Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Piraci z Karaibów 3 - Na Krańcu Świata

Recommended Posts

Falkhor    63

070de8905f.jpg

Najpierw Klątwa czarnej Perły. Potem Skrzynia Umarlaka - tymi dwoma filmami mit piratów znowu stał się żywy. Kiedyś klapnięty komercyjnie film Polańskiego - Piraci. Jeszcze wcześniej - Bunt na Bounty :P /chociaż tutaj to tak już nie całkiem o piratach, ale można powiedzieć, ze załoga mogła nimi z powodzeniem zostać :P /

Nadchodzi 3 część przygód niesfornego kapitana, Jacka Sparrowa. Całe szczęście chyba, że nadal w roli głównej demoniczny Johnny Depp :P Towarzyszą mu - nadal na szczeście - Orlando Bloom oraz Keira Knightley. TYM razem jednak mamy już czas, gdy potęga piratów nieco słabnie. Polityka najsilniejszych państw dąży do ostatecznego ukrócenia pirackiego rzemiosła, a ogromny skarb kryje się w nieznanym żadnej mapie zakątku świata - a raczej jego krańcu - wyspie Shipwreck. Cóż za wymowna nazwa :D

Na dodatek jeszcze - znowu zoabczymy Czarną Perłę, która będzie ścigać się z... Latającym Holendrem :D

Zapowiada się doskonała, chociaż ostatnia z trylogii, część 'Piratów'.

Premiera już... 25. maja :) 2007 roku :)

Megg    9

Ale Johny jest przystojny jako ten wypacykowany Pirat :P Faaaaajny taki pirat. PS.powinien dostać Oscara za tą rolę. Film mi się nieziemsko podobał. Chyba najbardziej :P

Padlinka    0

ale wiecei eco? niesety zawsze tak jest ze 1 czesc filmu jest swietna , wszytscy slawia ja pod niebiosa , a wtedy [ o zgrozo] producenci produkuja kolejne czesci i one sa zawsze gorsze :) jak dla mnie 1 czesc byla ok , a na drugiej czekalam na koniec filmu bo nuz nie moglam wytrzymac :fack-off: