Jump to content
Sign in to follow this  
Guest mala.em

tusz do drukarki InkTec

Recommended Posts

Guest mala.em   
Guest mala.em

jak w temacie - używa ktoś z Was tuszy marki InkTec?? jeśli tak, to zdradźcie proszę, gdzie się w nie zaopatrujecie - wiem, że można zamówić przez internet u dystrybutora, ale koszty przesyłki są dość drogie.. może jakiś sklep ma je w ofercie??

Falkhor    63
InkTec
Hmmm... ostatnio CHYBA widziałem dość duże stoiskow pasażu w tesco... ceny były w miare ok

Guest mala.em   
Guest mala.em

dzięki, sprawdzę przy okazji :P

a drukarka to Canon Pixma 1500, tusze polecili mi w jednym sklepie, a teraz cwaniaki już ich nie sprowadzają i radź sobie kliencie sam :) a drukarka już się przyzwyczaiła i wolałabym ich nie zmieniać :P

aukcje w necie też przeglądam regularnie, znalazłam jedną ofertę - ale tusze tam wystawione mają datę produkcji bodajże styczeń 2004 i mam wątpliwości czy warto je kupić, bo w końcu nie wiadomo jak były przechowywane itp.

Demonesssa    0

ja mialam tylko raz tusz od tej firmy do drukarki hp - i nie wueirzycie - odkleila mi sie z tuszu z pojemnika taka blaszka i caly pojemnik psiak trafil :/ odlazlo z taka folijka :/ buuuu

Guest Bake   
Guest Bake

ja na allegro tusz kupuje w hurtowych ilościach :) warto popatrzeć na allegro

Kornelia    0

Ja tusze i toneru kupuję raczej w sklepie internetowym, aukcje raczej omijam. Kiedyś kupiłam ale się sparzyłam, bo drukarka niestety została przez niego uszkodzona. Teraz kupuje zawsze w sprawdzonych sklepach. Taki jest sklep itoner.pl, zawsze wszystko jest ok. Kiedyś co prawda dotarł do mnie uszkodzony tusz, ale po napisaniu maila mogła go odesłać na koszt sklepu a tego samego dnia został do mnie wysłany nowy tusz. Na prawdę polecam. 

Edited by Kornelia