Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

LOST - Którą postać lubię, a której nie cierpię najbardziej?

Recommended Posts

Qmar    0

Ahab stol do pingla tam byl napewno co do rzutek nie wiem mozliwe ze masz racje :D ale stol do pingla byl w bunkrze ^^

Guest Ahab   
Guest Ahab
Ahab stol do pingla tam byl napewno co do rzutek nie wiem mozliwe ze masz racje :D ale stol do pingla byl w bunkrze ^^

No o tym stole to nie wiedziałem... ale z rzutkami był taki myk. Możliwe, że coś tam jeszcze innego było, ale rzutka jest pewna.

Qmar    0

Przegladne kiedys lostow zeby obczaic bunkier ale nie jestem teraz pewny do rzutek :D stol wydaje mis ie ze byl :D

Guest Ahab   
Guest Ahab
Przegladne kiedys lostow zeby obczaic bunkier ale nie jestem teraz pewny do rzutek :D stol wydaje mis ie ze byl :D

Jeżeli pamięć mnie nie myli - a może mnie bardzo mylić - było tam troche więcej rzeczy z baru... Sam się zaciekawiłem i zobaczę ten odcinek dokładnie :P (tylko nie jestem pewien w którym to było dokładnie)

Koło bunkra była płyta gramofonowa, i fotografia Desmonda z jego dziewczyną, ale równie dobrze mogły być w bunkrze już wcześniej...

Falkhor    63

W sumei to mówimy o postaciach :P

Jin - Gośc miał ciekawą przeszłość :P W sumei zwięzłą, bo tylko w 3ch odcinkach chyba było coś wyjaśnione, ale... gościu jest ciekawy. Bardzo konsekwentny :) Szkoda tylko, że nie widziałem żadnego karate w jedyo wykonaniu :P Może coś jeszcze zademonstruje? :)

Qmar    0

nie sadze to byl syn rybaka :P ale jak tam lał tych gosci dla swojego tescia to nawet nawet ich ładował :P a konsekwencja wynika z tego jakiej jest narodowosci w japoni prawa sa przestrzegane :P

Ahab, w bunkrze byly przeciez plyty gramofonowe a zdjecie jego z laska mial w ksiazce ktora chcial przeczytac przed smiercia :)

Guest Ahab   
Guest Ahab
narodowosci w japoni prawa sa przestrzegane :P

Poprawka - Jin jest z Południowej Korei :P

Ahab, w bunkrze byly przeciez plyty gramofonowe a zdjecie jego z laska mial w ksiazce ktora chcial przeczytac przed smiercia

Nom.. fakt. Ale nadal coś mi tutaj zalatuje skokami w wymiarach etc.. no bo niby jak przeżył wybuch bunkra, i znalazł się cały nago w lesie...

Guest Ahab   
Guest Ahab
Bunkier implodowal

Implozja to zapaść... gdyby implodował to wieko od bunkra nie przeleciałoby pół wyspy aż na plażę :P

Guest Ahab   
Guest Ahab
No ale pamietam ze pare razy mowili ze bunkier implodowal a nie eksplodowal :P klamali?

Przekłamanie ? Może amerykanie nie wiedzą czym to się różni.

Gdyby nastąpiła implozja to tylko po wcześniejszej eksplozji*, ale zawsze cos z bunkra by pozostało... no i dlaczego rzeczy były porozrzucane na zewnątrz :P ?

Implozja zawsze ładniej i bardziej kusząco brzmi niż eksplozja :P

* są takie ładunki wybuchowe co powoduą eksplozję, spalają tlen w powietrzu przez co zmniejsza się ciśnienie i wszystko jest zasysane do środka...

Qmar    0
Poprawka - Jin jest z Południowej Korei

No tam tez sie przestrzega ;p ale chodzi o skosnookich :P

implodowal eksplodowal - nie ma roznicy - czesci z bunkra sa na calej wyspie a wlaz byl z tego korytarza wiec wybuch spowodwal podmuch w tym tunelu przez ktory weszli i wyzucilo klape :P

Falkhor    63

Mnie się ogólnei podoba ta para w filmie - Roztrzepana Claire z Hobbitem-Charlim-Lejbowatym :P mnie tylko irytuje... A Jin i Sun... bardzo taka romantyczna para :P historię mają w sumie, jak mówiłem, zwięzłą, ale fajni są XP

iwcia    2

Ja jakos za Claire nie przepadam, zdecydowanie wole Kate, kiedys ciekawa postacia byla tez Anna Lusija czy jakos tak :P taka czarnulka.

Falkhor    63

iwcia, Heh... BYŁA... ja byłem nieźle zaskoczony, jak w jednym odcinku od razu ubyło Anna-Lucii oraz ukochanej Hurleya (już zapomniałem, jak jej na imię, tak krótko była :))...

Ale 'policjantka' była na prawde konkretną psotacią :)

iwcia    2

Falkhor zgadzam sie, bardzo wyrazista i twarda postac, szybko zginela :) z tego co pamietam to zostala zastrzelona w bunkrze przez pomylke, no szkoda, bo mogla byc ciekawa i interesujaca do konca serialu, twarda babka :)

Qmar    0

Zabił ja michael zeby wyciagnac bena a ze przypadkowo znalazla sie tam laska hurleya (libby) to miala zonka. Tylko nei rozumiem dlaczego pokazali w jednym z odcinków ze Libby siedziala w tym samym zakladzie co hurley zeby pozniej ją usmiercic ?!

Demonesssa    0

od konca peirwszej serii nie przepadam za lostem bo zgubil klimat robinsona cruzoe i leci w strone jakiejs fantastyki i motaja tak cudownie, ze az sie niedobrze robi

JIN :) uwielbiam tego goscia ma dramatyczna historie no i takie archaiczne podejscie do spraw... i fajnie zbudowany Koreanczyk poza tym :kiss: