Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Co upichcic na kolacje we dwoje?

Recommended Posts

Falkhor    63

ziomalka,

Ja mam koncepcję - bambus, korzonki, banan , mięcho z węża, jad ropuchy, liść mięty dla odświeżenia no i oczywiście odrobninka serrrrca - autora tychże pierożków

Typow eśniadanie naszego forumowego Zioma :):P :P Nie wnikam, skąd ma wszystkie potrzebne składniki :P

I ciekaw jestem, jak to się sprawdza - jedzenie węża we dwoje? :P

Demonesssa    0

Waz we dwoje mam troche mieszane uczucia :/ nie wiem cyz by mi smakowal ale brzmi egzotycznie z dreszczykiem :hihi: :hihi: :hihi: i tak jakos na afrodyzjaka mi sie kojarzy taka potrawa :D :sweet: :sweet: :sweet:

PEPEr    0

ja tam polecam , płatki miodowe z mlekiem z jednej michy :P wypróbowane , sprawdzone , mówie wam , nic lepszego :D

ziomalka    0

Hmmm a może tak budyń z polewą czekoladową, truskawkami i bitą śmietaną, albo lody z karmelową polewą? W sam raz na upalne dni, ochładza rozpalone ciała :letssin:

Bard    0

mogę polecić dewolaje, znaczy rozbite piersi z kurczaka w środku żółty ser smażymy i do tego lekka sałatka, mniam...

Falkhor    63

Hymmm... hmmm... A może by tak kaszę gryczaną z sosem bolońskim? XP XP XP

Preferowałbym jakieś mięsko delikatne. najlepiej kurczaczek z czymś tam ;)

Pizza też się wydaje całkiem ok chyba? ;) :lol-sweat:

Raviol    0

Sharma- kawałki kurczaka podsmażone na niewielkiej ilości oleju, do tego ryż lub frytki i do tego jakaś sałatka lub sos. Pychotka :sweet:

Guest Bake   
Guest Bake

herbatę i po kłopocie....

ja zazwyczaj kupuje jakieś zarcie ;) np sałatka sledziowa po tatarsku :P

a jak robie to jajecznica ze wszystkim co mam w lodowce :D

ziomalka    0
A może by tak kaszę gryczaną z sosem bolońskim? XP XP XP

Taaaa tęskno mi za nią :puppyeyes: XP

A może lasagne .... :puppyeyes: Tudzież torrrtelini XP Boskie jedzienie :P

Falkhor    63

Bake, Kupowanie gotowego żarcia nie jest złym pomysłem ;P dzięki temu ma się więcej czasu dla siebie. Chooooociaż wspólne gotowanie, ewentualnie wyrafinowana zabawa artkułami spożywczymi nie jest znowuz taka zła :P

Guest Bake   
Guest Bake

Kupowane żarcie ma taka zalete że do przygotowania ne trzeba brudzić naczyń kuchni itp.... co do zabawy jedzeniem... ja jakoś szczególnie nie preferuje... kiedyś kiedyś to tak :) ale teraz już sie znudziło :D

ziomalka    0

Koreczki z serem zółtym, serkiem pleśniowym, oliwkami czarnymi i zielonymi, papryczką, pomidorkiem koktajlowym, szyneczką ........... i grzybkami halucygenkami :hihi:

Qmar    0
JA mogę zjeść nawet jajecznice byleby była przygotowana przez faceta
to jest najlepsze rozwiazanie nie wazne co ale zby zrobil to facet ^^ panowie do ksiazek kucharskich ^^

Falkhor    63

Jeśłi chodzi o kulinaria to trzeba by wspomnieć coś nie coś o napitkach, prawda? ja preferuję czerwone, półsłodkie bądź słodkie - WINO :) Nie wóda, nie piwo, nooooo może jeszcze jakiś 20% likeirek, np. wiśniowy, ale jednak winko :D Może być po jakimś więszym jedzonku, ale może tez być dobrym daniem samym w sobie :)

ziomalka    0
czerwone, półsłodkie bądź słodkie - WINO :) Nie wóda, nie piwo, nooooo może jeszcze jakiś 20% likeirek, np. wiśniowy, ale jednak winko :)

Jak dla mnie - WINKO< WINKO I TYLKO WINKO - takie, jakie przedstwił w powyzszym poście Falk :) - a że winko, to nie może się obejść bez nastrojowej muzyczki .... :puppyeyes: a do wszamania - serniczek .... :sweet: