Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Jak oni spiewaja?

Recommended Posts

Falkhor    63

Z tych dwóch pań stawiam na Włodarczyk :) Wedle mnie jest o niebo bardziej hmmmm... naturalna, żywiołowa niż Natasha. I sąze też, ze pani Aga musiała włożyc 3x więcej pracy, aby zajśc tak daleko, niż... Urabńczyk. 3mam kciuki za Włodarczyk :)

[ Dodano: 2007-06-03, 09:09 ]

Hehe :P Brawo AGA :P Własnie się dowiedziałem, że wygrała :D /zaspany :)/

levi    0

SUPER, że Agnieszka wygrała :sweet: - sprawiedliwości stało się za dość :!:

bo przecież Natasza ma na codzień styczność ze śpiewem etc a Agnieszka w tym programie miała swój debiut =D i to jakiii...

hmmm wydaje mi się, że Natasza (chyba) nie potrafiła się pogodzić z przegraną - takie jest moje zdanie - ale to już jej problem :!:

BRAWO AGNIESZKA :!: :rotfl:

lukascompl    0

To od poczatku było pewne, że ten program nie jest nadzwyczajnym przykładem szukania talentu- tu chodziło o blichtr, tanią reklamę polsatu i wypełnienie luki po tańcu z gwiazdami- wygrała Agnieszka Włodarczyk- choć ona była dobra, wokalnie lepiej się prezentowała Natasza Urbańska- ale zawsze gdy głosuje publiczność jest wtedy ranking popularności, a nie ranking umiejetności.

Falkhor    63

lukascompl, Ocena tego kto śpiewał lepiej jest tylko subiektywna. owszem, moznma poweidziec, że Natasza - ma głos, ale sam popatrz, że ona to już wiele ma za sobą. A Włodarczyk wszystko robiłą od początku i ileż wysiłku ją to kosztowało, by dorównac nataszy? Co się udało wg mnie. I w efekcie końcowym więszą sympatię i uznanie zdobyłą włąśnie Aga. I wygrała.

A to, ze to blichtr, pompa i elity - no to tak przecież jest - show biznes :)

lukascompl    0

A ja się z tym nie zgodze- obydwie panie zaczynały przygodę ze śpiewem i nie tylko w Teatrze Buffo- to glównie aktorki- i na tej płaszczyźnie należałoby je oceniać- ale zamysł programu był taki- otóz pokarzemy jak to nasze gwiazdy wyją - wygra ta najpopularniejsza, a poziom artystyczny nie musi być tak bardzo ważny- o i mamy sławne jury, które krytyki się nie boi- owóż cała formuła programu.

terelka    1
8 września w Polsacie zobaczymy pierwszy odcinek drugiej edycji show "Jak Oni śpiewają".

Do rywalizacji stanie trzynaście osób, m.in. Joanna Liszowska, Jacek Poniedziałek, Piotr Skarga, Joanna Trzepiecińska, Dariusz Jakubowski. Program poprowadzi tak jak poprzednio Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz. Śpiewających oceniać będą królowa obiektywizmu Elżbieta Zapendowska oraz Edyta Górniak i Rudi Shubert.

źródło - interia.pl

Ciekawe kto teraz zwycięży :D

siss    0

Według Faktu w pierwszej wyłonionej ósemce usłyszymy Joannę Liszowską, Olę Woźniak, Joannę Trzepiecińską, Małgorzatę Teodorską, Piotra Skargę, Piotra Polka, Jakuba Przebindowskiego oraz Dariusza Jakubowskiego.

Według Pudelka reszta zawodników to: Kacper Kuszewski (M jak miłość), Joanna Koroniewska, Renata Dancewicz, Mikołaj Krawczyk (Pierwsza miłość) i Tomasz Stockinger (Klan).

Trudno stwierdzić czy to prawda. Jeśli chodzi o Fakt, to nie spieszyłabym się z dawaniem mu wiary.

Falkhor    63

Reneta Dancewicz... Hmmm... stawiam na to, że się pojawi :D J. Liszowska tez ma mocny głos ;)

iwcia    2

No i własnie wczoraj rozpoczeła sie 2 czesc popularnego show Jak oni śpiewaja.

Ogladalam i powiem szczerze ze niemam jeszcze faworyta badz tez faworytki. Poziom glosowy uczestnikow nie prezentuje sie za wysoko. Jest moze z 4 osoby ktore wczoraj pokazaly klase.

Uczestnicy:

Joanna Trzebiecińska

Jakub Tolak

Piotr Skarga

Joanna Liszowska

Katarzyna Zielińska

Jakub Przebindowski

Dariusz Jakubowski

Piotr Polk

Aleksanda Woźniak

Patricia Kazadi

Mikołaj Krawczyk

Małgorzata Teodorska

Katarzyna Sowińska

Jak dla mnie bardzo duzo nowych twarzy :o

levi    0

hmmm w ostatnim a zarazem pierwszym odcinku spodobała mi się tj wykonanie heh Patrycja Kazadi :sweet: nie dość, że ma śliczny uśmiech i hmmm pociągające usta, a do tego potrafi wydawać naprawdę ciekawe dźwięki =D - 3mam za nią kciuki =D

terelka    1

Dotąd nie oglądałam tego programu, ale w ta edycja zapowiada się ciekawie :) Szczególnie, że występuje w niej Michał Koterski hehe