Jump to content
Sign in to follow this  
Demonesssa

13.05.2007 Festyn Rodzinny w Dąbrówkach

Recommended Posts

Falkhor    63

Dla osób, które nie mają pomysłu na niedzielne popołudnie w dniu 13. maja - mamy pewną propozycję :P

Aby posłuchać trochę muzyki, pooglądac występy zespołów, spotkać starych znajomych lub tez nawiązać nowe znajomości i to w gronie rodzinym - czyli dla każdego coś miłego - zapraszamy na Festyn Rodzinny do Dabrówek :P

jeszcze nie wiadomo tego na pewno, ale prawdopodobnie wystąpi Zespół Dąbrówczanki

Powstał 22 lata temu z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich w Dąbrówkach, pod kierownictwem Stefana Sochy. W czasie swojej długoletniej działalności zespól brał udział w Wojewódzkich Przeglądach Zespołów Śpiewaczych w Tyczynie i wielu innych imprezach kulturalnych w okolicznych wsiach takich jak; dożynki, biesiady, konkursy.

W swoim repertuarze śpiewają piosenki ludowe, weselne, sentymentalne, ballady i pieśni żołnierskie. Obecnie zespół liczy 9 osób. W czasie swojej działalności zdobyli wiele wyróżnień, dyplomów, pucharów, nagród rzeczowych i pieniężnych.

Dąbrówcznki współpracują z okolicznymi zespołami tj. ''Czarniacy'' z Czarnej, ''Brzeziny'' z Rakszawy. Spotykają się na uroczystościach okolicznościowych - wspólnych biesiadach.

Źródło - GOK w Czarnej

Więcej szczegółów - na dniach :D

Serdecznie zapraszamy :)

Guest Guest   
Guest Guest

Oooo ciekawa propozycja a nie wiecie może o której to się zaczyna i czy jest jakiś konkurs piosenki? :P

Zuziaaa    0

powiem tyle - dzis niedziela a tu ani plakatow, ani nic :/ pojde zaraz na zwiady :P a moze dzis nie ma festynu ? :D albo to taki CICHY rodzinny festyn ;) :lol-above:

Falkhor    63

Zuziaaa, Wg moich źródeł coś jednak powinno być - jest to impreza z całego cyklu, napisałem do nich mejla, ale milczą jak grób... więc jak cos się dowiesz - pisz śmiało, zweryfikuję źródła :P

Zuziaaa    0

a wiec - sprawdzilam, nie bylo ani ani festynu :/ zwykle takie festyny bywaja w czerwcu, wiec myslalam nawet ze data im sie pomylila, ale nie :/ no trudno ... :(

ziomalka    0
a wiec - sprawdzilam, nie bylo ani ani festynu :/ zwykle takie festyny bywaja w czerwcu, wiec myslalam nawet ze data im sie pomylila, ale nie :/ no trudno ... :(

Taaak, jasne, ja jestem zdania, że byłaś, nam nie powiedziałaś, żeby Ci czasami nikt ( patrz ja :( ) wiejskiego show nie zrobił, wybawiłaś się w doborowym towarzystwie a dziś dopiero się ocknęłaś, nie muszę dodawać, że obudziłaś się w rowie ..... z flaszką w jednej......yyyy drugą flaszką w drugiej rece :(

Bo jak inaczej wytłumaczyć to, że tak Cię długo na forum nie widziałam ? :lol-sweat: :lol-sweat: :lol-sweat:

Zuziaaa    0
ja jestem zdania, że byłaś, nam nie powiedziałaś, żeby Ci czasami nikt ( patrz ja :( ) wiejskiego show nie zrobił, wybawiłaś się w doborowym towarzystwie a dziś dopiero się ocknęłaś, nie muszę dodawać, że obudziłaś się w rowie ..... z flaszką w jednej......yyyy drugą flaszką w drugiej rece :(

wydało sie :lol-above: :lol-above:

Bo jak inaczej wytłumaczyć to, że tak Cię długo na forum nie widziałam ? :lol-sweat: :lol-sweat: :lol-sweat:

hmmmm - moze zajeta bylam Topcikami ? :( czyt. szczeniakami :D

Zuziaaa    0
jakimi szczeniakami ? :lol-sweat:

to nie mowilam Ci ze mam 3 spasione okragle kluchy ? po moim najpiekniejszym we wsi i okolicy psie ? :lol-above: :( znaczy pisuńce ? :(:D

ziomalka    0
to nie mowilam Ci ze mam 3 spasione okragle kluchy ? po moim najpiekniejszym we wsi i okolicy psie ? :lol-above: :( znaczy pisuńce ? :D :D

Yyyyyy nie mówiłaś :( Czyli szlajałaś się po festynie z szczeniakami ozesz Ty :(

Falkhor    63

Nie offtopować :) O pupilach załóżnie nowy topic ;) CHYBA, że te psiaki / psiuńcie / psuniek :) będzie główną atrakcją :)

Zuziaaa, No to wypytaj o detale i daj znać :)

Zuziaaa    0
O pupilach załóżnie nowy topic ;) CHYBA, że te psiaki / psiuńcie / psuniek :) będzie główną atrakcją :)

mialam napisac ze psy to tez jedna wielka rodzina - a to przeciez festyn rodzinny :)

a co dosamego festynu, to jesli czegos sie dowiem - obiecuje dac znac :)