Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Taniec z gwiazdami

Recommended Posts

iwcia    2

O ile sie nie myle to juz 5 edycja Tanca z gwiazdami. Do finalu zostalo juz niewiele czasu. Macie swoich faworytow w tej edycji? A moze program wogole jest nietrafiony i Wam sie nie podoba? Wasze opinie i typy :P

Guest Ahab   
Guest Ahab

E tam.. to są dyrdymały ...

Jedyny plus tego całego jarmarku to ta Aneta Piotrowska :sweet:

Zuziaaa    0
Jedyny plus tego całego jarmarku to ta Aneta Piotrowska :sweet:

ooooo, to w tej edycji Piotrowska "Chemiczna" :P tez jest ? :P

levi    0

ojj ale temacik =D

nom jak już wybierać taniec to pewnie tyniec :lmao:

ale ja tam bym wolał kasie tusk :hihi: a czego :?: ..... hmmm :lol-above:

iwcia    2
ooooo, to w tej edycji Piotrowska "Chemiczna" :P tez jest ?

Wlasnie nie ma jej w tej edycji podobno wyjechala robic kariere :P

Wedlug mnie fajnie tanczy Iwan Komerenko, Bartosz Obuchowicz i Krzysztof Tyniec. Moje typy ;)

levi    0

iwcia,

Wedlug mnie fajnie tanczy Iwan Komerenko, Bartosz Obuchowicz i Krzysztof Tyniec.

nom fakt =D goście naprawdę mają pojęcie o tym co robią xD i mają taką łatwość ruchu xD co najmniej jak by to od lat robili...

...któryś z nich powinien to wygrać :hihi:

ale ja i tak 3mam kciuki za kasie tusk :rotfl:

levi    0

terelka,

A mój typ to Bartosz Obuchowicz

nom widać, że chłopak ma lekkość ruchu xD i całkiem fajnie wygląda w tańcu xD

Gorzej mu się tańczy tańce klasyczne

nie da się ukryć :o takie tańce, wolne tańce, raczej są pod starszych ludzi (ja to tak odbieram) xD

ale za to w szybkich tańcach jest naprawdę świetny :sweet: rumba, samba i te sprawy to naprawdę jego klimaty...

terelka    1

levi', racja. Np. Tyniec lepiej wychodzi własnie w tych klasycznych. Mysle, że walka o zwycięstwo rozegra się między Tyncem a Obuchowiczem :D

A kto według Was odpadnie w tym odcinku, tzn jutro? :o

levi    0
A kto według Was odpadnie w tym odcinku, tzn jutro?

mi się wydaje, że Ivan Komarenko i Blanka Winiarska :o

co prawda fajnie facet tańczy, ale w tej zabawie nie chodzi tylko o sam taniec xD jak wszyscy wiemy to ten program wygrywa osoba, która jest lubiana :lmao:

ja mimo wszystko i tak jestem za kasią tusk xD, bo tworzy razem ze stefano fajną parkę =D heh 2 świrki się spotkały :sweet:

iwcia    2

Hm ja w sumie nie chcialabym zeby Iwan odpadl :/ wedlug mnie jest dobry... w sumie odpadli juz wszyscy ci co chcialam zeby odpadli :o Kasie Tusk tez lubie sa bardzo sympatyczni i nie chcialabym zeby odpadli, ale w tym programie sie tanczy, mam nadzieje ze wygra najlepszy :D

terelka    1

W sumie Kasia dotąd najlepiej zatańczyła raz, wtedy jak Stefano był kontuzjowany. :o

A teraz odpadnie hmm Ivan albo kasia C.

levi    0

terelka

albo kasia C

ooo właśnie...zapomniałem o cerekwickiej =D jak dla mnie to ona wogóle się do tańca nie nadaje....jakaś jest taka ociężała :eek: tj mi się tak wydaje... :lmao:

levi    0

nom bo tańczyć to rzeczywiście nie potrafił xD taka troszke deseczka...

...nom ale już już nic złego nie powiem bo sam nie potrafie tańczyć :hihi: heh tj lepiej bym tego nie zrobił :lol-sweat:

levi    0

terelka,

Według mnie te zgryźliwe uwagi pani Beaty w stosunki do czarnej mamby są najlepsze hehe

oj można naprawdę z tego pośmiać :lmao: zawsze z czymś jej dotnie :lmao: heh niby babka 'wiekowa' a poczucie humoru wprost genialne xD

a co do reszty jurorów to wydaje mi się, że fajna paczka xD niby sobie wszyscy docinają, a jednak widać, że naprawdę się lubią :lmao: nom i znają się na tym co robią :hihi:

levi    0

marcelka,

bo by się chyba 'zjadły'

eee nie wydaje mi się żeby się miały zjeść :hihi: widać, że to takie przyjacielskie zaczepki :hihi:

iwcia    2

Jedyne osoby ktore sie znaja z jurorow to Czarna mamba i Piotr Galinski :) natomiast Wodecki i Pani Beata sa tylko po to zeby podnosic ludziom oceny :D chociaz w sumie siedzac na tylu edycjach powinni juz sie troche zorientowac :D

Faktycznie te docinki bywaja smieszne :D

siss    0

No i niespodzianka. Pan Obuchowicz się nie utrzymał. Szkoda, ale nie jest tak ładny jak Tuskówna i raczej ze śpiewem też mu lepiej nie wychodzi od Cerekwickiej. :D

Ja stawiam na Tyńca. Tańczy świetnie i fajny z niego facet. No i nie podskakuje głupkowato prosząc o głosowanie na niego, kiedy stoi koło Skrzynki. xD

terelka    1

Teraz to juz murowanym kandydatem jest Tyniec. W sumie jak dla mnie to szok, ze Obuchowicz odpadl, bo tanczyl naprawde dobrze i na poczatku wyadalo sie ze napewno wygra ten program... no ale cóż.

iwcia    2
No i niespodzianka. Pan Obuchowicz się nie utrzymał.

Przyznam sie ze nie sadzilam ze odpadnie bo mial w sobie cos interesujacego no i taka lekkosc taneczna.

Sklonna bylam powiedziec ze odpadnie Kasia Tusk albo Iwan chociaz widac jak dobrze tanczy, od poczatku dla mnie jest jednym z faworytow i chetnie widzialbym go w finale.

Kasia Cerekwicka jakos mi nie przypadla do gustu w swoich tancach, jest taka troche bez wyrazu.

No a Bartosz... zaskoczenie ;)