Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Jak oni spiewaja?

Recommended Posts

iwcia    2
Ja sie nie znam na śpiewaniu, dlatego oceniam po sympatii

No dobrze ze przynajmniej smsow po sympati nie wysylasz :P hehe bo by sie zle dzialo ;)

Ostanio stwierdzam ze chcialabym uslyszec piosenki Agnieszki Włodarczyk ;) ma kobieta glos, Natasza Urbanska tez ale jednak na dzis dzien Włodarczyk na 1 miejscu.

Falkhor    63

terelka, Ja mam to samo :P Jak się na czyms nie znam, to tylko sympatia zostaje, hehehe ;) Ale coś mi mówi - że spoooro osób tak włąśnie ocenia bohaterów tego programu :P nie można powiedzieć, aby było to złe :P;)

siss    0

iwcia, zdaje mi się, że Sztuka odpadnie. Nie wiem czemu, ale Płoszajski ma powodzenie u tych dziewczynek, które ślą smsy...

levi    0

siss,

zdaje mi się, że Sztuka odpadnie

też tak myślę :hihi:

Nie wiem czemu, ale Płoszajski ma powodzenie u tych dziewczynek, które ślą smsy...

heh znalazły sobie amanta :hihi: :hihi: :hihi:

nom tak to wygląda...Płoszajski, mimo, że najsłabiej śpiewa dochodzi/już doszedł daleko :eek:

ja i tak jestem za Agnieszką Włodarczyk ----- za każdym razem ma trudny repertuar, a mimo to zawsze wypada wprost cudnie :sweet: :sweet: :sweet:

siss    0
a i tak jestem za Agnieszką Włodarczyk ----- za każdym razem ma trudny repertuar, a mimo to zawsze wypada wprost cudnie

Tych śliniących się emotków już nie wklejałam. Mówią same za siebie :P

A ja też jestem za Włodarczykówną :P Chyba jest jedyną z całej tej szajki, która potrafi coś ciekawego pokazać i brzmi całkiem całkiem.

Herbusiowej nie znoszę za to. A najgorsze, że "jej plan" wypalił: przechodzi dalej dzięki temu, że w każdym kawałku (przynajmniej w tych, których fragmenty widziałam) potrzęsie biodrami i piersiami. Wyje niemiłosiernie, no, ale czy tak naprawdę chodzi w tym programie o śpiewanie? Herbuś podobno dostaje za każdy program ok. 12 tyś. zł

levi    0

siss,

Tych śliniących się emotków już nie wklejałam. Mówią same za siebie

aaaa gdzie tam :sweet:

Herbuś podobno dostaje za każdy program ok. 12 tyś. zł

wooooow :P to nie dziwie się wcale, że nie wstydzi się tak wyć xD

iwcia    2
wooooow :P to nie dziwie się wcale, że nie wstydzi się tak wyć

Jest straszna powinna wypasc jako 1 z programu, tylko na to czekam! A co myslicie o nataszy Urbanskiej, glos tez niczego sobie :P jednak ja jestem przekonana do Włodarczyk, konkretny glos i ciekawa barwa.

lukascompl    0

W nastepnym programie odpadnie albo Łukasz Płoszański albo Marzena Sztuka.

Kogo typujecie?

Według mnie odpadnie ten głupi Płoszański- beznadziejny wyjec, a Sztuka jako tako ładnie śpiewuje- chyba że będzie tak jak z wyjcem Herbuś, która została w programie.

iwcia    2

Cos o jurorce Edycie Górniak, jakos ostatnio nie spotyka sie z przychylnymi opiniami...

Jak rozkapryszona dziewczynka

Edyta Górniak nie potrafi żyć po cichu, z dala od błysku fleszy. Choć oficjalnie wciąż podkreśla potrzebę spokoju. Gdy nic się dookoła niej nie dzieje, sama prowokuje zainteresowanie mediów, fanów i znajomych, donosi Świat i Ludzie.

Gazeta cytuje wypowiedzi wielu znajomych wokalistki, które mają świadczyć o jej rozkapryszeniu i niedojrzałości. Przypomina też przy okazji sprawę nieeleganckiego pozbycia się przez piosenkarkę zaprzyjaźnionego fryzjera.

Rozstała się z nim w trybie natychmiastowym - opowiada znajomy Edyty. Wcześniej była nim zachwycona i polecała go koleżankom. Ale zirytowała się, gdy jej kolejny kaprys związany z wyglądem fryzjer mógł spełnić dopiero następnego dnia. A ona nie znosi czekać. Jest jak rozkapryszona dziewczynka, która wszystko musi mieć natychmiast.

Edyta w równie niemiłych okolicznościach pozbyła się swojego ochroniarza. Powód był jeszcze ciekawszy - uważała, że się w niej zakochał!

Edyta nie jest łatwa. Ma skłonności do przejmowania się wszystkim bardziej, niż jest tego warte. Często banały wyprowadzają ją z równowagi. Jest utalentowana i piękna, ale też histeryczna. Nie radzi sobie z życiem - podsumowuje Górniak jej nauczycielka śpiewu, Elżbieta Zapendowska.

Nie jest w stanie pogodzić się z tym, że ktoś inny ma rację. Zaczyna wtedy krzyczeć! - dodaje znany dziennikarz, który nie chce podać swoich personaliów gdyż, jak przyznał, "nie chce z nią zadzierać".

