Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

17.04.2007 Policja szuka sprawców rozboju

Recommended Posts

Falkhor    63
Policja poszukuje sprawców rozboju. Wczoraj wieczorem 19-letni mężczyzna został zaatakowany i pobity przez czterech sprawców, którzy ponadto zabrali napadniętemu niesione ze sklepu piwo. Zdarzenie miało miejsce na bocznej drodze w Kraczkowej.

 

Właśnie taką nieoświetloną drogą szedł młody mężczyzna, kiedy po cichu podjechał do niego nieoświetlony samochód, z którego wyskoczyło czterech napastników. Jeden z nich uderzył napadniętego w głowę tak mocno, że go przewrócił, a następnie wspólnie go kopali. Do tego stopnia dotkliwie, że bity mężczyzna stracił przytomność. Odchodząc, agresorzy ukradli piwo, które pobity mężczyzna niósł ze sobą.

 

Kraczkowianin doznał rany ciętej głowy i ogólnych potłuczeń, pozostał na obserwacji w szpitalu. Dalsze czynności wykonuje KPP w Łańcucie.

 

Źródło - KPP Łańcut

 

Zmrok, podjeżdża fura, wypada 4ch gości i napada na jednego. A po wszystkim jeszcze zabiera mu piwo... Akt nieuzasadnionej agresji? Zemsta? Kradzież??

 

W tym wszystkim mozna dostrzec to, że sprawcy nie próbowali - prawdopodobnie - poszkodowanego zabić. Na jego szczęście skończyło się na ranie głowy i potłuczeniach. Ale fakt faktem - policja z pewnością takich rozbojów nie popuści.

Share this post


Link to post
Share on other sites
levi    0

dzisiaj będe aqrat w krczkowej u znajomego, to postaram się coś więcej na ten temat dowiedzieć :!:

dla mnie to szok :!: pewnie goście mieli jakieś zatargii...a rzecz pewnie działa się w kraczkowskiej dzielnicy TEXAS...to w tamtych rejonach norma :!: niestety :) :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Qmar, Hmmm... w tym wypadku Ty byś wracał z knajpy z bukłakiem wina i nagle podjechałąby karoca, z której wysiadło by 4ch zakapiorów z mieczami i by Cię zmłócili. na prawdę podobne...

 

levi', No Ziomalka się jakośnie skarżyła nigdy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×