Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

KAWA - Mała-czarna, Duży Szatan, Cappucciono, Espresso...?

Recommended Posts

ziomalka    0
ziomalka, wiesz że są inne wspomagacze z kofeiną?

RedBull bleeee, plussszzz może być ostatecznie, cola - nadyma żołądek XP

Kawa strasznie zakwasza organizm i wypłukuje minerały- ale ty to doskonale pewnie wiesz?

Wiem, dodam tylko, że po miesięcznej kuracji z tak dużą ilością kawy - nie tylko schudłam - wiem, wiem, nie widać XP, ale i - miałam mnóstwo i wieelkich siniaków a do tego byłam strasznie osłabiona, brakowało mi witamin, których zapas staram się teraz uzupełniać, choć to łatwe nie jest ...

ziomalka    0

A ja wolę dla bezpieczeństwa i swojego i współdomowników nie pić kawy :D Bo nie ręczę, że będe po niej myslała w pełni trzeźwo XP

Falkhor    63

ziomalka, Ja to się moge 'upić' nawet Sprajtem, więc... ;)

Polewa kawowo-czekoladowa na lodzie - o to ejszcze zniose. Wogóle - śladowe ilości kawy, np. w placku :) W cukierkach - nooo śreeeeednio :/

Gothka =)    0

Śladowe ilości są do zniesienia. Kawy jako takiej nie piję, bo nie lubię, ale cappuccino to co innego, choć coś tam kawy prawdziwej zawiera :) Smakuje dużo lepiej niż czarna :)

Guest Bake   
Guest Bake

ziomalka, ty lubisz chyba tylko czarną kawę ;P

P.S ostatnio mam ochotę kawy sprobować :D

ziomalka    0

Ojj i tu się zdziwisz Bake - ja uwielbiam kawę z mlekiem i tylko taką preferuję, tzw szatania nie trawię, bleeehh - co więcej zabijam smak i aromat kawy dodając cukry, ale ja nie potrafie inaczej :lol-sweat:

P.S ostatnio mam ochotę kawy sprobować

Polecam! W szczególności jako uzupełnienie magnezu po wyczerpującej wizycie w RZeszowie. Co więcej, na spadki ciśnienia nie ma nic lepszego od małej - ale niekoniecznie i nie do końca czarnej :sweet:

terelka    1

ziomalka,

Ojj i tu się zdziwisz Bake - ja uwielbiam kawę z mlekiem i tylko taką preferuję, tzw szatania nie trawię,

To tak samo jak ja :)

Bake,

P.S ostatnio mam ochotę kawy sprobować :)

I jak tam Bake, sprobowałeś? :) Smakowała? :D

levi    0

ziomalka,

Ja zapraszam na kawę do Krakowa - potężna dawka kofeiny w małej filiżance - daaje kopa i to porządnego

ahhh kusicielka :hihi:

ostatnio zdarza mi się wypić kawkę z ekspresu - normalnie nie pije, ale ostatnio jakiś taki senny jestem =D (starzeje się :?: heh)

ziomalka    0
ostatnio zdarza mi się wypić kawkę z ekspresu - normalnie nie pije, ale ostatnio jakiś taki senny jestem =D

Ciśnienie niskie, pogoda zmienna, jesien nieuchronnie się zbliżająca - to skutek zapotrzebowania na kawsko :) A czasami też - i chyba sam levi tego doświadczysz - jak chce się spać a tu nie bardzo można ;)

Falkhor    63

levi', Może przyczyną jest zmiana otoczenia? ;) Chociaż ja jak zmieniam otoczenie, to trace apetyt - albo raczej jem mniej, ale za to dużo piję. Herbatę - tylko w domu, smakuje mi tu najlepiej :) Ale kawę... ostatnio ktos podsunął mi kapuczino... Nic rewelacyjnego. I te fuuuusy :/

Kiwi    0
ostatnio ktos podsunął mi kapuczino... Nic rewelacyjnego. I te fuuuusy

Od kiedy w cappucino są fusy?

ziomalka    0

Kawa z cynamonem - poezja, naprawdę polecam :sweet: :sweet: :sweet: Juz sam fakt, ze cynamon jest przyprawą baardzo ale to baarrdzo działajaca na zmysły brzmi kusząco, nieprawdaż? :lol-sweat:

mnemonick    0

Ja nie cierpie cynamonu a żeby działał na zmysły to chyba wy**otne XP a kawe oczywiście pijam szczególnie gdy jedziesz bardzo podnosi refleks i nie daje zasnąć ;D

ziomalka    0
Ja nie cierpie cynamonu a żeby działał na zmysły to chyba wy**otne

Kazdy lubi co lubi, a próbowałes chociaż kawy z cynamonem? XP