Jump to content
Sign in to follow this  
levi

zarost, bródka, golenie

Recommended Posts

levi    0

zauważyłem, że na forum nie ma takiego tematu, a to przecież rzecz, która nam na codzień towarzyszy :yes:

co myślicie o zaroście :?:

czy lubicie się golić :?:

czy potraficie u3mać ładny zarost :?:

i wreszcie czy wolicie siebie z zarostem czy z gładką jak pupcia niemowlęcia twarzyczką :?: :ermm:

Dodany: Dzisiaj 12:05

heh co prawda ten temat miał dotyczyć WYŁĄCZNIE męskich twarzyczek :lmao:

nom bo chyba "nasze" tj facetów i kobitek, golenie nieco się różni :rotfl:

edit: maciej

posty scalone

Qmar    0

dokladnie Dubi, nie ma wyboru dzis mailem sie ogolic ale mi sie neichcialo zrobie to pozniej albo wieczorem ^^

Guest Ahab   
Guest Ahab

Golić się - zło konieczne. Osobiście nie lubię, bo szkoda na to czasu.

2-3 dniowy zarost obleci... większy zarost powoduje taki dyskomfort :/

A broda ... fuj... w wiekszości przypadków to tylko siedlisko bakterii... :nerd:

Falkhor    63

Strata czasu jak strata czasu - mi to schodzi dosłownei kilka minut. chlast chlast i jest jako tako :P Potem tylko odkażenie woda brzozową i jest :P

a jakich maszynek używacie?

Guest Ahab   
Guest Ahab

Mach 3 (tylko i wyłącznie)...

a golicie z włosem czy pod włos ? Ja tylko pod włos...

Falkhor    63

Ja mam w sumie taką technikę, że łącze różne style. W niektórych meijscach z włosem, w niektórych pod włos. najcześciej chyba jednak tak, że jak mam dłuższe futro, to najpierw trochę z włosem, a potem pod włos :)

ja używam jednorazówek, ale często nawet po kilka razy :)

Falkhor    63

zegfryd, No w takim porówaniu golenie facjaty jest miłą przyjemnością a czasem i koniecznością, ale jakbym miał sobie NOGI golić......... :eek: :eek: :eek:

Qmar    0

Panowie nogi to chyba jeszcze pół biedy pomyslcie o goleniu sie pod pachami lub w innym miejscu ;p

Falkhor    63

Qmar, Nie chce o tym myśłec :D Od razu mnie boli a poza tym - na twarzy to ejszcze oki. Ale wszędzie indziej - futro to męska rzecz :D

Qmar    0
futro to męska rzecz

zagdzam sie to jest to :D brode mozna golic ale gdzie indziej ? - na klacie albo rece ?

levi    0

nom fakt :eek: ja nie wiem jak można się np na klacie golić...jak niektórzy to robią :eek:

ja bródki nie znosze golić a co dopiero nogi :eek: bleeee =D

ahhh ja teraz tylko czekam na wakacje = okres kiedy nie muszę się tak często golić :lol-sweat: wtedy to dopiero jak 'dziad' wyglądam xD

Prot    0

golenie to straszna rzecz... ja staram sie golić codziennie choć moja skóra mi na to nie pozwala bo jest b.wrazliwa ... używam Mach3 i zelu do golenia,ale i tak nie mogę się golić codziennie bo mam b.wrazliwą skóre i twardy zarost a używam wszelakich balsamów po goleniu.

Słyszałem gdzieś że nie powinno się golić pod włos... ja się gole najpierw z włosem pózniej pod włos aby było dokładniej... ale i tak co 2 dzień muszę się golić jeśli nigdzie nie wychodze... Ogólnie nie lubie zarostru na buzce.

Falkhor    63

Prot, Jak dla mnie to odkrycie nastąpiło trochę póxno, ale jest wyraźna różnica w używaniu:

- kremu z tubki

- pianki

- żelu

do golenia. Wg mnie żel zdecydowanie wygrywam (u mnie - Gilette).

Qmar    0

Prot, ja tez sie gole z wlosem i pozniej pod wlos wtedy jest gladko srednio co 3 dni :P

Pod wlos nie powinno sie golic bo jak ktos ma macny zarost to moze rozcinac lekko skore pozniej piecze i boli :) i staje sie slabsza

A co do zelów i pianek to obojetne akurat :P teraz pianka przedtem zel :P

Falkhor    63

Golenie pod włos nie bardoz ma sens, gdy masz zarost dłuższy niż... 2-3mm... Szkoda skóry po prostu. Znacznie łatwiej wtedy o infekcje... A po co to komu? :)

Prot    0
Golenie pod włos nie bardoz ma sens, gdy masz zarost dłuższy niż... 2-3mm... Szkoda skóry po prostu. Znacznie łatwiej wtedy o infekcje... A po co to komu?

najpierw z włosem póżniej pod włos :P a wtedy buzka jak u niemowlaka :) no i po goleniu wszelakie balsamy :)

Qmar    0
Falkhor napisał/a:

Golenie pod włos nie bardoz ma sens, gdy masz zarost dłuższy niż... 2-3mm... Szkoda skóry po prostu. Znacznie łatwiej wtedy o infekcje... A po co to komu?

najpierw z włosem póżniej pod włos a wtedy buzka jak u niemowlaka no i po goleniu wszelakie balsamy

dokaldnie tak :P tylko ze ja chlupne wody kolonskiej i jazda :) a nei jakies balsamiki i kremiki :)

Falkhor    63

Qmar, Nooo można i walić wodą kolońską, ale nadmiar tejże wysusza skórę... Ja mam trochę wody kolońskiej :P ale często używam żelu po goleniu Maklera. na prawdę dobry efekt.

Prot    0

Też używałem wody po goleniu ale nie kolońskiej :P ale teraz wole balsam po goleniu też ładnie pachnie a efekt lepszy :)

Qmar    0

Falk ja i tak kremuje na noc twarz bo mam sucha skore na twarzy wiec wiesz moge woda walic :D ile wlzie ;p

michas    0

no ja rez za bardzo nie lubie tej czynnosci robie gole sie raz 2 razy na tydzie chyba ze mnie sytuacja zmusza to robie to czesxcjiej ale nie lubie sie golic uzywam gieletta i pianki do golenia a co do techniki to roznie raz pod włos a raz z włosem zalezy :puppyeyes:

levi    0

dzisiaj nasz forumowicz Qmar dał mi dość wymownie do zrozumienia abym się ogolił ^_^ heh...

...zaskoczył mnie takim postawieniem sprawy, więc szybko zareagowałem i wysunołem ku niemu owe stwierdzenie: "niii h qmar :!: mam czas wolny od sql i nie będę się golił ot cooo:!: " heh

a tak serio to nieznosze się golić :eek: nic mi tak nie działa na nerwy jak golenie :eek: :eek: :eek: żeby się tak dało raz na zawsze pozbyć się zarostu w poszczególnych częściach twarzy :eek: =D ohhh byłbym wniebowzięty :rotfl: