Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Taniec z gwiazdami

Recommended Posts

terelka    1

No też jestem ciekawa nowych gwiazd :lol-sweat: Ponoć Kammel dobrze tańczy, ale to sie okaże dzisiaj wieczorem.

Ciekawi mnie czy Bosak i Lewandowska zrezygnują ze względu na wybory, bo tak mieli zrobić jak dojdzie do wyborów. hmm jeśli tak się stanie to ciekawe czy przyjdą 2 nowe osoby...

No i podobno Hubert Urbański nie będzie już prowadził tańca... a szkoda.

levi    0

qrcze powiem wam, że szkoda mi Stachurskiego :/ dobrze się facet zapowiedał i przydarzyło mu się coś takiego :/ szkoda mi gościa ^^"

po pierwszym odcinku (niestety widzieliśmy tylko facetów :) ) wydaje mi się, że daleko może zajść Damięcki...

zobaczymy co pokażą kobity w następnym odcinku :hihi: - ja myślę, że Steczkowska bęzdie dobra :sweet:

terelka    1

levi',

wydaje mi się, że daleko może zajść Damięcki...

Ano :lol-sweat: bardzo dobrze tańczy a do tego jest niesamowicie przystojny :lol-sweat:

Mi też szkoda Stachurskiego :/ Widać było, że zależało mu na tym programie :/ i to nie ze względu na kasę tylko na taniec...

A co sądzicie o Fidusiewiczu?? Mi nie bardzo podobał się ten jego taniec "electro".

PEPEr    0

jesli chodzi o stachurskiego to jak dla mnie żenada :/ , myślicie ze nie zdawał sobie sprawy z tego że nie poradzi sobie z tańcem ? jak dla mnie to była świetna zagrywka z jego strony , wszyscy mu teraz współczują , głosow dostał prawie najwiecej i wogóle jaki on to nie jest biedny . Jeśli nie ma mozliwosci to niech sie nie pcha za wszelką cene gdzie bądź , ktoś młodszy mógłby zająć jego miejsce i nie byłoby całego cyrku...

Electro Fidusiewicza jak dla mnie na dosc wysokim poziomie , no ale nie do tego programu , no ale widac ze poswieca swojemu stylowi sporo czasu .

Ogólnie ten program juz mnie męczy , jest tyle rodzajów tanca a oni w kółko i w kółko ten towarzyski :/ całe szczescie ze jest "you can dance" to jest dopiero sztuka zaprezentowac sie we wszystkich stylach :)

Falkhor    63

PEPEr,

myślicie ze nie zdawał sobie sprawy z tego że nie poradzi sobie z tańcem ? jak dla mnie to była świetna zagrywka z jego strony , wszyscy mu teraz współczują , głosow dostał prawie najwiecej i wogóle jaki on to nie jest biedny . Jeśli nie ma mozliwosci to niech sie nie pcha za wszelką cene gdzie bądź , ktoś młodszy mógłby zająć jego miejsce i nie byłoby całego cyrku...

Ej ej ej... Cóż za tolerancja... To jest taniec z gwiazdami, a nie eliminacje do mistrzostw tańca zawodowego... Gość zatańczył jak potrafił, zaprosili go, wziął udział w programie i znaleźli się lepsi od niego. Ocena publiczności to nie tylko STYL punktowany przez sędziów, wyjadaczy. Publika ocenia całość, a ten program to mieszanka sympatii do bohaterów i do tańca.

terelka    1

PEPEr,

jesli chodzi o stachurskiego to jak dla mnie żenada :/ , myślicie ze nie zdawał sobie sprawy z tego że nie poradzi sobie z tańcem ? jak dla mnie to była świetna zagrywka z jego strony

Myślę, że trochę przesadziłeś ze swoim stwierdzeniem... no niestety ale takie kontuzje się zdarzają... A niby dlaczego miał sobie nie poradzić w tańcu?? nawet Bryndal sobie jakoś daje radę :)

levi    0

terelka,

Myślę, że trochę przesadziłeś ze swoim stwierdzeniem... no niestety ale takie kontuzje się zdarzają...

dokładnie :!: - a przecież w Dzień dobry TVN był z nim wywiad i było nawet pokazane prześwietlenie nogi, to co prześwietlenie też jest udawane :?: :eek:

ja w tej edycji stawiam na: z facetów - M.Damięcki

z kobitek - J.Steczkowaska :sweet:

widać, że potrafią się ruszać :lol-sweat:

największy niewypał :?: Vondrackova - powiem szczerze, że po zwyciężczyni T z G w Czechach spodziewałem się więcej, a tu :?: - kompletnie mi się nei podoba jej taniec...

terelka    1

levi',

ja w tej edycji stawiam na: z facetów - M.Damięcki

z kobitek - J.Steczkowaska :sweet:

Ja tak samo :(

największy niewypał :?: Vondrackova - powiem szczerze, że po zwyciężczyni T z G w Czechach spodziewałem się więcej, a tu :?: - kompletnie mi się nei podoba jej taniec...

Ona chyba też się spodziewała :) Odpadnie szybko myslę ;) Są lepsi.

Kwasek    0

Jak dla mnie ten program to totalna klapa. Nie podobają mi się jurorzy i wciąganie na parkiet ludzi, którzy z tańcem nie mają wiele wspólnego. Jest to poza tym świetna okazja, by zachęcić ludzi do nauki tańca - może to jeden jedyny plus. Ten program ciągnie za sobą niepotrzebna presję, tak społeczną jak i polityczną na jego uczestników. Co jeszcze powiem - że jak dla mnie jest on całkowicie nienaturalnym show.