Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Co upichcic na kolacje we dwoje?

Recommended Posts

Zuziaaa    0
Takie karmienie partnera ależ to budzi zmysły :puppyeyes:

najlepsze jest karmienie - w sensie ze musi to zjesc XP tym co sie samemu w pocie czola upichcilo :D bo biedak i tak zje i jeszcze powie ze bardzo smakowalo XP

ziomalka    0

Eeeee lepiej nic nie jeść :sweet: a jesli już muusze coś wymyślić, nie przychodzi mi nic do głowy, jak karmienie partnera/partnetki koreczkami o skłądzie: ser feta, ser zółty, oliwki, pomidorek koktajlowy, papryczka, szyneczka..... :sweet:

Lub tez bardziej owocowo - wspomniane wyżej winogrona :sweet: , pomarańcz, ananas, brzoskwinia, melon ...... Boshhhhh aż jestem, głodna .... takich rarytasów naturalnie XP

Falkhor    63

Makaron w sosie bieszczadzkim.

Do tego po jedzeniu - jakeiś smaczne, półsłodkie winko. Białe. Mmmm...

ziomalka    0

Torrtelili ze szpinakiem w sosie pomidorowym z posypką parmezanu ;)

Plus czerwone półwytrawne winko - jak szaleć to na całość :letssin:

ziomalka    0
Wszędzie proponujcie alkohole :]

Jeśli o % chodzi - ja oscyluję tylko i wyłącznie za - winkiem - półsłodkim lub słodkim - nic poza tym - wódka, piwo - nic z tych rzeczy :P jak romantycznie i intymnie, to na całego, a nie załatwić się juz na wstępie ;) XP

ziomalka    0

To prawda, aczkolwiek - może nie będzie potrzeby jechać do domu ? :sweet: A może tak zostać na noc :letssin:

Na kolację we dwoje proponuję udka z kurczaka zapiekane w sosie wayzrwnym z odrobinką białego wina do smaku plus jakieś brokułki, a może ukochany przez Falka KALAFIOR :sweet: :lol-sweat:

ziomalka    0

Jesienną porą super sprawą na wieczory we dwoje są ..... owocowe sałatki, mmmm :sweet:

Albo i dżemiki truskawkowe plus , lub też budyń waniliowy polany sokiem malinowym. :letssin:

Guest Bake   
Guest Bake

dobre kromeczki to super sprawa, szyneczka serek, papryczka, pomidorek ogórek i cebula. Ja lubie gdy moja Pani je dla mnie robi ...

pioben    0

A ja proponuję się troche wysilic oraz przygotować na przykład kurczaka w cieście. W sieci są przepisy na tkiego kurczaka, które nie wymagają nie wiadomo jakich umiejętności kulinarnych. Na przykład ten przepis:

https://www.przepisy.pl/przepis/kurczak-w-ciescie-3

jakiś czas temu robiłem kurczaka własnie z tego przepisu dla mojej żony. Była zaskoczona jak dobre jedzenie mi z niego wyszło. Jest to pracochłonne ale kieszonka na talerzu wygląda bardzo efektownie:

kurczak-w-ciescie.jpg