Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Jak oni spiewaja?

Recommended Posts

iwcia    2

Skoro mamy juz topic o Tancu z gwiazdami :o to moze warto napisac cos o konkurencyjnym programie Polsatu - Jak oni spiewaja?

Jakie sa Wasze typy?

Jak podobaja sie Wam prowadzacy programu - Krzystof Ibisz i Katarzyna Cichopek?

Kto wygra, kto odpadnie?

Kto wedlug Was przez pomylke znalazl sie w tym programie?

A moze pomylka jest caly ten program?

Co myslicie o Edycie Gorniak jako oceniajacej w Jury?

:D

levi    0

iwcia,

Jak podobaja sie Wam prowadzacy programu - Krzystof Ibisz i Katarzyna Cichopek?

nom na kasię złego słowa nie powiem...ale pan ibisz :?: :!: heh z przyczyn obiektywnych mi się nie podoba :hihi:

Kto wygra, kto odpadnie?

wydaje mi się, że wygra agnieszka włodarczyk, albo natasza urbańska :hihi: bo obie naprawdę super śpiewają :sweet:

Co myslicie o Edycie Gorniak jako oceniajacej w Jury?

co prawda może jest surowa, ale ja do niej nic nie mam :hihi: jakoś mi nie przeszkadza :hihi:

terelka    1

hmm jeszcze ani razu nie pooglądałam do końca tego programu :o Niewiem dlaczego, ale nie przyciąga mojej uwagi :D Tylko od czasu do czasu zerkam :) Widziałam tylko, że występuje tam Artur z m jak miłość :) i filmowa żona ferdka kiepskiego :D ale ona już chyba odpadła, bo z tego co widziałam to pare razy była nominowana do odpadnięcia.

iwcia    2
filmowa żona ferdka kiepskiego :D ale ona już chyba odpadła, bo z tego co widziałam to pare razy była nominowana do odpadnięcia.

Nie odpadla :o zostala w programie :) a odpadla w dzisiejszym programie Malgorzata Ostrowska- Krolikowska.

Niewiem dlaczego, ale nie przyciąga mojej uwagi

Hehe ja wiem dlaczego nie przyciaga twojej uwagi :D moja zato przyciaga co sobote wieczorem :)

Moje faworytki: Natasza Urbanska, Agnieszka Włodarczyk, jak dla mnie obie moga wygra, obie sa na swietnym i wysokim poziomie.

terelka    1
Nie odpadla :o zostala w programie :)

Ale ona chyba była z parę razy nominowana :D Trzyma się kobita :)

A jacy tam faceci występuja? :D

levi    0

iwcia,

obie moga wygra, obie sa na swietnym i wysokim poziomie.

na początq wydawało mi się, że natasza śpiewa lepiej, ale ostatnie 2 programy to był popis agnieszki włodarczyk xD i za nią 3mam kciuki :!: :sweet:

iwcia    2
A jacy tam faceci występuja?

No bardzo fajni :D

Marek Siudym (poseł Złotopolsk)

Łukasz Płoszajski (Artur -aktor Pierwszej miłosci)

Andrzej Nejman (Waldek ze Złotopolskich)

Robert Moskwa (Artur - M jak milosc)

Kazimierz Matuszczak (Proboszcz - plebania)

Megg    9

Hehe.... dziś wydaje mi się - jak oglądałam - że tylko siudymowi nie poszło, i Sztuce i... Nejmanowi. Tak to ok :D baaaardzo ok :D Mi się podobało.

iwcia    2

Dzisiaj powiem szczerze raczej nikt nie wywarl na mnie piorunujacego wrazenia :D ale podobala mi sie Agnieszka Wlodarczyk, no a jakos mniej Natasza Urbanska.

Podobalo mi sie tez wykonanie piosenki "Jej portret" przez Kazimierza Matuszczaka :D serce i emocje jakie wlozyl w jej zaspiewanie byly przezemnie naprawde mile odebrane :D

Ogolenie fajny program.

Za Edyta Gorniak i jej komentarzami wogole nie przepadam... :/ jakos nie zbyt ja lubie, uwazam ze troche za bardzo ma glowe ponad innymi.

siss    0

Niezbyt mi się podoba ten program. Zdarza mi się parę minut go obejrzeć, ale nie jestem fanką ani Ibisza, ani Cichopek, a tym bardziej Górniak (co to zgrywa jurora z amerykańskiego idola). No i niektóre występy są tak żałosne...

Po prostu program nie przypadł mi do gustu.

Falkhor    63

siss, wg mnie pani Górniak robi wielki zaszczyt tym tylko, ze wogóle w tym programie oddycha... nie rpzepadam za nią jako osobą, bo jako artystka popełniła kilka fajnych piosenek.

Ibisz jak dla mnie to teleturnieje, a Cichoepk - serial. A jako prowadzący - to tak sobie... chociaż z ich dwojga lepiej oceniam Ibisza ;) Sam program - jest OK. Można go posłuchać. Bo przecież z reguły lecą same szlagiery i jedyne, o co można prosić - żeby zaśpiewał to ktoś przynajmniej znośnie ;) ;)

Ale i tak wolę 'jaka to melodia' :sweet:

iwcia    2

Ciekawe kto jutro odpadnie :P

Marek Siudym? czy Łukasz Płoszajski?

