Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

W torebce zawsze mam...?

Recommended Posts

młoda    0

ja postanowiłam zrezygnować z dużych torebek po tym jak wywaliłam kierowcy autobusu pieniądze na ziemię, po prostu zahaczyłam o kasę torebką :lmao: :lmao: ale był złyyyyy :P teraz noszę małe malutkie torebki do których chowam same najpotrzebniejsze rzeczy, ale o dziwo też zawsze nie mogę się doszukać portfela :hihi:

Guest mala.em   
Guest mala.em

hehe, szczoteczkę to noszę z czasów kiedy bardzo często odwiedzałam dentystę, a nie zawsze miałam czas wpaść do domu umyć zęby przed wizytą :P

a i przydaje się do dziś podczas niespodziewanego/nieplanowanego nocowania poza domem :hihi:

rudzia    0
która z Was nosi ze sobą scyzoryk

PS osobiście przydałby mi się też paralizator

kurcze mam nadzieje że ty tego nie masz przy sobie chociaż tak swoja droga to w Krakowie trzeba umie się bronic :)

w sumie to ja zamiast szczoteczki mam te gumu do żucia...wydaje mi się ze są poręczniejsze ;D a tak po za tym to znalazłam ostatnio w trorebce maszynke do golenia...co prawda nie wiem skad się tam wzieła ale się przydała =D :letssin:

młoda    0

ja kiedys miałam ze soba scyzoryk ale chyba w kieszeni o ile pamietam, bo miałam niemiłe doświadczenie, ścigał mnie taki zboczeniec i później bałam sie tak bez niczego wyjść musiałam mieć jakas broń :lmao: :lmao:

rudzia    0
ścigał mnie taki zboczeniec i później bałam sie tak bez niczego wyjść musiałam mieć jakas broń

i dobrze !! nie trzeba się da zastarszyc...ale tak swoja drogą to mogłaś jeszcze wziąc ze soba paralizator albo jakis gaz włzawiący...jak wszytsko to wszytsko...kurcze niebezpieczna kobitka jestes :)

młoda    0

hehe ale tak logicznie myśląc to jak by mnie dorwał jakiś taki typ to chyba bym nie miała szans z tym scyzorykiem, masz racje mogłam wziąc paralizator ale nie mam takich rzeczy w domu, nawet nie wiem gdzie kupić :P

ziomalka    0

Skoro Qmar nosi przy sobie jakieś dziwne ostre przyrządy do tortur, ja mam scyzoryk, dobre i to na sam początek XP Przecież wiadomo, że ja lubie na ostro :P;):)

rudzia    0
Skoro Qmar nosi przy sobie jakieś dziwne ostre przyrządy do tortur, ja mam scyzoryk,

Tobie tez się Qmar chwalił co on ze sobą nosi ??;) =D no ladnie ale wiedz że nie byłaś jedyna :) ja i SunShine też widziałyśmy :hihi:

paralizator ale nie mam takich rzeczy w domu, nawet nie wiem gdzie kupić

też nie wiem gdzie ale zawsze mozesz popatrzec na allegro :) a tak po za tym, to jest rzecz na którą nie trzeba miec pozwolenia wiec może sobie kiedyś takie cudo sprawie ;)

młoda    0
to jest rzecz na którą nie trzeba miec pozwolenia wiec może sobie kiedyś takie cudo sprawie

oj ja chyba też się zaopatrze bo ostatnio wracam sama późno pociągami więc nigdy nic nie wiadomo :)

rudzia    0

lato idzie...czas porządków :P ja juz takowe kroki w tym kierunku uczyniłam ;) podczas porządków znalazłam jeszcze pilniczek którego wszedzie szukałam :) grynt że znalazłam :) :hihi: boshe moja torebka to jest ocan niezbadany :)

iwcia    2

Ostanio mam indeks i karte egzaminacyjna coraz czesciej ;) no i oczywiscie niezbedne mi do zycia pare papierkow ;) wczoraj zrobilam porzadek i juz ich niema ;)

rudzia    0

porzadki w torebce to podstawa ;) przynajmniej wiadomo o co biega i co sie ma...ostatni odkrywałm że wogóle nie nosiłam ze sobą dokumentów...a jak by mnie policja zgarneła to co bo było ?? :lmao:

Gothka =)    0

Od czasu do czasu trzeba sprzątać nawet w takiej "puszce" Pandory jak kobieca torebka. :lol-sweat: Wywalam wtedy wszystko na stół i po dokładnym obejrzeniu, oddzieleniu papierków z cukierków i paragonów, zgarniam wszystko z powrotem. Ostatnio znalazłam krem kupiony rok temu... :sweet:

rudzia    0
Ostatnio znalazłam krem kupiony rok temu...

