Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Taniec z gwiazdami

Recommended Posts

terelka    1

Tuskówna raczej nie, bo Stefana ludzie bardzo lubia :D Chociaż fakt, nie tańczy ona dobrze, ale myśle, że ze względu na niego zostanie jeszcze.

iwcia    2

Tez lubie Tusk i Stefano sa bardzo sympatyczni i tacy "narwani" chcialabym zeby zostali ale jednak jest to program w ktorym wygrywa najlepszy tancerz a nie najbardziej lubiany czlowiek :D

iwcia    2

Tyniec moze i dobrze tanczy ale jest sztywny jak kolek... dobry jest do tancow standardowych ale do latynoamerykanskich sie wogole nie nadaje, jakby polknal kija :P wiec nie chcialabym zeby wygral chociaz sympatyczny z niego chlop ;)

iwcia    2

W niedziele odpadla Kasia Cerekwicka i Żora, ja w sumie sie spodziewalam :D dziwi mnie tylko ze Kasia Tusk doszla tak daleko bo prawie do finalu, zostaly juz tylko 3 pary :) moze Kasia naprawde nauczyla sie dobrze tanczyc? a moze to zasluga przystojnego Stefano :) hehe, chcialabym zeby Iwan sie znalazl w finale :)

terelka    1
dziwi mnie tylko ze Kasia Tusk doszla tak daleko bo prawie do finalu, zostaly juz tylko 3 pary :) moze Kasia naprawde nauczyla sie dobrze tanczyc? a moze to zasluga przystojnego Stefano :)

Mysle, że to jednak zasługa przystojnego Stefano :D Ale kibicuje im i nam nadzieje, ze znajdą się w finale, pokażą klase i wygraja ten program :)

iwcia    2

Własnie ogladam taniec :P

faworytami i najlepiej zatanczyli w I czesci to Krzysztof Tyniec i Iwan Komarenko ;)

Kasia Tusk niestety pomylila i zapomniala krokow :/ dostala najmniej punktow bo tylko 26, zreszta kto ogladal to widzial.

Kto bedzie w finale?

iwcia    2
Nie lubie Ivana

A myslalam ze w tym programie ocenia sie jak kto tanczy :P a nie kogo sie lubi a kogo nie.

Iwan i Tyniec w finale, Kasia Tusk odpada taki moj typ.

[ Dodano: 2007-04-29, 21:33 ]

No prosze chyba zostane wrozka ;)

terelka    1
A myslalam ze w tym programie ocenia sie jak kto tanczy ;) a nie kogo sie lubi a kogo nie.

Sympatie widzów też sa ważne :P jakby nie były to Stefano z Kasią by już dawno odpadli :P

Kurcze nie taki finał mi się marzył ;) Wolałabym Tyniec kontra Obuchowicz, no ale jest jak jest więc teraz kibicuje Tyncowi :P

michal21    2

ahhh ta Kasia Tusk...kocham sie w niej :P mój ideał kobiety ( zachowanie,wygląd ) nie znam osobiście,mam nadzieje poznać ;) mniam mniam:)

ale ja równiez dziwie się że tak dalelko zaszła... było conajmniej kilka par tanczacych o wiele ciekawiej ... ;)

Falkhor    63

Co do kasi Tusk to może bym aż tak alegoryczny nie był, ale na pewno może się podobac ;) Ciekawe, kto dotrwa do finału ? ;) Może ktoś chce obstawić zwycięzcę? :P

terelka    1
Ciekawe, kto dotrwa do finału ? :) Może ktoś chce obstawić zwycięzcę? :P

W finale jest Ivan oraz Tyniec :P Ja typuje Tynca do wygrania :)

levi    0

terelka,

Ja typuje Tynca do wygrania

to tak jak ja xD facet naprawdę potrafi tańczyć...a co najciekawsze, to jest tak od samego początku xD chyba we wszystkich edycjach jeszcze tak nie było, aby np w pierwszym odcinku ktoś uzyskał noty: 8-9-9-8 :lmao:

Tyniec z pewnością wygra :sweet:

ale mi i tak szkoda Kasi Tusk :sweet: może tańczyć to ona nie potrafiła, ale z nią było bardzo barwienie i wesoło :sweet: wnosiła coś dobrego do tego towarzystwa :sweet:

noom ale tym razem górą sprawiedliwość =D

iwcia    2

Odpadła bo zemdlala?

