Jump to content
Sign in to follow this  
Gall

Czy Bispol szanuje ludzi?

Recommended Posts

oko    0
znam pracowników BIOSPOLU i wszyscy narzekają ...

Hm...

A znasz, jakiegoś pracownika co nie narzeka na pracę?

Bo ja nie ;)

Ba, nawet pracodawcy narzekają na wszystko :lmao:

Ja na swoją narzekam, lub ją chwalę w zależności od nastroju...

Praca to tylko 40h w tygodniu, nie musi mi się tam podobać, ważne by godziwie zapłacili, pozostały czas to dom, rodzina, przyjaciele i tram powinno się mile spędzać czas.

Pozdrawiam i życzę samych przyjemnych chwil

SunShine    0

Ja nie narzekam na prace prawie ;) coraz bardziej się wczuwam, poznaje coraz to więcej nowych sympatycznych ludzi. Ostatnio nawet na taśmie zaczynam się wyrabiać mam transport do rakszawy w miarę tanio i wygodnie i ogólnie jest super :) no i w końcu mam dobrych znajomych na produkcji i mam z kim kanapkę jeść na palecie XP i traktują nas normalnie nie czuję się wyzyskiwana. Jeden ból że faceci coniektórzy tam się obijają, ale przeżyje, oni za to mają dużo na głowie, jak coś się popsuje to muszą naprawić, jak popsuja się 2 rzeczy naraz jest problem :letssin:

I jak już pisałam polacy taki naród że co nie będą robić to będa narzekać.

siss    0

SunShine - o tym ciągle słucham: faceci się obijają w Bispolu. Ale to chyba się szybko nie zmieni. Kiedy ja tam pracowałam było tak samo.

SunShine    0

siss, a kobieta niby słabsza płeć :/ spoko niech się obijają ale za obijanie im jeszcze więcej placą niz kobietom... Za to że od czasu do czasu przewiozą palete lub nacisną guzik (operator np. prasy do ziczy). Wszysykie kobiety jakie znam to bulwersuje ale cóż zrobić ;)

Dodano: 2007-09-17, 00:43

Hm, podsumowując moją prace, bo przyszedł czas się niestety zwolnić, mogę powiedzieć tylko jedno. Chodziłam po wielu halach, ale miałam szczęście i trafiłam na jedną, moim zdaniem najlepszą i już tam zostałam. Polubiłam bardzo ludzi stamtąd, razem pracowaliśmy, żartowaliśmy, poznaliśmy się i myśle chociaż troche polubiliśmy. Poznałam kierownika, okazało się że kierownik to też człowiek :( bardzo sympatyczny, z którym można porozmawiać pożalić się, który ani razu na mnie nie krzyczał, nawet nie zwaracał uwagi a jak czegoś jeszcze nie wiedziałam to pokazywał spokojnie i wyrozumiale. Był bardzo zyczliwy, nie doznałam żadnej od nich przykrosci.

Weszłam w rytm pracy, poczułam klimat, wiem już co wolno a czego nie wolno :) mam jakąś wprawe i praca stała się o wiele łatwiejsza i nie męczaca. I mówiąc szczerze bardzo przykro mi opuszczać ten zakład ;) czułam się tam czasami lepiej niż w domu ;) aż łzy sie cisna do oczu bo ja do zmian nieprzystosowana jestem :(

Teraz doszły niedziele pracujące, dziś byłam dostałam na ręke 90 PLN.

Bispol to nie ejst zły zakład :) trzeba go poznać i się troche 'dotrzeć'. Ale to chyba tez zalezy gdzie się trafi, ja piepiej trafić nie mogłam :sweet:

Gall    0

Już niedługo wakacje studenckie! Bispol znowu otworzy swe progi :) Muszą przed świętem zmarłych narobić zniczy. Ciekawe ile osób w tym roku tam pojdzie... Mam nadzieje że podniosą zarobki albo niech nawet nie liczą że duzo studentów bedzie u nich pracowało. Juz niedługo zaczą z ukrainy sprowadzać pracowników:)

Gall    0

no 5 zł za godzine ale chyba jeszcze z podatkiem :) Bake masz racje 5 lat temu może bym sie jeszcze skusił... Ale skoro bispol oferuje 900zł miesięcznie a ktoś tak jak ja troszkę pokombinuje i zarobi na zachodzie 3 tyś złotych miesięcznie to wybór jest tylko jeden...:D Ewentulanie możemy otworzyc noclegi dla ukraińców którzy przyjechaliby do bispolu i na tym zarabiac:)

whiteman    0

Witam, zatrudniłem się w bispolu, słabo płacą ale chciałem gdzieś szybko znaleźć robote, nie na długo zresztą. Pracuje dopiero 2 dni i jak narazie wrazenia pozytywne, nie ma zapierdzielu, atmosfera jak najbardziej przyjazna, zobaczymy jak dalej będzie. Robota lekka, można sie troche poobijac, no ale dlatego też taka płaca.

oko    0

Rozmawiałem wczoraj ze znajomym, który tam pracuje.

