Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Chłopczyk czy dziewczynka?

Recommended Posts

levi    0
ale jak coreczka bedzie jak tata Levi to bedzie szydera ^^

eee a jaki 'jest' tata levi'?? :rotfl: ja poprostu bym jej na duuuzo pozwalał i byłbym zwykłym pantofelkiem heh (śmiech) :hihi: :rotfl:

Qmar    0

no wlasnie LEvi a wtedy bys sie dowiedzial ze w wieku 18 lat twojej corki bedziesz dziadkiem :P pantofelku :)

zreszta jaki jest tata levi to nie wiadomo jeszcze :)

Falkhor    63

Noooo to jeszcze dalej popuśmy wodze fantazji, i trójka forumowego rodzeństwa - Q, OKM i Levi' zostają opiekunami 6cioraczków. To by dopiero były dzieci :P:) :) :) Falk, tzn, ja :) moge je odwiedzać na święta. Jako zły troll, bo nie będe dawał kasy na taką górę prezenetów :)

Qmar    0

Falkhor jesli kiedy kolwiek bede mial 6cioraczki to przyrzekam ze bedziesz wujkiem chrzestnym kazdego z nich ^^ a nawet jak beda trojaczki :P blizniaki to juz podziele na braci moich ^^ hehe

Falkhor    63

Qmar, Buehehehe ;) na pewnoe jesteś świadom tego, ze ja bym wtedy stał się w sumie TWOJĄ rodziną również w pewnym względzie? Ja to sobie z trudem wyobrażam :P a co do tych dzieci... wiesz, na co je skazuejsz? Z resztą - ja Ci życze nawet 20raczków, a co :)

Hmmm... a właśnie. Przyjmijmy, że... na śiwat przychodzi więcej niż jedno dziecko. Bliźniaki albo owe sześcioraczki. Jaki preferowany podział płci? :P

levi    0
owe sześcioraczki. Jaki preferowany podział płci?

hmmm trudne pytanie Falk zacznijmy od tego, że nie potrafie sobie wyobrazić sześcioraczków :eek:

a teraz sobie Falkhor wyobraź 6 dziewczynek :rotfl: ja piernicze...7 bab w domu...nie ja w to nie wchodze :lmao: XP wyjątkowo ekstremalne życie - i tylko dla największych twardzieli ;) XP

Qmar    0

blizniaki to gora ;) no moze trojaczki ale nie wiecej ^^ w sumie to blizniaki to jest to a pozniej jeszcze jedno i spokoj :P ewentualnie 2 ^^ byleby zdrowe i takie fajne jak ja :)

Falkhor    63

levi', Pewien pan w wiosce niedaleko Leżajska.... bardoz chciał mieć córeczkę ;) 11 razy udało mu się wynaleźć chłopaka :P:):P:D Powiedział, ze to znak boży. Póki co - na razie nic więcej nie rpzybywa :P

W przypadku 6raczków hmmm... 4 chłopców, dwie dziewczynki :) Booo powiem tak, że np. gdyby był tylko jeden chłopiec albo tylko jedna dziewczynka - to wtedy rodzeństwo ma za duzy wpływ. Aaaa nie chce, żeby było po równo :) Faceci rządzą :lol-sweat:

levi    0
i takie fajne jak ja

i z taką wrodzoną skromnością :hihi: heh

a ja bym chciał mieć tylko jednego dzieciaczka - dziewczyneczke :rotfl:

rudzia    0

No ładnie nie ma jak to różnorodnośc :D :hihi: w sumie to tak też można ale ok :o chodzi o to żeby dzieciaczki miały się z kim bawiac bo jednak jedynaki są za bardzo rozpieszczone i nie mozna sie z nimi dogadac :/

Falkhor    63

magdaaa, heh. Tak szczerze to i JA chciałbym miec więcej dzieci. Na prawdę - tylko martwię się o ich bezpieczeństwo materialne :/ W naszym kraju ciezko z tym :/

Ale ale - dzięki 'WIĘSZEJ' ilości dzieci znika problem czy chłopiec czy dziewczynka :) Chociaż znane sa przypadki, gdy jednemu człowiekowi, który zawzięcie chciał córeczkę - żona urodziła 9 chłopaków ;)

rudzia    0
Chociaż znane sa przypadki, gdy jednemu człowiekowi, który zawzięcie chciał córeczkę - żona urodziła 9 chłopaków

Moja koleżanka ma w domu 5 sióstr :) a jej tata nadal chce chłopaka ale chyba juz nic z tego nie wyjdzie :) W sumie im wiecej dzieci w domu tym więcej radości :) i tyle samo kłoptów niestety, ale dzieci sa cześcia naszego skromnego ludzkiego zycia, bo w końcu nadchodzi moment, że tylko dla nich się zyje :)

A po za tym, jak już jakaś kobieta jest w ciązy to nie mysli ona o tym czy to ma byc chłopeic czy dizewczynka, ważne jest żeby było zdrowe i to jest chyba w tym wszystkim najwazniejsze :)

Falkhor    63

rudzia,

tylko dla nich się zyje

Życie pokazuje też, że czasem żyje się TYLko dzięki nim.

Raviol    0

Ma początku chciałam dziewczynkę, bo kiedy dorośnie to na zakupy można razem pójść i łatwiej byłoby mi ją zrozumieć. Ale teraz sobie myślę, że jak już chce mieć jedno dziecko, a chcę, to może to być chłopiec. Nie będzie miał problemów z tymi wszystkimi kobiecymi sprawami bedzie duży i silny, a kiedyś bedziemy razem zwiedzać świat i jeżdzić na motorze :)

rudzia    0

Marzenia sa boskie ale płci dziecka nie wybierzesz...wiec trzeba się cieszyc tym co się ma. Ale to jest chyba tak, że kazda płec ma swoje plusy i minusy. A co by sie nie urodziło to i tak się bedziesz cieszyc ;)

ziomalka    0

Ja kiedys marzyłam o adopcji dziecka z Afryki ... na wzór Angeliny Jolie ... :) Pomysł nadal mi sie kotłuje w głowie, może kiedyś - czas pokaże :shy:

Jak narazie mam inne priorytrety, co nie znaszy, że nie chciałabym załozyć w pełni różnokolorowej rodzinki :lol-sweat:

Płeć mówiąc szczerze jest mi obojętna, ale najważniejsze w wielodzietnej rodzince jest to, by nie było samych chłopców albo samych dziewczynek - zawsze to jakieś urozmaicenie no iwśród monopłciowego rodzeństwa nie jest tak ciekawie :sweet:

rudzia    0
Ja kiedys marzyłam o adopcji dziecka z Afryki ... na wzór Angeliny Jolie ... Pomysł nadal mi sie kotłuje w głowie, może kiedyś - czas pokaże

Pierwszy czarnuch NFM-u musi miec jakiegos czarnuszka. Jak cos to pamietaj. Mam wtyki :) znajdź czas a dziecko też się znajdzie :lol-sweat: W Rzeszowie jest tylu przystojnych murzynów :sweet:

Falkhor    63

ziomalka, A czy kolor ma znaczenie? W Polsce też jest mnóstwo dzieci, które można adoptować.