Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

SOLARIUM czy SŁONECZKO? A może samoopalacz?

Recommended Posts

ziomalka    0
Ja tam wolę słońce :P Jakoś nie jestem przekonana do solarium :)

Ja mam chyba podobnie ;)

U mnie nie ma może tanorexsji, ale nie lubię, jak nie ma słońca, czuje sie taka ... przytłoczona, zmęczona, wypatroszona i jakos tak hmmm nieswojo .....

ziomalka    0
Ja jeszcze w tym roku nie zdążyłam się opalić :/ dlatego mogłoby już to słońce wyjść z ukrycia :P

Otóż to - a ja nie lubie być nieopalona XP Dziś u nas słońce próbuje się przebić spomiedzy chmur, ale niestety jak narazie cinko mu to idzie ... :/

rudzia    0
Otóż to - a ja nie lubie być nieopalona Dziś u nas słońce próbuje się przebić spomiedzy chmur, ale niestety jak narazie cinko mu to idzie ...

a zwasze mysłam, że to ja jestem nietypowa :P nie lubisz byc opalona to ząłuj jeszcze nie widziałas mojej skorki ale mowiec Ci ze jak zobaczysz to od razu wysuniesz na polko i sie bedziesz opalac :) bedziesz chciala wyglądac tak jak ja :lol-sweat:

Falkhor    63

Od wczoraj mamy dosłownie inwazję gorącej pogody. Słońce, żar z nieba, 30 i więcej stopni w cieniu. Ło matko...

Falkhor    63

terelka, naturalna opalnizna gwarantowana :P Odpowiedni krem z filtrem i można smiać się ze wszystkich, co grzali za kase zadki na solarium :)

ziomalka    0

Racja Gothka - a jeśli o samoopalacze chodzi, uważam, że po nich skóra wygląda nie dość, że niezdrowo, to jeszcze - nienaturalni, jak taka mega brązowa tapeta :) XP

ziomalka    0

Sauna akurat jest bardzo cool - nie szkodzi skórze, ale jedynie hmmm podgrzewa do baardzyo wysokich temperatur :) :) :D czasem takie wypocenie się jest bardzo zdrowe, a co ważniejsze - odchudza :)

Na Nowej Wsi jest MEGA WYPAŚNY basen - z goracej sauny do zimnej wody w baseniku - to jest to :letssin:

Qmar    0

heh dzis w pracy przecztalem w gazecie ze 29 letnia irlandka zmarla na raka skory - od 14 roku zycia chodzila na solarium w weiku 21 lat lekarze wykryli raka codzinnie 2 razy byla na solarium - powodzenia wole slonko :) jak juz chce byc ciemniejszy :)

ziomalka    0
dzis w pracy przecztalem w gazecie ze 29 letnia irlandka zmarla na raka skory - od 14 roku zycia chodzila na solarium w weiku 21 lat lekarze wykryli raka codzinnie 2 razy byla na solarium

Straszne ... :/

Dobrze, że poruszyłeś Q temat raka skóry - czasem trochę zapominamy o tym baardzo czasem ciężkim to wyleczenia i terapii problemi, który w okresie letnim dotyka przecież tak wiele osób .... We wszystkim musimy zachować umiar - w solarium, opalaniu się na słonku ..... a na taakie gorąco jak teraz uzbroić się należy w porządne kremy z filtrami, nie lekceważny tego zagrożenia jakim jest rak skóry, czerniak ....

lukascompl    0
heh dzis w pracy przecztalem w gazecie ze 29 letnia irlandka zmarla na raka skory - od 14 roku zycia chodzila na solarium w weiku 21 lat lekarze wykryli raka codzinnie 2 razy byla na solarium - powodzenia wole slonko jak juz chce byc ciemniejszy

I to potwierdza dobrze znana zasadę, iż co za bardzo duzo to niezdrowo. To tak samo jakby ktoś codziennie jadł w McDonald-zie, a potem zdziwił się że przytył, ma nadciśnienie i wkońcu miażdzycę naczyń, skrajności po prostu przyspieszają skrajnosci chorobowe, szczególnie gdy jest to uwaronkowane także innymi czynnikami, np. genetycznymi. Na słońcu też mozna dostać czerniaka albo bardziej prozaiczny udar głowy.

Falkhor    63

ja też wczoraj przesadziłem ze słońcem, głównie dlatego, ze miałem dośc słaby krem do opalania, ale jednak dobrze, ze wogóle jakiś miałem.

i tak wolę słońce. Krócej, ale częściej :)

A co sądzicie o śladach np. po koszulce albo po ramiączkach od staników / bluzeczek, które zostawiają hmmm... blade ślady? :)

Gothka =)    0
A co sądzicie o śladach np. po koszulce albo po ramiączkach od staników / bluzeczek, które zostawiają hmmm... blade ślady? :)

Podobno to znak, że opalało się na prawdziwym słońcu, a nie w solarium ;)

Może to być trochę uciążliwe kiedy ma się białe ślady, a chce się założyć coś bez ramiączek, bo wtedy bardzo widać nieopalone paseczki :sweet: Rzucają się w oczy jak jest duża różnica w odcieniu opalenizny. Najlepiej opalać się bez szeleczek :) , albo nosić topy na szeleczkach, o takim samym fasonie jak ten, w których się opaliło :) Nie będzie nic widać :)

rudzia    0
Podobno to znak, że opalało się na prawdziwym słońcu, a nie w solarium

No tak, bo mimo wszystko opalenizna z solarium wygląda nieco inaczej i troche sztucznie:/ widać kiedy ktoś sie opalał na solarce a kiedy na słoneczku :)

Najlepiej opalać się bez szeleczek , albo nosić topy na szeleczkach, o takim samym fasonie jak ten, w których się opaliło Nie będzie nic widać

czy nie za dużo z tym zachodu ?? Może lepiej byłoby opalać się toples :lol-sweat: wtedy nie będzie żadnego problemu z takimi rzeczami ;) ale jakjuż dojdzie do tekich rzeczy to warto pomęczyć się trochę z bluzkami i starac się zakryć to co niedoskonałe

Gothka =)    0
Może lepiej byłoby opalać się toples :lol-sweat:

rudzia, najlepiej opala się w ruchu, to wszyscy wiedzą, ale toples nie będziesz jeździć rowerem, nie? :) Chyba, że chcesz? [Nie mam więcej pytań :D ] :lol-sweat:

rudzia    0
najlepiej opala się w ruchu, to wszyscy wiedzą, ale toples nie będziesz jeździć rowerem, nie? Chyba, że chcesz?

No tak to jest prada. W sumie czemu nie ?? :lol-sweat: jak są plaże nudystów to może i zrobili be specjalne ścieżki rowerowe :lol-sweat: a tak poważnie to rowerek i praca na slonku to chyba są najlepsze sposoby na złapanie naturalnej pieknaj opalenizny :P

Eisenhower    2

A to prawda. Jesli chce ktos sie opalic nie lezac jak zgon w sloncu proponuje gory. Pod koniec czerwca bylem w Bieszczadach, szwendalem sie po Poloninie Wetlinskej jakies 5-6 godzin, a wieczorem bylem tak czerwony od slonca ze szok. I powiem, na szlakach jest dosc chlodno, wieje mocny wiatr, slonce nie grzeje nieprzyjemnie w pale, a efekty opalania bardzo dobre. Dobra alternatywa dla tych ktorzy nie lubia goraca i upalu zeby uzyskac ciemniejszy kolor skory.

only_hope    0

zdecydowanie słoneczko :D basenik...rowerek...zabawy z młodszym kuzynostwem :hihi: to wszystko robi swoje :D a nie trzeba leżeć plackiem na ręczniku i odganiać się od robactwa :lmao: