Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

W torebce zawsze mam...?

Recommended Posts

rudzia    0
gumy do żucia.

:hihi: bo wiesz co trzeba miec ze sobą w razie W :) :hihi: to tak jak ja :hihi:

Niestety z przykrością musze stiwerdzic, że w torebce mam bałagan i co najgorsze to nie mam dowodu :) zgubiłam w domu dowód :) :/ masakra

Gothka =)    0

rudzia, czasem rzeczy gubią się w dziwnych miejscach. ^^" Na pewno przeszukałaś wszystkie? Nawet te dziwne? Lodówkę, pralkę... itd. :P

Do mojej kolekcji rzeczy, które noszę w torebce dołączyło zdjęcie mojej przyjaciółki :D

terelka    1

Ja teraz sobie kupiłam fajną, dużą pakowną torebkę :) także mam nadzieje, że wszystko mi się w niej zmieści, również książki i zeszyty równych formatów.

ziomalka    0

Ja w torebce w taakie gorrrrące jestem uzbrojona w butelkę wody, spray odświeżający do ciała no i paczuszkę chusteczek odświeżających i nawilżających do facjaty XP

rudzia    0
Ja w torebce w taakie gorrrrące jestem uzbrojona w butelkę wody, spray odświeżający do ciała no i paczuszkę chusteczek odświeżających i nawilżających do facjaty

Teraz to jest bardzo mądre uzbrojenie...nie ma co :P w taki uoał to chyba nic innego się tak nie przydaje ;)

terelka    1

rudzia,

Teraz to jest bardzo mądre uzbrojenie...nie ma co :P w taki uoał to chyba nic innego się tak nie przydaje ;)

przy takich upałach butelka wody w torebce jest wręcz niezbędna.

ziomalka    0
moj taki jak Zioma, ale nie zgadzam sie z tym - w koncu w torebce nosze cala mase smieci ;)

Ja tez sie nie zgadzam, podobnie jak z tym, że jestem racjonalistą, bools**t XP

only_hope    0
ziomalka, ja też jestem zapracowaną racjonalistką :):P :P

ohoho dużo tu racjonalistek ;) tez się dołączam :P

ale osobiście się z tym nic a nic nie zgadzam :P

Kudłaty    1

W torebce noszę: komórkę, kalendarz - organizer, dokumenty, pomadka ochronna - bez tego ani rusz, chusteczki higieniczne, woda toaletowa, guma do żucia. To jest podstawowe wyposażenie mojej torebki.

terelka    1

Ja zauważyłam, że w moje torebce mam prawie wszystko :D I nigdy nie mogę niczego znalesc :D od mp3 do długopisów, ładowarke, kserówki, zeszyty i wiele wiele innych potrzebnych rzeczy :)

Kiwi    0

Ja tez mam dużo rzeczy w torebce. Takie jak: długopisy, ołówek, krem do ust, chusteczki, telefon, rozkład autobusów, grzebień albo szczotkę, wsówki i gumki do włosów, błyszczyk, agrafkę, igłę i nitkę, plastikowe łyżeczki, pilniczek, zeszyt albo notatnik itp.

A ponieważ mam 3 torebki, które noszę zamiennie, to w każdej z nich jest osobny komplet najpotrzebniejszych rzeczy, Bo co by było jakbym przez przypadek nie wzięła ze sobą agrafki albo chusteczek ??

okimaxim    0

mi sie ostatnio wala coraz więcej biletów PKP i (UWAGA!) kawałki gipsu, gliny, gumek do ołówka, karteczek itp ;) po każdych zajęciach kolejne nowe skarby :D

ziomalka    0

Ja ostatnio stawiam na minimalizm i zabieram ze sobą: portfel, czasaaami dokumenty - ze względu ma moje rozstrzepanie :P, plus chusteczki, telefon (KONIECZNIE) i odtwarzacz :D Plus mój kalendarzyk kieszonkowy i dwa długopisy :P

rudzia    0

No to fajnie fajnie i zazdroszczę, bo jeżeli chodzi o mnie o o moją torebkę to jest masakra. Tam jest wszystko poprzez te rzeczy które wymieniłaś :) A więc jeżeli chodzi o torebkę to jestem typową kobieta, aczkolwiek zawsze muszę w niej mieć perfumy, bo chyba bym nie przeżyła :D

ziomalka    0

Ja ostatnio postanowiłam zmienić styl - ale nie bycia, ubierania ale zaczęłam porządkować i utrzymywać porządek w mojej torebce.Wprawdzie mam w niej parę zbędnych rzeczy, do których jestem poniekąd przywiązana, ale staram się w ładzie i składzie przechowywać w niej wszystko i systematcznie segregować i porządkować :D Najlepiej jest miećtorebke typu :worek bo jest pojemna, wygodna, fajnie wygląda :P no i ta moja - pomarańczowa :)

terelka    1

Ja zmieniłam chwilowo torebke na nieco mniejszą, bo w tej wiekszej rzadko kiedy mogłam coś znaleźć :P A i tak wszystko w niej mieszcze, parasolke, 2 uniwesalne zeszyty :D porftel, komorke, klucze i legitke :) i długopis :)

Megg    9

hehe ostatnio na konkursie miałam niepozorną torebkę i na prawde małą torebkę. A wyniosłam bułke 4 babki serowe 2 banany 3 poomarańcze i tylko jedno jabłko bo już drugie mi się nie zmieściło... :)(nie licze telefonu husteczek bluzki a wymiary :35x22x10 <- tak około :D )

nie podobają mi się takie wielkie torby jakie teraz są modne. Mam takie jakie mi wystarczy