Jump to content
Sign in to follow this  
levi

zarost, bródka, golenie

Recommended Posts

Qmar    0

mozesz sie pozbyc zrob sobie w tych czesciach oparzenie 2 stopnia ;p i juz raczej nci tam nei wyrosnie ^_^

levi    0
mozesz sie pozbyc zrob sobie w tych czesciach oparzenie 2 stopnia ;p i juz raczej nci tam nei wyrosnie ^_^

taaaa całą bródkę obleję sobie wrzącym metalem heh :] Qmar ty się człowieczku nie nabojaj bo dziś tak mi pojechałeś, że nie wiem jak się nawywam <śmiech> ^^"

Falkhor    63

ja już do golenia zdążyłem się przyzwyczaić. I w sumie dobrze, bo to się wydaje takie... męskie zajęcie :P Z resztą facjata jest jedynym miejscem, gdzie uznaję regularne golenie :P

michas    0

no tak twarz mężczyzny ,przynajmniej moja ma byc gładka jak pupcia niemowlecia,nie lubie miec zarostu dłuzszego niz 4 dniowego a o bródce to juz mowy nie ma,a i jednak moim zdnaiem balsam po goleniu chyba lepszy jest niz woda kolońska

drako    0

Taki 2dniowy zarost no nawet fajna rzecz, jest sie o co podrapac ;D szkod tylko ze wiekszosc dziewczyn go nie lubi, a czego to my faceci nie zrobimy zeby sie laskom spodobac ;D

Falkhor    63

drako, witaj na Forum :) Heh, no tak, czegóż to my nie zrobimy dla nich ;P

Ale fakt. Kilkudniowy zarościk sam uwązam za męski :) w końcu musi być widać, ze sie ma ten testosteron :P XP

levi    0

tak :?: ooo nareszcie ktoś poparł moje przekonanie...ufff :sweet: zresztą: komu by się chciało golić dzień w dzień :?: :eek:

Guest Bake   
Guest Bake

ziomalka, eheheh :D to i warn będzie :D <---żartuje .P.S można samemu wykasować swoje posty chyba ...

Guest Bake   
Guest Bake

ja kupiłem sobie golarkę elektryczną ale kiepsko goli.... :/ może dlatego że z auchana i za 35 zł :)

marshal    0
ja kupiłem sobie golarkę elektryczną ale kiepsko goli.... :/ może dlatego że z auchana i za 35 zł ;)

ja mam troche pewnie lepszą-ale nie o to chodzi :)

Golarki uzywam już chwilę( Philipsa-philishave).Ale trzeba stwierdzić,że dokladniejsze jest golenie tradycyjne-maszynką. Dokladniejsze i lepiej sie potam człowiek czuje ogolony.U fryzjera też na koniec po maszynce do strzyżenie trzeba poprawić czymś ostrym.

Falkhor    63

Szczerze - przy jako tako wyrobionej technice ogoliłbym się pewnie nawet i brzytwą. Potrafię obtrzaskać się jednorazówką z Tesco jak i tradycyjnym sprżetem jednożyletkowym :D 8) jak i wieloostrzem 8)

Qmar    0

hmm co do brzytwy to trzeba uwazac - kumpel zaczął sie golic to pozniej chodził pozacinany cały ale trenuje dalej - lepiej mu to idzie :D

Falkhor    63

Tylko co z precyzyjnym goleniem/strzyżeniem? Bo to w sumie o tym tutaj gadamy. Czyli jak ktoś sobie gdzies zostawia jakaąś kreskę, pejsa, czy cokolwiek w tyms tylu - no to jak? Jeden z moich kolegów na studiach próbował sobie nawet taśmą znaczyć, gdzie ma mieć zostawione :D :D

Guest Bake   
Guest Bake

ja się zawsze strzygę normalnie, jakieś wzorki na włosach uważam za zniewieścienie :)

Falkhor    63

Stwierdzam, po ostatnim wypadzie w górki, że broda to świetna izolacja. Ale po powrocie będzie maszynka i regulacja ;) ;)