Jump to content
Sign in to follow this  
magdaaa

11.04.2007 NFM Zlot JUBILEUSZOWY

Recommended Posts

Qmar    0
tylko rozpalić i przyjść...

moze pierw przyjdziemy bo to trudno rozpalic i przuyniesc je tam ;p (joke)

to co u OKMaa zrobimy ? kielbacha i troche wodeczki ? ;)

SunShine    0

rozpalić i przyjść i się nie zabić na drutach pod napięciem :rotfl: ale nie no spoko, milo ostatnie ognisko wspominam ;) przynajmniej miałam mocną głowę wtedy ;)

levi    0

ojjj tyyy czarny ziomie :) a co to za telapatia :?: :?: :?: mamy nadzieję, że nas odwiedzisz :!: :!: :!: xD

sobota wieczór TAAAAAAK XP

Falkhor    63

Zaraz zaraz, spokojnie, z tego co wiem to i SunShine ma jakieś plany na sobotę raczej rozbieżne z ogniskiem... dlatego cóż. MYŚLMY DALEJ, czy aby sobota jest na pewno odpowiednim dniem :P Bo jak nie - to środa za tydzień? :) :) zZ resztą można zrobić I W SOBOTĘ i w środe :P :P :P

SunShine    0

Mną się nie sugerujcie... przecież zawsze pojedyńczym osobom coś wypadnie :P w środe nie będa mogli pracujący i uczący się zresztą też... :/

niech to :P a za tydzień juz za późno ;( matury zaraz nas wyprzedzą ;(

szkoda że w piątek nie można jeść kiełbachy

ziomalka    0
ojjj tyyy czarny ziomie :P a co to za telapatia :?: :?: :?: mamy nadzieję, że nas odwiedzisz :!: :!: :!: xD

Chciałabym, chciałabym BARDZO .... ale siła wyższa zmusza mnie do pozostania w Krk, aaaale :letssin: - długi majowy weekend spędze - przynajmniej kilka dni - w cxarnym murzyńskim łańcuckim Getcie :letssin:

Peace :lol-sweat:

Padlinka    0

ops przepraszam ze przerwywam ale dopiero dzis mam okazje podsumowac zlot :hihi: przede wszytskim czulam sie jak dziecko adminów , najmłodsze z całego towarzystwa i tzreba przyznac ze jako rodzice jestescie obłedni :lmao: spotkanie wysmienite , co poniektórym buzki sie nie zamykały :lmao: i wierzcie mi ci co nie byliscie załujce ze was nie bylo :P no i przemile towarzystwo "swieckie" Gotkha , Zuza i Qmar :kiss:

przesymatyczni z was ludzie , zebyscie słyszeli Niesamowity smiech Iwci :)

Padlinka    0

profesoq ops wybacz :) oczywiscie ze z Ciebie dusza towarzystwa ktos nas zagadywac musi :hihi: dzieki Tobie kua smiechu byla :P ale kurtki nie wybacze 8)

ziomalka    0
ziomalka, trzeba powtórzyć wkoncu kiedyś nasza drogę na stacje pkp :) hehe to był czasu :P

Terelko moja kochana ! Jestem całkowicie ZA :sugoi: :sugoi: :sugoi:

Nie wiem, czy nie bede ttego żałować, ale w nastepnym tygodniu mogę być do Waszej dyspozycji w sprawie jakiegoś piffffka :yes:

Ale tak wogóle nie wspominacie o mnie w sprawie ogniska, więc smiem podejrzewać, ze nie ma mnie na liscie ewentualnych pożadanych na takowym spotkaniu osób ... Ehhhmm :cry: :cry: :cry:

ziomalka    0
ziomalka jak nie jestes? wszytcy sa :P Ty w szczegolnosci . Trzeba nam z chirurgiczna dokladnoscia pokroic kiełbaski :hihi:

Mmmmmmm wspaniale :lol-sweat: :lol-sweat: :lol-sweat:

Falkhor    63

Wbijać na liste :P :P :P;) 28. kwietnia - zapisze się czarnymi literami w kalendarzach naszego życia :P :eek: :sweet:

ziomalka    0

Nie moge sie juz doczekać :letssin: :letssin: :letssin: A tak w ramach offtopu - a może by tak wyskoczyć na pizze w piątek 27. kwietnia ? :puppyeyes: :puppyeyes: :puppyeyes: