Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Ranczo!

Recommended Posts

iwcia    2

Wasze opinie na temat rancza? Ulubione postacie?

Jak narazie serial bije rekordy popularnosci :P

Lucy, Amerykanka polskiego pochodzenia (mówiąca łamaną polszczyzną) dziedziczy stuletni, rozpadający się dworek w małej wsi Wilkowyje. Daje to jej asumpt do przyjazdu do Polski, który od dziecka odkładała na później. Ponieważ właśnie rozpadło się jej krótkie małżeństwo, a praca rozczarowała, Lucy się nie spieszy. Raczej szuka okazji do zastanowienia się nad sobą i swoim dalszym życiem.

Falkhor    63

iwcia, Mnie ten serial się BARDZO podoba :P A to dlatego, że ma dwa albo nawet trzy dna ;) W bezlitosny sposób obnaża nasze słabości narodowe, smieje sie ze wszystkich stanów i czasem ociera się o groteskę, tragikomedię. Smiech przez łzy...

Ulubiony bohater? Hmmmm... Kusy ;) Fajny gość :P

I nie dziwię się, ze serial bije rekordy :P Jest po prostu NASZ i O NAS :P

Megg    9

:) Świetny serial!! Mogłabym oglądać go codziennie :D Jest taki optymistyczny.... taki zabawny, ale ma jednak to wnętrze :)

Falkhor napisał:

W bezlitosny sposób obnaża nasze słabości narodowe, smieje sie ze wszystkich stanów i czasem ociera się o groteskę, tragikomedię. Smiech przez łzy...

I nie dziwię się, ze serial bije rekordy Jest po prostu NASZ i O NAS

no właśnie.... :)

Ulubiony bohater... lubię wszystkich. Świetna jest D. Chotecka w swojej roli :)

Gothka =)    0

Heh opuściłam parę odcinków, ale też lubię ten serial. :P Najbardziej podobają mi się rozmowy na ławeczce przy piwie :sweet:

Falkhor    63

Gothka =), Heheh - mnie porsuza głębia filozficzna tychże rozmów :) I wogóle, jakis taki... old school :)

Gothka =)    0

Falkhor, właśnie o tym mówię :) Filozoficzne wywody na temat codzienności :sweet: Teksty są zaskakujące ;D Właśnie, teksty to duży plus tego serialu :lol-above:

Demonesssa    0

Mnie tez podoba sie rancho. z poczatku myslalam ze to bedzie jakis niewypal albo totalne dno ale ogladam sporadycznie i powiem ze to sie na prawde trzyma kupy i sa bardzo dobre teksty!