Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Zone Fantasy i Zone Horror w Polsce

Recommended Posts

maciej    32
Firma Zonemedia jeszcze w tym roku zamierza wprowadzić do Polski dwa nowe kanały, dotąd nieznane na polskim rynku. Mowa o kanałach Zone Fantasy i Zone Horror,

W Polsce Zonemedia dystrybuuje już kilka własnych kanałów w polskiej wersji językowej, w tym Zone Europa (tylko w Cyfrowym Polsacie i kablówkach), Zone Club (Cyfra+, Cyfrowy Polsat i kablówki), Zone Romantica (Cyfrowy Polsat i kablówki) i Zone Reality (Cyfra+, Cyfrowy Polsat i kablówki).

wiecej

Zapowiada się ciekawie, szczególnie Zone Horror ;) ;)

Falkhor    63

I to jest właśnie TO! Moge mieć te dwa kanały plus TVP1 np. ;) albo lepiej TVN ;) i tyle, więcej stacji mieć nie muszę... No moze jeszcze Cartoon Network i national Geoographic + Discovery :) Muzykę sobei daruję :)

I to jest TO !!!! :)

SunShine, Zamawiamy? :)

maciej    32

Na pewno będzie w kablówkach i raczej w CP, bo nie wiadomo czy Cyfra będzie chętna hehe

SunShine    0

Falkhor, no jasne że zamawiamy ;) Ciekawe ile to będzie kosztować. Jak narazie mam średni pakiet cyfrowego polsatu... Cartoon Network tylko oglądam. Czasami jest coś ciekawego jest na Animal Planet lub Discovery :/

Ojjj siedzieć sobie w nocy z przyjaciółmi przy piwie i popkornie i oglądac horrorki... mmm ;)

maciej    32
Ojjj siedzieć sobie w nocy z przyjaciółmi przy piwie i popkornie i oglądac horrorki... mmm ;)

mmmmmrrrrrrrrr coś wspaniałego ;)

iwcia    2

O matko i znowu nic dla mnie :D nienawidze horrorow bleeee :P zainteresowanym zycze milego ogladania juz wkrotce ;) mnie napewno nie da sie na to namowic :P

Falkhor    63

Kurcze, ale ja się poważnie zastanawiam :D Bo ta telewizja to się jednak rozwija :P Wreszcie będzie tak, ze nie musisz płącić za pakiet, z którego nie oglądasz 90% programów ;) A ja wolę sobei skomponować SWÓJ pakiet ;) horrorów i fantasy :P

Falkhor    63

Hmmm... nie wiem, czy są :) Brakuje mi mocno tematycznych kanałów, jak np. AXN Sci-Fi chyba. :/ HBO Comedy jest oki, ale niestety, te same filmy przez tydzień :/