Jump to content
Sign in to follow this  
magdaaa

11.04.2007 NFM Zlot JUBILEUSZOWY

Recommended Posts

Falkhor    63

:-[ Łapy pourywam przy samych uszach... :-[

:)

Pogadam z Falusią, czy ona wogóle zechce iść, jak Qmar będize na imprezce. Ostatnio bardzo źle Cię wspomina, Q :) Cały czas pamięta to, jak ja przerzuciłes za ogrodzenie na poświęconą ziemię :) nieładnie :) A ona pamiętliwa jest :)

Hmmmmmmmmmmmmmm...

Zamawiamy pizzę ze świeczką? :)

michas    0

nie wiem o co chodzi bo nie mam za wiele czasu aby czytac nie wiem kiedy znowu bedzie mój komp działał widziałem że jestem na jakiejs liscie i niew iem o co chodzi i kiedy i o której to ma byc lub juz było ale sie na to pisze

Cerberion    0

michas, ciebei tez chwile nie bylo chyba :) :) :P:) ja sie nie pisze ale zycze dobrego ubawu :) tylko nie zostancie w jakims lesie bo nam nagle przyrost skoczy buahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ziomalka    0
ja sie nie pisze ale zycze dobrego ubawu :P

Ale WHY Cerberion ??? :puppyeyes:

tylko nie zostancie w jakims lesie bo nam nagle przyrost skoczy buahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kto wie, kto wie :letssin: :letssin: :letssin:

Jeśli początek imprezy byłby ok 9tej rano - byłabym na pewno :P:P:P

Falkhor    63

ziomalka, Hehehe :P Wcześnie trochę :P Nie wiem, co na to inni :P ale moze się nie udać :P

Hmmm... 11.04.2007... godzina... no do ustalenia :D:P proponowałbym zwyczajowo okolice godziny 16.00 - moze juz to gdzies pisałem, ale dla pewności, zeby nie było :D

okimaxim    0

jak zwykle godzina mi nie pasuje i jak zwykle nastawiajcie sie na to że nie przyjde :/ :P jak będzie dziadzio w domu to na pewno nie przyjde bo samego nie moge o zostawić :)

Falkhor    63

okimaxim, Echhh... no rozumiem Twoja sytuację - dlatego cóż, trzeba przynajmniej dyskutować, wtedy się coś ustali.

profesoq    0

ja bede :) 16 chyba tak mi maciek nawijał :D ale czy prawde mówi.....wątpie :rotfl:

@Padlinka

:rotfl: admin swój ziom :) offtop..... :)