Jump to content
Sign in to follow this  
malla

Jeszcze prosze o opinię na temat lekarzy w przychodni

Recommended Posts

malla    0

Dziękuję za informacje na temat przedszkoli. Jeszcze proszę o opinie na temat lekarzy rodzinnych i pediatrów przyjmujących w przychodni w Łańcucie. Chcę wybrać lekarza dla siebie i dziecka a kompletnie się nie orientuję jeśli chodzi o osoby, które tam pracuję.

Ze swojej strony mogę polecić lekarza ginekologa dr Rzucidło Stanisław, który przyjmuje w przychodni w Łańcucie, kiedyś chodziłam do niego w Rzeszowie ( dostać się do niego to graniczyło z ok.4 miesięcznym terminem), prowadził moja ciążę i naprawdę jest ceniony wśród innych lekarzy - polecają go też lekarze innych specjalności.

Piszcie na temat lekarzy rodzinnych, pediatrów, dentystów przyjmujących w przychodni - chodzi mi o polecenie takich, którzy podejmują decyzję , a nie o takich, którzy pytają pacjentów co im przepisać i jakie zlecić badania.

Pozdrawiam

Malla

Falkhor    63

Znani mi lekarze rodzinni - dr Wosiek i Dr Tworek. Tylko nazwiska pamiętam, ale pierwsza Pani Doktor jest ok i drugi Pan Doktor też nadają się na lekarzy rodzinnych. Zawsze przecież można zmienić jakby co :)

rudzia    0

polecam Elżbiete Ulman...to nie wazne ze moja rodzina ale obiektywnie mowiac moja ciotka jest świetna i dzieci ja naprawde lubia a po za tym ona wie co robi i zna sie na rzeczy...zapewniam

Julka    1

Temat prawie zapomniany - pediatrzy w Łańcucie i okolicy. Niekoniecznie Ci z CM czy Hipokratesa. Do kogo prowadzicie dzieci?

Tete    0

Witam :)

Nie chcę tworzyć nowego tematu, więc piszę tu.

Chciałabym zmienić lekarza rodzinnego, obecny jest do niczego: nie daje skierowań na badania tylko prywatnie trzeba płacić, zawsze wszystko zlewa, nie chciała nawet przyjechać do mojej babci, która ma ponad 80 lat i leżała 3ci miesiąc, stwierdziła że nie ma przenośnego EKG, więc nic nie jest w stanie zrobić.
Miarka się już przebrała !

Proszę polećcie kogoś godnego.

Falkhor    63

Tete

Chciałabym zmienić lekarza rodzinnego, obecny jest do niczego: nie daje skierowań na badania tylko prywatnie trzeba płacić, zawsze wszystko zlewa, nie chciała nawet przyjechać do mojej babci, która ma ponad 80 lat i leżała 3ci miesiąc, stwierdziła że nie ma przenośnego EKG, więc nic nie jest w stanie zrobić.

Jeśli już zmienisz lekarza - napisz staremu i najlepiej całemu oddziałowi pismo z opisem jakości świadczonych usług i poziomem Twojego zadowolenia. Niby taki foch na odchodne, ale kto wie, fajnie może być ;)

Tete    0

Tete

Jeśli już zmienisz lekarza - napisz staremu i najlepiej całemu oddziałowi pismo z opisem jakości świadczonych usług i poziomem Twojego zadowolenia. Niby taki foch na odchodne, ale kto wie, fajnie może być ;)

Na 100% zmienię, tylko nie wiem na jakiego bo mam małe rozeznanie w temacie, a pomocy brak :/

Co do wydawania opinii to raczej tego nie zrobię bo cały ten zdrowotny system to wielka mafia. Jak jej odejdzie parę osób to i tak trochę na tym ucierpi  :P

Szczus    63

Doktor Miąsik kobieta o złotym sercu i podobno Doktor Hawro (nie miałem z nią do czynienia ale w przychodni każdy ją chwali )