Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

W torebce zawsze mam...?

Recommended Posts

aldente    0

moj facet, uważa, że w torebce zawsze mam... wszystko :D a tak naprawde zawsze zanjda sie klucze, portfel, telefon, kalendarz, jakies kosmetyki, sluchawki do telefonu itd... najlepsza jest moja kolezanka-ostatnio nosi ze soba otwieracz do wina bo kiedys na domowce okazalo sie ze nikt nie ma i stiwerdzila ze ciezki nie jest to bedzie miala go przy sobie :D

cytrynka    0

moja torebka... ;) zestaw podstawowy to oczywiscie telefon, portfel ( w którym też jest wszyyyyyystko), klucze, gumki do wlosow, wsówki, jakis kalendarz cos do pisania.... a cala reszta to juz zedecydowanie to, na co pozwoli moja fantazja:P:P moj facet raz szukając kluczy wyciągnął z niej gotowane jajko, widelec od zastawy i młotek(?!) ale kto to tam wsadził...:D

ale świętą racją jest, ze KOBIETA DO TOREBKI WIELKOŚCI x POTRAFI ZMIEŚCIĆ x+y rzeczy, PRZY CZYM y JEST NIESKONCZONE:P:P

tylko wspomne, że z tym ekwipunkiem byłam w kościele na pasterce;)

Jadwiga    0

Czasami jest w niej za dużo ale obowiązkowo: portfel z pieniędzmi :), dowód osobisty, prawko, dowód ubezpieczenia OC - komunikacyjnego, drażetki tic-tac, husteczki zwykłe i odświeżające i ,,śmieci" też- to na codzień. I

nne rzeczy oczywiście w zależności od potrzeby... Brakuje tylko tej WYMARZONEJ torebki :D.

iguanna    1

Portfel, komórkę, kosmetyczkę (a w niej lusterko pomadkę, krem, grzebień ) chusteczki, jakieś tam cukierki, kluczyki, okulary i jeszcze parę innych zbędnych rzeczy.

Albafika    0

W torebce zawsze mam:

• portfel
  • kluczyki od auta i mieszkania
  • krem przeciwzmarszczkowy pod oczy
  • puder
  • kredka do oczu
  • lusterko
Edited by maciej
Usunięta reklama