Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

PLAY - Nowy operator wkroczył na rynek.

Recommended Posts

Falkhor    63

Od niedawna ruszyła nowa platforma komórkowa... PLAY. W sieci szczególnei popularne są jej... spoty reklamowe :P czyżby wzorowali się na 'standardzie' wylnsowanym przez Sim Plusa? :P

Co o niej wiecie? Czy ktoś już zaopatrzyłs ię w telefon/karte tego operatora? Dokłądnie przesledziliście szczegóły oferty, ceny minut i smsów?

Cenik usługa PLAY'a KLIK aby oglądnąć

Hmmmm... Co o tym myślicie? jest szansa, na obniżenie cen u innych oepratorów?

Guest Ahab   
Guest Ahab

Mnie te reklamy denerwują... a całe logo PLAY przypomina mi jakies cukierki mleczne...

Falkhor    63

Ahab, Noooo reklama z szuuuumem dośc długim i fakt, kształt tego LOGO czy co to tam jest, to taki cukierek albo przynajmniej... masa plastelinowa, nie wiem - taki film był - BLOB czy BLURP? :P O zielonej galaretowatej masie ze świadomością :P:D :D

No ale obczaił ktoś dokłądnie te cenniki? dziwi mnie, ze abonament jest dopiero od... 50 zeta!

Teddy_85    0

Dobrze że jest PLAY - dlaczego? - Bo JEST... Ma "miejscami" lepszą ofertę od konkurencji - dlatego można się spodziewać zmian cenników u innych operatorów.

Sytuacja jest trochę podobna do tej z Auchanem i jego stacją paliw. Jak się pojawiła, to w okolicy spadły ceny. Oby tak było i w tym przypadku :P

Falkhor    63

Teddy_85, Mam taką nadzieję :D Na to tylko liczę, bo nei chce mi się zmieniac operatora póki co - za duzo kasy mam na koncie z doładowania, żebym już miał kolejna karte, hehe :) Poczekamy, zobaczymy. Ja mam czas na to - dopiero za rok mogę znowu myślec o zmianie opa :P :P

ziomalka    0

Po Krakowie łażą jakieś medny i mają mnostwo baloników z Play'em a potem takie papierki pałętają się po rynku i zaśmiecają enviroment :lol-sweat:

Nie wiem zbyt wiele o tym operatorze, ale ciekawa jestem jego oferty :letssin:

maciej    32

W chwili wolnego czasu , postanowiłem pozbierać troszkę cennik nowego operatora :P

Abonament

ba8ac36b72.png

Na kartę

1adc84f21b.png

Oferta jest faktycznie konkurencyjna, ale nasi stali operatorzy z pewnością sie ugną i ceny polecą :D

SunShine    0

No miejmy nadzieje że ceny spadną, mi w plusie juz zablokowali konto. Może kupie sobie w tym karte :P i zobacze jak to wyglada od "środka"... Ale szczerze mnie ta oferta 'nie rzuca na kolana'.

levi    0
mi w plusie juz zablokowali konto.

Sunshine mam ten sam problem :hihi:

mnie ta oferta 'nie rzuca na kolana'.

nom właśnie też się tak przyglądam temu i szczerze mówiąc to jak narazie to oferta nie jest specjalnie atrakcyjna :nerd: ale mam nadzieje, że nowy operator pozytywnie wpłynie na konkuręcje na polskim rynku mobile i ceny nareszcie spadnął :rotfl: a my wszyscy na tym skorzystamy :sweet:

levi    0

Padlinka nie wydaje mi się żeby się tak stało xD ERA to duża firma, a do tego prężnie się rozwijająca więc nie wydaje mi się żeby chciała się połączyć z PLAY =D

ale kto wie :nerd: już mało rzeczy mnie zaskoczy w naszej polsce heh :rotfl:

grzenio    0
a ja czytalam gdzies ze PLAY ma przejac ERĘ , tak samo jak Orange przejeło Idee . wiecie cos o tym?

Nie chodzi o przejęcie samej Ery tylko o jedną z firm która była dystrybutorem Ery. Konkretnie chodzi o salony Germanosa które do tej pory oferowały telefony Ery.

