klapek" :030: - więc Falk wydaje mi się, że podobnie skończymy :one: :030:

Prot    0
Teraz tylko muszę znaleźć przepis na dziewczynkę, bo bardzo bym chciała mieć córeczkę!!! Tylko jak to zrobić?

Do tego potrzebna jest odpowiednia forma :P

A ja bym chciał najpierw syna pozniej córkę i tyle :D

Falkhor    63

Prot, A dlaczego w takiej kolejnmości?

Bo jak dla mnie to byłoby całkiem strategiczne :P Np. Najpierw syn a potem za jakieś 3-4 lata, córeczka :D Dlaczego? Bo syn miałby chronić siostrę :D :D :D

Qmar    0

Bo jak dla mnie to byłoby całkiem strategiczne :P Np. Najpierw syn a potem za jakieś 3-4 lata, córeczka :D Dlaczego? Bo syn miałby chronić siostrę :D :D :D

albo siostra byla by upierdliwa dla chlopaka :)

Falkhor    63

Qmar, Ewentualnie... jakby córka była starsza, tooooo braciczek miałby do czynienia z fajnymi koleżankami :P :P

Gothka =)    0

Bo jak dla mnie to byłoby całkiem strategiczne :) Np. Najpierw syn a potem za jakieś 3-4 lata, córeczka :D Dlaczego? Bo syn miałby chronić siostrę :D :D :D

albo siostra byla by upierdliwa dla chlopaka :D

Też o tym myślałam. Dobrze by było jakby siostrzyczka miała oparcie w starszym bracie.

Dziewczynka byłaby upierdliwa dla chłopaka? Możliwe, ale chłopcy też bywają upierdliwi dla dziewczynek. Pamiętam jak mój braciszek wszędzie za mną chodził jak cień. Ale to są te uroki dzieciństwa właśnie :]

Ja osobiście zawsze chciałam mieć starsze rodzeństwo. Pewnie dlatego traktuję swoje przyjaciółki jak siostry =D

levi    0
Qmar, Ewentualnie... jakby córka była starsza, tooooo braciczek miałby do czynienia z fajnymi koleżankami :P:)

staaary :yes: po raz kolejny muszę się z tobą zgodzić :yes:

mam taką samą wizję :flower: córka będzie sprowadzała koleżanki a chłoptaś będzie korzystał :lil-lol: ahhh dlaczego ja nie miałem takiego szczęścia :confused:

Falkhor    63

levi', Hihihihih :) Noooo ale wiesz. Może być też tak, ze brat jest starszy i siostra po jakimś tam czasie będzie przyprowadzać do domu swoje młodsze od btata koleżanki :P:D:) To tez ma jakiś sens :):P :P :P

Gothka =), Wg mnie zawsze dobrze jest mieć starsze rodzeństwo. Moooże nie zawsze tak jest, ale w tej cześci przypadków, które mnie interesują, to jednak starsze rodzeństwo to jakieś takie pewniejsze, bezinteresowne, szczere wsparcie.

Svirus    1

Ja bym chciał najpierw dziewczynkę Michalina by miała na imię :] jakieś 4 lata później chłopaka, Maksymilian :] ale dokładnie rozplanowałem :)

Falkhor    63

Svirus, Maksymilian - bardzo fajne imię jak dla chłopca. ja takie sobei wziąłem dopiero na 3cie, bo wcześniej były pewne problemy z własym wyborem dwóch imion na chrzcie :) :) :D Dla dziewczynki już mówiłem, jakie.

Ponadto hmmmmm... wychowanie i utrzymanie chłopca jest... TAŃSZE?? :D

iwcia    2

Ja sobie uplanowałam Julke :) koniecznie i zdania nie zmienie :P a chłopiec Julek :) hehe ale to jeszcze wymaga przemyslenia, ogolnie malo imion chlopiecych mi sie podoba :P wybredna jestem dlatego Julek tez jeszcze do przemyslenia.

maciej    32
a chłopiec Julek

Zaden Julek :P Maciej bedzie Maciej :)

Problemu nie powinno być, bo będzie chłopczyk na pewno :P

iwcia    2

Maciej hehehe - absolutnie odpada :P jednej Maciej w domu to az za duzo :P a dwuch to nawet nie ma o czym gadac.

