Jump to content
Sign in to follow this  
Padlinka

300 spartan

Recommended Posts

Padlinka    0

mam ochote wybrac sie na ten filmik do kina . i sama nie wiem czy warto . wie ktos cos na jego temat ? ja jedynie tyle ze jest stworzony na podstawie komiksu w ten sam sposób co Sin Sity

co wiecej ? :]

maciej    32

Oglądałem wczoraj ten film, cóż mogę powiedzieć, muzyka dograna, bardzo dobre efekty dźwiękowe, klimat i cały wątek. Polecam ten film dla ludzi którzy lubią dobre światowe kino.

Falkhor    63

Jakbym tak widział w peirwsyzch recenzjach, ze jest to komedia romatyczna a tu nale leją się przez cały film, to bym się rozczarował. Ale jak jasno pisze 'Wojenny/Dramat/Akcja, to nie spodziewam się 13zgłoskowej pochwały nadwislańskiej przyrody :D

Padlinka    0

mnie osobiscie film sie bardzo podobał , i szczerze polecam wybrac sie do kina [ o ile jeszcze graja :] ]

bylam bardziej nastawiona na "bajke" ale jest naprawde dobrze

jak dla mnie najlepsza z ostatnivch ekranizacji

iwcia    2

Chyba trzeba lubiec takie gatunki zeby cos sie podobalo :o Ja osobiscie nie przepadam za takiego rodzaju kinem :P widzialam urywki i jakos sie nie zachwycilam, wole filmy o lzejszej tematyce ;)

Falkhor    63

Jeśli to możliwe - wszystkim polecam KOMIKS - co prawda 300 odnosi się do różnych hmmm... czasów, ale jest seria tylko o Spartanach :P Warto zerknąć, jak ktoś ma jak ;) A film... po urywkach i wypowiedziach - na prawdę dla miłośników gatunku. Fani Gladiatora pewnie będą zadowoleni :o

Guest Ahab   
Guest Ahab
Pozatym to bedzie jeden z lepszych filmow

Podwójne oczekiwania, podwójne rozczarowanie....

Nie widziałem filmu, lecz słyszałem skrajne opinie: jedni mówią cudo, inni kicz....

Coś mi mówi, że jeżeli to będzie pokroju Gladiatora/Króla Artura to zapowiada się kicz... no bo w typowym tępym amerykańskim filmie nie może zabraknąć wielkiego patosu, i oczywiście wspaniałej mowy przed bitwą etc....

Poczekamy zobaczymy - obym się mylił.

Qmar    0
wszystkim polecam KOMIKS

Chcialem sobie kupic ale kosztuje okolo 86 zl ;/ filmobejrze wkrotce :P jak znajde czas :o

Cerberion    0

komiks ogladalem dlatego ide na film, bo wiem co tam bedzie a nie ida sobei panienki i chca ckliwej Troi z tym wymuskanym valem kilmerem czy bradem pitem (ja ich nei rozrozniam :) )

nawalanka, troche gadania, nawalanka, szczytne idealy, szczytna smierc... no tak mieli Spartanie :) Kult walki.

Guest Ahab   
Guest Ahab
słyszałem skrajne opinie: jedni mówią cudo, inni kicz....

Jestem już "po". Czy film warty czasu ?

Skłaniam się ku drugiemu z w/w stwierdzeniu. Takie troche denne kino... no ale to moja prywatna opinia.... daje mu 2 gwiazdki...

Padlinka    0

Ahab ale prawda jest taka ze kino schodzi na tzw psy . Powiedz czy w ostatnim kwartale wyprodukolwai jakies naprawde dobry i wartosciowy film ? American Pie , Testosteron , Pachnidło , Swiadek koronny ... ? czy ktorys z nich [i innych których nie wymienialam ]jest naprawde dobry i wartosciowy ? nie saze :] mysle ze tworzac 300 spartan cos sie dało zrobic , ale oczywsicie do miana dobrego filmu jeszcze daleko

pozdrawiam Ahab :P

Guest Ahab   
Guest Ahab

Padlinka, ostatni dobry film jaki widziałem to Ostatni Król Szkocji (i "Borat" - ale to już specyficzna komedia).

Niecierpliwie czekam na Aliens Vs Predator 2 -pierwsza część jak popatrzeć to była jednak słaba... taka PG-13 :D Nowy AVP2 ma być chyba od 18 lat :P

zegfryd    0

Powiele temat, ale film mi sie podobał. Osobiście troche bym to inaczej nakręcił, ale reżyser się postarał. Ciesze się, że oglądnąłem go.

magdaaa    0

Ja też oglądałam ten film i choć nie przepadam za tego typu produkcjami to muszę powiedzieć, że wywarł na mnie pozytywne wrażenie i bardzo mi się podobał, zarówno treść jak i przekaz. Oglądałam ten film w kinie, a jak wiadomo kino inaczej oddziałuje, nie wiem czy podobał by mi się tak samo jakbym go obejrzała na kompie.

A co do ostatnich produkcji to polecam Testosteron i Infiltrację :D

Teddy_85    0

Film jest fajny, chociaż efekty są przesadzone... Chyba nie trzeba dodawać, że jest to amerykańska 'wersja' historii. OGÓLNIE - to film mi się bardzo podobał, chociaż zmieniłbym kilka scen :P

Guest Ahab   
Guest Ahab
chociaż zmieniłbym kilka scen

Jak wspominałem wcześniej - za dużo patosu... Te mowy końcowe... etc. Braveheart, Król Artur - wyszstkie takie produkcje gdy popatrzeć na nie z perspektywy czasu okazują się szmirami :/

Czy fakt, iż "300" utrzymuje się na 1 miejscu Box Office, świadczy o tym, że to dobry film, czy może amerykanie są strasznie głupi/tępi...

Falkhor    63

Ahab,

Czy fakt, iż "300" utrzymuje się na 1 miejscu Box Office, świadczy o tym, że to dobry film, czy może amerykanie są strasznie głupi/tępi...

w porównaniu do tego, co powiedział Teddy - Hmmmm... może nie tyle głupi, co powierzchowni? Efekciarscy? Nooooo bo ten film to jednak obraz, sceny walki, zbliżenia aktów przemocy... A mowy końcowe hmmmmmmmm... Może to jest włąśnie zobrazowanie tego, co w takich walkach nie było wypowiedziane, a my z racji swoich czasów - tego nie zrozumiemy?

Guest Bake   
Guest Bake

mi tam sie dosyc podobal :) wiadomo przeciez ze taki film nie odda realiow tamtego okresu itp, momentami efekciarski ale byl ok :) ot taki luzny filmik na popoludnie :D