Ja bym chciala zeby zostal Marek Diudym, ma dosyc fajny glos i nawet nie falszuje tak tragicznie :D

Łukasz jest sympatyczny ale zdolnosci i talentu ma mniej.

A wy kogo obstawiacie?

Falkhor    63

Hmmmm... jak dla mnie mógłby pan Siudym już odpaść... Nie wiem jak innym, ale wydaje mi się, że jurorzy traktują go trochę... delikatnie... :nerd:

Qmar    0

Ten program jest tak samo głupi jak taniec z gwiazdami i jak lato z radiem... :P nie lubie takiego typu programow - robione pod publiczke .. podobne do idola i bigbradera

Falkhor    63

Qmar, Eee tam. Szczerze to akurat lubie posłuchać nawet jak ktoś śpiewa, niż jak... tylko tańczy. Oczywiście TYLko to tylko moja ocena jako totalnego amatora :P Ale wolę słuchać ;)

iwcia    2
Szczerze to akurat lubie posłuchać nawet jak ktoś śpiewa, niż jak... tylko tańczy. Oczywiście TYLko to tylko moja ocena jako totalnego amatora :) Ale wolę słuchać

Ja tez :) i lubie oceniac po swojemu wedlug moim kryteriow :D

fajna sprawa, w sumie fakt ze program zrobiomy pod publike i na poczatku bylam troche wkurzona ze cos takiego powstalo... poniewaz jest masa ludzie ktorzy sa po studiach muzycznych, spiewaja maja swoje zespoly itp i wiadomo jak trudno jest samemu cos osiagnac, a juz wogole nagrac porzadna plyte i sie wypromowac.

A tutaj wzieli do programu znanych juz aktorow, wiekszosc z nich nie ma pojecia o spiewaniu ani muzyce, i ten ktory wygra nagra plyte! Troche dla mnie to smieszne... no ale coz jak juz taki program powstal, to ogladam z zamilowaniem i zainteresowaniem :)

lukascompl    0

Co za kiczowaty program- dlaczego- jest to odpowiedź Polsatu na TVN-owski taniec z gwiazdami, naładowany wyjcami z warszawskiego świata seriali, gdzie i tak wiadomo z góry kto wygra- taka N.Urbańska- to nie tylko zawodowa aktorka, piosenkarka ale i śpiewaczka- Teatr BUFFO, i to ona jest faworytką - oczywiście i wsród innych aktorów można odszukać piękne głosy- Włodarczyk, Siudym- ale całościowa formuła programu jest do kitu- nawet prowadzący- Ibisz do wszystkiego i Cichopek która błyszczy jak wielka gwiazda na fali popularności- ona zresztą najbardziej mi nie pasuje- a co do jury- tylko Zapendowska jest wiarygodną oceniającą, Górniakowa robi z siebie wielką gwiazdę, nie wiem jak można robić takie denne produkcje i puszczać je w sobotnie wieczory- straszyć mozna w nocy- wyjcowaniem na ekranie.

iwcia    2

Marek Siudym odpadl no niestety troche szkoda, bardzo niepodoba mi sie Edyta Herbus, wogole pomyslila programy... o niej mozna powiedziec ze wyje.

Falkhor    63

iwcia, No WOW... To ta Herbuś jeszcze tam się trzyma? Posłuchałem jej wystepu w necie i nie można powiedziec, żebym był rozczarowany, tylko całkowici przekonany, że to dziewczę... umie tańcować, ale śpiewać... :lol-sweat:

iwcia    2
WOW... To ta Herbuś jeszcze tam się trzyma? Posłuchałem jej wystepu w necie i nie można powiedziec, żebym był rozczarowany, tylko całkowici przekonany, że to dziewczę... umie tańcować, ale śpiewać...

Niestety sie trzyma :/odpadli niestety duzo lepsi od niej :) ale coz mam nadzieje ze Edytka Herbus dlugo w tym programie nie pospiewa, bo naprawde kobieta glosu niestety nie ma...

iwcia    2
Kto odpadł w ostatnim odcinku?

Niestety Andrzej Nejman :/ a Edyta Herbus, ktora kompletnie spiewac nie umie zostala! Skandal normlanie :/ na dodatek nie zostala tez nominowana do odpadki, niewiem jak ludzie glosuja...

W nastepnym programie odpadnie albo Łukasz Płoszański albo Marzena Sztuka.

Kogo typujecie?

terelka    1
Niestety Andrzej Nejman :/ a Edyta Herbus, ktora kompletnie spiewac nie umie zostala! Skandal normlanie :/ na dodatek nie zostala tez nominowana do odpadki, niewiem jak ludzie glosuja...

Pewnie ją publiczność lubi ;)

W nastepnym programie odpadnie albo Łukasz Płoszański albo Marzena Sztuka.

Kogo typujecie?

Marzena Sztuka :P (ps to ta z Kiepskich? ;) )

iwcia    2
Marzena Sztuka :P (ps to ta z Kiepskich? ;) )

tak ;) a ja jestem zeby odpadl Łukasz Płoszanski bo spiewa gorzej od Sztuki :P w takim programie powinno sie oceniac pod wzgledem spiewania a nie pieknosci czy jeszcze innych atutow. No ale coz polska publicznosc... polowa jest glucha :P

terelka    1
No ale coz polska publicznosc... polowa jest glucha ;)

jakaś aluzja ;):P hehe

Ja sie nie znam na śpiewaniu, dlatego oceniam po sympatii :P