Gothka gratuluje... :hihi: lepiej poźno niż wcale :P :hihi: jeszcze takiej przygody nie miałam ale młodda jestem i kto wie...wszytsko może się zdarzyc :P :hihi: a może któras z was znalazła jeszcze coś ciekawego w swojej torebce :D to całkiem ciekawe może byc :)

Gothka =)    0

rudzia, kobieca torebka to kosmos niezbadany, nigdy nie wiadomo co można w niej znaleźć i dlaczego czasem nie można w ogóle nic w niej znaleźć :lmao:

rudzia    0

no wlasnie bo z torebkami to róznie bywa. Jak chcesz cos zneleźc to nie ma ale jak juz ta konkretna rzecz Ci jest niepotrzebna to znajdujesz. Przyroda i kobiece torebki to nieznane i nie dokońca zbadane głebiny ;D :hihi:

ziomalka    0
Jak chcesz cos zneleźc to nie ma ale jak juz ta konkretna rzecz Ci jest niepotrzebna to znajdujesz. Przyroda i kobiece torebki to nieznane i nie dokońca zbadane głebiny ;D :hihi:

Kobieca torebka to tajemnica, której za żadne skarby nie jest w stanie sobie męski rozum wyobrazić XP

rudzia    0

ja myśle ze męski rozum to wogole ma problemy z pojeciem czego kolwiek ale nie bedę mówic o wszystkich panach bo moze jednak ktorys uzywa szarych komorek ale wiekszosc jednak nie wykoinuje tej jakze trudnej czynnosci =D ale nie to że ja bym panów obrażała :P :hihi:

ziomalka    0
ja myśle ze męski rozum to wogole ma problemy z pojeciem czego kolwiek

Ehhhhh rudzia, ja myślę, że nie jest tak źle, serio :P Większośc facetów, jakich znam, myśli trzeźwo, mądrze no i racjonalnie :P Ale fakt faktem tej tajemnicy nie są w stanie pojąć XP

moze jednak ktorys uzywa szarych komorek ale wiekszosc jednak nie wykoinuje tej jakze trudnej czynnosci =D ale nie to że ja bym panów obrażała :P :hihi:

No to pojechałaś hardocrem rudzia :lol-sweat:

rudzia    0
Większośc facetów, jakich znam, myśli trzeźwo, mądrze no i racjonalnie

hmm szczesciara;) nie mogę powiedziec ze wszscy panowie jakich znam nie mysla i sa głupi i niodpowiedzialni bo tak nie jest. Np Falk wg mnie jest bardzo sensownym gościem :P ale prawda jest taka że mimo tego co czasem(jakże głupiego) uda mi się napisac lubie panów bo niektorzy są naprawdę świetni :P i można na nich polagac a takie zdanie wynika z tego że nie udało mi się jeszcze wpasc na jakiegos konkretnego...znaczy rozumiesz o co chodzi??

Gothka =)    0

rudzia, ja rozumiem :P

ziomalka, napisała:

Ale fakt faktem tej tajemnicy nie są w stanie pojąć XP

Kobieta tajemnicza musi być :hihi: Kosmetyka to nauka o kosmosie kobiety :P A faceci, no cóż, otwierają nasze torebki na własną odpowiedzialność :lmao:

rudzia    0
Kobieta tajemnicza musi być

racja :P bo wydaje mi się, że panowie lubia odkrywac wnetrze kobiety...i czasem wnetrza ich torebek :P ale tajemnica jest czyms co sprawia, że panowie tak szybko sie nie poddają i dążą do tego by wiedziec i odkryc jak najwiecej;) i własnie tutaj budzi sie instynkt odkrywcy ;)w sumie czasem to fajne jest :P