Okazuje sie tez ze:

Agnieszka Włodarczyk nie jest faworytką Jak ONI śpiewają, ale potrafi zwrócić na siebie uwagę. Śpiew to jedno, ale trzeba się też jakoś zaprezentować. Super Express zauważył, że skąpa, tiulowa bluzka, którą Agnieszka miała na sobie w sobotę, nie do końca zakrywała jej piersi.

Nie jesteśmy tym specjalnie zaskoczeni. Można chyba powiedzieć, że Włodarczyk zaczęła od pokazania piersi...

źrodlo - www.pudelek.pl

Megg    9

Włodarczyk bardzo ładnie śpiewa, ale Urbańska umie też się poruszać na scenie i ma większą skalę głosu. :) Pani Kiepska też niekiepsko śpiewa :) Co za... sztuka :):D

iwcia    2
A zobaczycie, że dziewczyny polecą i wygra starszy pan (Matuszak)

Bardzo symaptyczna postac ;) ale jednak nie kupilabym jego plyty :P wolalabym posluchac piosenek Agnieszki Wlodarczyk.

Megg    9

Właśnie :P Urbańską to nie wiem p0o co wzięli. Żeby podnieść poprzeczkę? Przecież ona jest zwodowa tancerką... piosenkarką....

Moją faworytką jest Aga!! Trzymam kciuki :))))))

iwcia    2
Moją faworytką jest Aga!! Trzymam kciuki

Ja tez :P

Mam nadzieje ze jutro odpadnie wreszcie Edyta Herbus! Zdecydowanie za dlugo jest juz w tym programie! Najgorzej spiewajaca uczestniczka.

Chcialabym zeby Pan Matuszak został.

Falkhor    63

iwcia,

Mam nadzieje ze jutro odpadnie wreszcie Edyta Herbus!

Wow :) A ja myślałem, że Cycuś Herbuś już odpadła :)

Megg    9

Masakra... Ale utrzymuję zdanie że Agnieszka Włodarczyk wygra. Szkoda mi pana roberta i pani Kiepskiej :/ A E. Herbyś..... no cóż. SMS-y rządzą :P

Falkhor    63

Megg, Heheheh ;) Ciekaw jestem jak wygląda przeciętny fan E. Herbuś :P Tzn. TEN, który oddaje na nią te głosy... bo w końcu z powietrza sie one nie biorą...

levi    0
Ciekaw jestem jak wygląda przeciętny fan E. Herbuś :(

heh pewnie jakiś młody napaleniec :lmao:

mam nadzieję, że w finale będzie Natasza Urbańska i Agnieszka Włodarczyk...

...oczywiście 3mam za Agnieszką, bo moim zdaniem znacznie lepiej śpiewa, a do tego zawsze ma ciężki repartuar - a Natasza coś szybkiego i dyskotekowego, co nie pokazuje jej prawdziwych umiejętności ^^"

Agnieszka WYGRA :!:

siss    0
Agnieszka WYGRA :!:

I tu pewnie masz rację. Z całej tej zbieraniny nie widzę godniejszego wygranej.

Moskwa jest ok, choć śpiewać nie umie, tak samo Sztuka. Ale Herbuś to porażka. Dobrze, że tańczy i umie się promować, bo dziewczyna ani głosu nie ma, ani aktorsko się nie popisała. Zapomniałam faktycznie o tym, że ma czym oddychać i pewnie to w połączeniu ze skąpymi strojami pozwala jej pozostać w tym programie.

A tak naprawdę to tego nie oglądam, tylko małymi fragmentami, bo chybaby mnie s*lag trafił z tego wszystkiego. Poczynając od prowadzących, przez jury, na uczestnikach kończywszy-ehh, i słów znaleźć nie można. :eek:

Megg    9

Mi nie chodzi tylko o to że Włodarczyk ładnie śpiewa ale jest skromna, ma ten urok. A Urbańskaod początku zachowywała się tak jakby wiedziała że wygra. Była pewna siebie i prowokacyjna. Czasem przesadzała.

[ Dodano: 2007-05-14, 14:38 ]

Mi nie chodzi tylko o to że Włodarczyk ładnie śpiewa ale jest skromna, ma ten urok. A Urbańskaod początku zachowywała się tak jakby wiedziała że wygra. Była pewna siebie i prowokacyjna. Czasem przesadzała. :lol-sweat:

iwcia    2

Kogo obstawiacie jako zwyciezce?

Zostalo 3 osoby :P jutro final, Agnieszka Włodarczyk, Natasza Urbańska i Robert Moskwa.

Osobiscie po ostatnim koncercie znacznie bardziej wokalnie podobala mi sie Natasza, niewiem czy Agnieszka miala wtedy zly dzien (w dniu matki) ale spiewala troche nieczysto, poprostu gorzej niz zawsze. Ja jednak trzymam za nia kciuki, podoba mi sie tez Robetr,ma sceniczna osobowosc, naprawde bardzo ciekawa postac ;) potrafi wcielic sie w kazda piosenke widac aktorstwo pomaga w takim programie.

levi    0

ja myślę, że wygra Agnieszka Włodarczyk :sweet:

przynajmniej mnie się podoba

co prawda najbardziej w tym programie rozwinął się Robert Moskwa...ale nie prezentuje (jeszcze) takiego talentu wokalnego jak Agnieszka

ja stawiam tak:

Włodarczyk - 45%

Urbańska - 35%

Moskwa - 20%

iwcia    2

No to mamy final :P zostala tak jak myslalam Agnieszka i Natasza :P rozegra sie ciekawa walka :D szkoda mi Roberta jest naprawde zdolnym gosciem, odkryciem tego programu.