Padlinka    0

hihi przynajmniej blisko bylam

ale co ptrawda to prawda nasze sieci telefoni komórkowej sa jednymi z najdozszych na swiecie . Gdzuie indziej komórkki urzywa sie na codzien telefony stacjonarne wychodza z urzytku a u nas nadal prwie złotówka za minute . Barbazynstwo :D

Tomi    0

Od początku nie podobało mi się to Play. Sama ta relkama "ćsssiiiiiii" mnie denerwowała bo po 1 niewiedziałem o co biega a po 2 była idiotyczna. Cennik też nikogo chyba nie zaskoczył niskimi cenami. No dobra koniec pesymizmu bo jest plusik że stanową konkurencje dla istniejących juz sieci a za tym idą spadające w nich ceny (no bynajmniej mi się tak wydaje). Napewno nie zmienie na Play, nie po to jechałem po karte Heyah pare lat temu do Białobrzeg do Centrum rowerem (bo nigdzie nie było w Łańcucie) żeby teraz zmieniać :D hehe

Falkhor    63

Tomi,

jest plusik że stanową konkurencje dla istniejących juz sieci a za tym idą spadające w nich ceny (no bynajmniej mi się tak wydaje)

Mysle tak samo i... czekam :)

nie po to jechałem po karte Heyah pare lat temu do Białobrzeg do Centrum rowerem (bo nigdzie nie było w Łańcucie) żeby teraz zmieniać

:lol-sweat: :lol-sweat: :lol-sweat:

Qmar    0
ale co ptrawda to prawda nasze sieci telefoni komórkowej sa jednymi z najdozszych na swiecie

tak i najgorsze oferty ma i uslugi przykladowo w irlandi operator O2 (tak jak tlen chemicznie zapisany :) ) ma bardzo fajna usluge w telefonach na karte tzn: kupujesz karte 10e dostajesz kredyty (czyli kase na dzwonienie) i np wydzwoni sobie ktos 5 e i to 5e ktore zostało moze miec nawet przez rok i za rok sobie zadzwoni :) a w polsce masz karte 25 zeta na miesiac i jak nei wykorzystasz to Twoja strata ;/ niedosc ze zdzerstwo to jeszcze w jaki sposob ?! :nerd: :nerd: :nerd: :):):)

Prot    0

PLAY denerwujące reklamy i nie powalił na kolana nikogo.... już dawno czytałem że ceny rozmów i tak mają się obniżyć od maja(za tym jest era i heyah, reszta za pózniejszym terminem) więc na pewno nie będzie to za sprawą Play-a...

Heyah jak na razie ma najlepszą ofertę, nie muszę myśleć jaka godz. czy jaki dzień zawsze taka sama cena, smsy za "darmo" w sieci, GG za 1 zł/tyg. i co chwila jakiś promocje... wg mnie to jest najlepsza sieć na karte!!

michal21    2
PLAY denerwujące reklamy i nie powalił na kolana nikogo.... już dawno czytałem że ceny rozmów i tak mają się obniżyć od maja(za tym jest era i heyah, reszta za pózniejszym terminem) więc na pewno nie będzie to za sprawą Play-a...

Heyah jak na razie ma najlepszą ofertę, nie muszę myśleć jaka godz. czy jaki dzień zawsze taka sama cena, smsy za "darmo" w sieci, GG za 1 zł/tyg. i co chwila jakiś promocje... wg mnie to jest najlepsza sieć na karte!!

rzeczywiscie oferta jest dosc konkurencyjna, z drugiej strony gdybym przeszedł do Heyah musiałbym namówic niemal ze wszystkich znajomych - rodzinę na zmiane operatora :)

Falkhor    63

A jeszze jak się ma sprawa telefonów... bo jak nowy numer i starter, to pasuje pomyśleć o nowym telefonie... moja trumienka SE t230 ma już troche na karku, ale ostatnio mam nową druga za... 35zeta :) Wiec póki co - jestem wrednym klientem, nie zmieniam ciągle telefonów, hehe :)

Padlinka    0

jak dla mnie Plus ma najlepsze [jak dla mnie ]oferty . Korzystam juz 3 lata i mysle ze bede nadal

niestety telefonie komórkowe zamist spuscic z cen i zdiobyc wiecej klijentów to zdzieraja kase na kazdym kroku :D

typ    0

heh ja mam 2 lata w Plusie i też nie narzekam.

Co do Play to denerwują mnie ich wszędobylskie reklamy w internecie, ale pod względem tego jeszcze nie dogonili Heji O_o

Cerberion    0

mnie tam play nie przekonal

mam plusa i jest mi z nim bardoz dobrze - tanie gadanie do swoich (mam zapchane 6 swojakow :)) i ciagle jakies male dodatki, tu 5 zlotych, tam 5 zeta - to jest to - i jak ceny gdzies spadna to na pewno najpierw wlasnie w PLUSIE!!!! :lol-sweat:

Demonesssa    0

za reklamy to chetnie bym playa powiesila za najdrza na jakims suchym drzewie - przez te reklamy stacje stracily moja ogladalnosc bo jak widzialam tylko ten snieg i szum - to pstryk albo off tv albo jakis kanal z kreskowkami.

polecam plusa chcoaiz play powienien spowodowac walke operatorow i moze na tym skorzystamy

Falkhor    63

Demonesssa,

polecam plusa chcoaiz play powienien spowodowac walke operatorow i moze na tym skorzystamy

Każdy chyba cicho na to liczy ;) W końcy mamy różnice ok. 20 groszy na minucie to nie w kij dmuchał!