Z imion meskich moze byc jeszcze Jarek :) Kubuś, i chyba nic wiecej mi sie nie podoba :)

levi    0
Z imion meskich moze byc jeszcze Jarek :P Kubuś, i chyba nic wiecej mi sie nie podoba :P

hmmm iwcia a co myślisz o imieniu Igor XP - mi się osobiście podoba :thumbup:

iwcia    2

levi' - Igor hmm jak dla mnie za twarde imie dla dzidziusia :P Igorek kochanie :P hehe egzotyczne i w sumie niecodzienne imie :) u nas chyba rzadko uzywane? Bo igora znam tylko z filmu Na wspolnej :)

levi    0

właśnie mój nowy kuzynek się tak nazywa :rotfl: i zwracanie się do niego "Igorek" jest całkiem przyjemne ;P

Igor - podoba mi się to imie dlatego, że jest takie dość nietypowe...nie lubie imion, które słysze na codzień i to w znacznych ilościach :shy:

Gothka =)    0

Hmm jeśli będę mieć córeczkę możliwe, że nazwę ją Anna, tak jak nazywa się moja babcia. Podobają mi się też takie imiona jak Julia, Zuzia, Elżbieta, Magdalena. Jeśli będzie syn to nazwę go Piotr. Kiedyś podobało mi się też imię Paweł... Hehe do czasu kiedy liczba moich znajomych Pawłów przekroczyła dziesięć. :hihi:

Qmar    0

Igor :rotfl: - dobre :) ale nie dla dziecka wyobrazcie sobie w przedszkolu - "Ty Igorze" :D:D (ale cos w tym jest :D )

Najelpesze jest Marcin :) pozniej Kaziemierz :) i pozniej Marek ^^ a dla dziecka ?! jak sie kiedys urodzi to sie zobaczy ;]

Falkhor    63

Qmar, A niby dlaczego Marcin? Wszstkie Marciny, jakich znam, są co najmniej dziwni :P :P :) XP XP XP

Kazimierz - Noooo ładne, piękne i hmmm... poważne imię? Kaziu :) Kazio :D Kazek :D Marek mi się niespecjalnie podoba. Ale Q, to ważna kwestia - jak nazwać to dziecko. Jak widzę, jakie ludzie czasem dzieciom imiona dają... M. Wisniewski jest mistrzem :D :D

Hmmm... a bardziej się brudzi chłopczyk czy dziewczynka? :) :) :) :lol-sweat:

levi    0
Hmmm... a bardziej się brudzi chłopczyk czy dziewczynka? :P:) :) :lol-sweat:

Falk to zależy jaki brud masz na myśli :nerd: bo mogą być dwa brudy: cielesny i buchowy :hihi:

jeśli mówisz o tym pierwszym to chłopak xD

a jeśli mówisz o tym drugim to chłopak xD

i właśnie dlatego wolałbym mieć dziewczynke :hihi: wydaje mi się, że mniejszy problem z wychowaniem i wyprowadzeniem na porządnego człowieka :rotfl:

Qmar    0

Falk ja sie nazywam tak jak wymienilem ^^

Levi dziewczynka tez nie jest swieta zwlaszcza jak to bedzie Twoja corka i pojdzie w Twoje slady to olaboga :hihi:

levi    0
zwlaszcza jak to bedzie Twoja corka i pojdzie w Twoje slady to olaboga

oj Qmar nie zrozumiałem tego stwierdzenia?! :P jakie są te "ślady", którymi nieby podążam?? :eek: heh

Falk ja sie nazywam tak jak wymienilem ^^

i popatrz Falk niby takie te imiona poważne a właściciel wręcz przeciwnie heh :rotfl: (Qmar śmieje - żeby nie było?!) :hihi: