Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

SOLARIUM czy SŁONECZKO? A może samoopalacz?

Recommended Posts

lukascompl    0

Piękna pogoda w majowy 11-dniowy weekend się zapowiada- więc na opalanie z filtrami UV można sobie pozwplić a nie zamykać sie w jakimś pudle po to by tylko wyglądać

levi    0

lukascompl,

Piękna pogoda w majowy 11-dniowy weekend się zapowiada

nom :) a niestety dla większości maturzystów słoneczko będzie można sobie pooglądać jedynie przez okienko :eek:

majowy weekend nie zapowiada się specjalnie interesująco :eek: wkońcu matura :eek: :eek: :eek:

na opalanie z filtrami UV można sobie pozwplić a nie zamykać sie w jakimś pudle

też tak myślę XP nie warto się 'truć' pod lampką :lol-sweat:

Falkhor    63

Oj :P Będzie się działo :D Mam nadzieję wrócić wypoczęty, opalony i gotowy do napisania pracy magisterskiej :D

rudzia    0

ojjj tak...dzisiaj sama skorzystalam troszeczke ;) hmmm pysznie było :)...

osobiście preferuje słoneczko bo opalenizna z solarium może i jest ladna i rowniotka ale chyba o wiele gorzej wpływa na nas a po za tym rozsadne opalanie też może byc przyjemne i ladnie wygladac :)

raz z OkiMaxim zafundowałsymys sobie abse w Rzeszowie i oliwka bylo i kocyk i basen...kilka godzin i nas tak zjarało że masakra. Najlepsze a moze raczej najgorsze bylo to że ani ona ani ja nie mogłsymy usiasc na 4 literach na nastpeny dzien...bylo strasznie...:) ale teraz mamy nauczke ;)

Falkhor    63

rudzia, Mocna opalenizna z solarki wcale tak dobrze nie wygląda - jak dla mnie jest lekko pomarańczowa i wogóle - widac, że to solarka, a nie słonko :P Chociaż to fakt, że spolarka umiarkowana jest zdrowsza - nasze słonko ostatnio dość mocno grzeje i może nie być dla skóry łaskawe...

rudzia    0
Mocna opalenizna z solarki wcale tak dobrze nie wygląda - jak dla mnie jest lekko pomarańczowa i wogóle - widac, że to solarka, a nie słonko

jak juz o tym gadka to opalinizna z solarki wytglada okropnie i wg mnie bardzo sztucznie i mnie sie nie podoba....przychodza dziewczyny opalone na solarium na basen żeby zaszpanowac :lol-sweat: a to widac gołym okiem jak o to zdbały...rzenada...troche poisiedziec na słonku i ten sam efekt =D :P :letssin:

Falkhor    63

rudzia, Hmmm... ostrożne opalanie na słonku jest trudniejsze niż solarka. W lampach stoisz kilka minut, a na słonku musisz poleżec z godzinę, dwie, codiznenie i najlpiej w okolicach godziny 14-15. wtedy mniejsza szansa na urazy.

Falkhor    63

blokk, Hehe, ja na rowerze z reguły. No i tyle, co na psacerach po mieście. Czasem - na foteliku na trawniku :D Z jakąś muzczką i książką... ale szybko wtedy zasypiam :P nastawiam budzik w komórce, żeby się nie sfajczyc :)

rudzia    0

hmmm...a ja teraz toi mam słonka pod dostatkiem...na sadach jest duzo słonka i zero cienia...az sobie kupiłam krem z filterm bo jak nie to bym sie ruszyc nie mogła za nic :P ale fakt jest taki, że sie dzisiaj ładnie opaliłam...z rzeszta na truskawkach zawsze się można ładnie opalic :P :hihi: tylko rozsądnie bo przez caly dzien na polu to ladnie fajczy ludzia

Falkhor    63

rudzia, Lepiej chodzić częściej, a krócej, niż raz, i spalić się na popiół :P przestrzegam przed zasiedzeniem się w rządkach i 'palenie grzbietu'. dziś na zajęciach widziałem pewną damę, która miała plecki, powiedzmy delikatnie, w kolorze płonącego buraka ćwikłowego :P xD

blokk    0
dziś na zajęciach widziałem pewną damę, która miała plecki, powiedzmy delikatnie, w kolorze płonącego buraka ćwikłowego

Musiała chyba nie zauważyć, bo nikt rozsądny, gdy wie, że ma coś takiego nie ubrałby czegoś, co odsłania plecy :lol-above:

rudzia    0

Falk o mnie się nie martw :P jestem pobatrza o doświadczenia z zszełego roku i wiem przynajmniej tak myślę, co zrobic zeby sie nie spalic ale co racja to racja, czasem laseczki zapominaja o tym żeby się schronic przed słonkiem a poźniej nie za fajnie to wygląda :/

Falkhor    63

blokk, Ubrałbyś takie coś, gdybyś stwierdził, że załozenie CZEGOKOLWIEK na takei plecy powoduje upiorne swędzenie i drażnienie. na prawde.

rudzia, mam nadzieję, że się nie zjarasz tak :/ ja tak raz miałem na Węgrzech - skóra normalnie złaziła mi z nóg. Drugi raz takeigo błędu nie popełnię.

rudzia    0

Czyzby to były przejawy torsdki o moją skóre :):P :hihi: Falk nie bój się pilnuje się jak tylko mogę więc nie powinno byc az tak źle ;) ale jak by nie było wielkie dzięki za troske :D:)

ziomalka    0

Ostatnio niestety nie mamy mozliwości korztystać z uroków naszego słoneczka i przyznam, że kiedy jak kiedy, ale na wakacjach bardzo mi tego brakuje, to nie są prawdziwe wakacje !! ^^"

magdaaa    0
Ostatnio niestety nie mamy mozliwości korztystać z uroków naszego słoneczka

I właśnie dlatego wybrałam się do solarium na 10 minutowy seans. No i efekt jest taki, że tam gdzie zwykłe słońce nie sięga moja skóra jest czerwona i piecze. A uwielbiam się opalać:)

Megg    9

Eee.... solarium?? nieee :) a samoopalacz? jak widziałam jak moje koleżanki wyglądają po samoopalaczu i jak to wygląda to ja dziękuję....

Preferuję słoneczko :P:D

ziomalka    0
A co jeśli nie ma słoneczka a trzeba się koniecznie opalić? Poza tym zimą solarium bardzo poprawia humor:)

Taaaaak, zgadzam się w pełni z Tobą Magdaaa :) - promienie UV to niezły sposób na doła :D

Falkhor    63

Słoneczko :) Poza tym fajnie jest, jak ktoś jest raz trochę blady, a raz trochę opalony. Z resztą zaczyna się choroba 'psychiczna'

Śmiercionośny nałóg, który dotychczas dotykał najczęściej panie w średnim wieku, dziś niszczy także zdrowie młodych kobiet, przewrażliwionych na punkcie własnego wyglądu. Coraz więcej Polek uzależnia się od opalania.

Dermatolodzy i psycholodzy biją na alarm. Tanoreksja, czyli uzależnienie od opalania się, to kolejna choroba naszych czasów. Zapadają na nią coraz młodsze dziewczęta, nie omija ona także mężczyzn. Zagraża głównie tym osobom, które obsesyjnie dbają o swą atrakcyjność. Blondwłose piękności o alabastrowej cerze próbują za wszelką cenę upodobnić się do ciemnoskórych bywalczyń tropikalnych plaż. Z marnym skutkiem zarówno estetycznym, jak i zdrowotnym.

Źródło - o2.pl http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=9187

echhh...