Na zleceniu płacą po 5zł netto (na rękę) za godz. + do tego premia nawet do 30%

A podobno stali pracownicy z premią dostają 1500-2000zł/miesięcznie (Biurowi i kierownicy do 3000:ale_widok:).

Z tego co mówił, to ludzi do pracy nie brakuje, w tym roku kandydatów do pracy sezonowej było ponad 200, przyjeli coś ok. 100os. na sezon

Generalnie z jego opowiadań obraz BISPOL-u malował się ciekawie.

Wspominał też, że wiosną pracownicy dostali rowery i to nie byle jakie, podobno jeden kosztował coś ok. 1000zł

Mają pikniki rodzinne i zabawy karnawałowe, wszystko sponsorują właściciele.

michal21    2

oko,w takim razie pakuje walizki i wracam do PL skoro w Bispolu jest tak kolorowo

. Twoj kolega ma chyba niezle poczucie humoru - zazdroszczę ;)

a tak na powaznie. znam kilka osób ktore co roku pracuja w Bispolu - z wyłącznie jednego powodu - brak miejsc pracy gdziekolwiek.tylko i wyłacznie.

Ekolog    0

10 lat (wiadomo co*), 1 rok karnawału,

Lud to kupi???

* Ci co mają długą pamięć...pamiętają ;)

Czy podwyżki to kwestia "dobroduszności" ;):)

To raczej kwestia konieczności

No chyba,że się Ukraińców sprowadzi...

Cóż, mo że faktycznie się poprawia w tym Bsipolu:). Wszystkim obecnym i byłym pracownikom Bispolu życzę samych podwyżek i miłej atmosfery w pracy.

oko    0

Cóż, to wszytko to zapewne zapowiadany przez premiera CUD ;)

A tak na poważnie, myślę, że z opinią na temat BISPOL-u jest podobnie jak z opinią Polaka - pijaka.

Na zachodzie piją więcej od nas, ale cięzko uświadczyć tam pijanego, a u nas wiadomo...

Falkhor    63

Polak lubi piwo, wino, wódeczkę. Niestety - np. przy naszym PKP - zielony sklepik radości - tam ludzie siedzą i piją przed, w trakcie jak i po pracy. Przy sklepie za starym młynem na Podzwierzyńcu - wczoraj posilała się chmielem cała brygada. Tak to już jakoś jest. Ale czy ludzie piją i pracują w Bispolu? No o tym to nie słyszałem.

kamas10    0

Witam wszystkich ;] ja z takim pytaniem odnośnie pracy w Bispolu. Czy jest możliwość pozyskania pracy na okres wakacyjny? Czy ktoś się orientuje jakie są stawki ? Na czym polega praca przy zniczach ?

Z góry dzięki za odpowiedź ;] Pozdrawiam ;]

Falkhor    63

kamas10 - nawiąż kontakt z OKM z Forum - ona tam trochę pracowała może Ci nieco pojaśni ;)

kamas10    0

kamas10 - nawiąż kontakt z OKM z Forum - ona tam trochę pracowała może Ci nieco pojaśni ;)

możesz dać mi do niej jakiś kontakt ;] ?

Falkhor    63

Wyślij jej PW przez Forum ;)

Co do tematu - ciekawe, jak będzie z wakacyjnymi wrażeniami z nowo zatrudnionymi... czy może coś się zmieniło? Premie? Wyższa stawka za godzinę? 8)

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

aktualnie stawki zaczynają się chyba od 5zł netto.

rodzaje wykonywanych prac to m.in.:

- obsługa hali tj. przewożenie zniczy i słoików na paletach w rożne miejsca, sprzątanie, przynoszenie folii itp

- układanie palety

- zszywanie podstawek

- praca przy taśmie (prostowanie knotów, przyklejanie naklejek, nakładanie blaszek)

- lakiernia

- operator taśmy

i inne

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

kamas10, co roku przyjmują na sezon, czyli wakacje jednak nie jestem w stanie powiedzieć Ci kiedy będzie prowadzona rekrutacja, bo się niespecjalnie tym interesuje.

Bake, masz racje, szczególnie gdy się pracuje od strony wylotu ze zgrzewarek :D ciepełko daje prawie jak na wczasach :)