Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Shrek Trzeci - Nadchodzi zielony ogr :D

Recommended Posts

maciej    32

Każdy na pewno słyszał a i nawet zapewne oglądał Shreka :D

W tym roku ponownie zielony wielki ogr wejdzie do naszego życia ;)

Premiera 29 czerwca 2007

7144720.3.jpg

W Shreku Trzecim oprócz tytułowego bohatera zobacz również jego żonę Fionę, wiernego przyjaciela Osła i Kota w Butach. Młoda para niechętnie rządzi Bardzo Odległą Krainą-rodzinnym królestwem Fiony i dlatego nie są z tego powodu zbyt szczęśliwi. Najchętniej wrócili by do swojego domku na bagnach. Shrek z przyjaciółmi postanawiają znaleźć godnego następcę tronu. Wyruszają w drogę...

zrodlo

"Gadam, latam - pełen serwis" :D Nawet nie wiedziałem, że zmienili datę premiery - trzeba w kalendarzyku poprawić.

Aczkolwiek uważam, że i tak części pierwszej nie pobije. Ale mimo to - film obowiązkowy:D

Qmar    0
Aczkolwiek uważam, że i tak części pierwszej nie pobije. Ale mimo to - film obowiązkowy:D

Dokładnie tak. Pierwsza czesc kazdego filmu jest najlepsza :D Ale sciagnac przynjamniej by trza bylo jak do kina sie nie wybieram ;)

Falkhor    63

ja sie obawiam, ze to będzie trochę na siłe kręcone. Już w dwójce było to zdeka widac... ale na pewno dam Ogrowi szansę, aby spróbował mnie rozśmieszyć :D XP

levi    0
Bardzo chetnie sie wybiore na 3

ja też tego nie opuszcze :rotfl: wiem, że pierwsza część każdego filmu jest najlepsza :lmao: ale z czystej ciekawości muszę to zobaczyć :sweet:

siss    0
a sie obawiam, ze to będzie trochę na siłe kręcone. Już w dwójce było to zdeka widac...

Właśnie, tak było. Nie przekonał mnie nawet tatuś-ropuch :o

Falkhor    63

siss, Hehehe :) Podobało mi się wprowadzenie do kacji dodatkowych bohaterów wyglądających bardziej człowieczo, ale jednak widac było, że... brakło świeżości... tylko robiono coś specjalnie po to, by smieszyć. Żart na siłę trochę... czekam jednak trójki. Może przełamie stereotyp :)

blokk    0

Jak zwykle do Rzeszowa będzie jechać, bo w łańcuckim kinie zanim wejdzie 3-jka, to już premiera Shreka Czwartego będzie :rotfl:

Cerberion    0

blokk, tez tak uwazam - albo ktos na lewo zedrze z neta i juz cale miasto ogladnie zanim MDK bedzie to miec

na Rzeszow trzeba uderzyc

a film wg mnei bedzie naciagany

moze sie myle :)