To, że Kasia Tusk już nie urzeknie nas swoim drewnianym tańcem, wiemy. Ale Fakt donosi, że Tuskówna wiedziała, że może odpaść, bo po pierwszym tańcu... zasłabła.

Nagle zakręciło mi się w głowie - mówi Tuskówna. Tango poszło jej po tym zasłabnięciu kiepsko i stało się powodem odrzucenia z dalszego etapu konkursu.

Co teraz zrobi Kasia? Tego nie wiemy, ale jej ojciec ma już chyba jakieś pomysły. W wywiadzie dla Super Expressu mówi:

Chcę być dziadkiem. To jest moje wielkie marzenie. Niestety, nie mam zupełnie na to wpływu. (...) Ale przecież nie powiem: Michał, Kasia, zbliża się kampania, więc zabierajcie się do roboty!

Tusk już nawet nie udaje, że myśli o czymś innym niż "kampania".

zrodlo - www.pudelek.pl

terelka    1

Też to czytałam :/ Bardzo prawdopodobne, bo przecież taniec to ogromny wysiłek fizyczny i do tego jeszcze stressss :/

iwcia    2
Też to czytałam :/ Bardzo prawdopodobne, bo przecież taniec to ogromny wysiłek fizyczny i do tego jeszcze stressss

Mozliwe ze zemdlala, ale mysle ze odpadla nie tylko dlatego, poprostu byla z tej calej trojki najslabsza tanecznie, mimo ze bardzo sympatyczna.

terelka    1
Mozliwe ze zemdlala, ale mysle ze odpadla nie tylko dlatego, poprostu byla z tej calej trojki najslabsza tanecznie, mimo ze bardzo sympatyczna.

Prawda :] ale za to razem ze Stefano byli najsympatyczniejszą parą :]

Ponoć szykuje się kolejna edycja tańca z gwiazdami :] Jesli by się tak zdarzyło, to kogo chcielibyście z gwaizd zobaczyć? :D Ja jakiegoś sportowca, może Małysz :lol-sweat:

iwcia    2
Ja jakiegoś sportowca, może Małysz

Hehe Malysz w tancu to by dosyc moglo byc ciekawe :D ale nie daje mu duzysz szans na wygrana :D

Moim zdaniem do tanca z gwiazdami powinni wziasc wiecej znanych osob, w tej edycji niestety malo bylo prawdziwych gwiazd.

terelka    1
Hehe Malysz w tancu to by dosyc moglo byc ciekawe :D ale nie daje mu duzysz szans na wygrana :D

Kto wie, kto wie ;) Może akurat by wygrał =D Tyncowi tez na początku mało kto dawał jakiekolwiek szanse, a tu prosze, dotarł do finału :lol-sweat:

Moim zdaniem do tanca z gwiazdami powinni wziasc wiecej znanych osob, w tej edycji niestety malo bylo prawdziwych gwiazd.

Racja, w tej edycji wystąpiły osoby, które chciały o sobie przypomnieć, np. Obuchowicz otwarcie twierdził, że właśnie po to przyjął propozycje udziału w tzg. A Wachowicz? Dla mnie gwiazdą nie jest :D może pare lat temu jak zdobywała tytuł to była znana, a teraz to już mało kto o niej pamiętał...

iwcia    2
Dla mnie gwiazdą nie jest :D może pare lat temu jak zdobywała tytuł to była znana, a teraz to już mało kto o niej pamiętał...

Dla mnie tez nie, Omena Mensak zreszta tak samo...

A co do Małysza to porownanie do Tynca jest troche smieszne :D Tyniec duzo tanczyl w teatrze i to poprostu inna branza :D a szans nie dawali mu Ci ktorzy twierdzili ze jest za stary na tance.

terelka    1
A co do Małysza to porownanie do Tynca jest troche smieszne :PTyniec duzo tanczyl w teatrze i to poprostu inna branza :D

Sportowcy też muszą być wygimnastykowani :D :lol-sweat: :sweet: :hihi: :lmao: :rotfl:

Dla mnie tez nie, Omena Mensak zreszta tak samo...

Przynajmniej o niej słyszałam czasami jak na pogode zerkałam :D :lol-sweat:

typ    0

raz widziałem ten Taniec z gwiazdami, wytrzymałem 5 minut. Mnie to przeraża bardziej niż horrory ;)