Jump to content
Sign in to follow this  
qqlina

gdzie wesele?

Recommended Posts

qqlina    0

hej! w przyszlym roku wychodze za maz i chcialabym spytac gdzie w lancucie lub najblizszych okolicach mozna zrobic wesele na max 70 osob. piszcie prosze jakie lokale polecacie a jakie zdecydowanie nie. dzieki

Falkhor    63

qqlina, Hmmm... VENA oraz BOGDANKA. Zamkową trochę bym odradzał, raz tam byłem i konstrukcja lokalu średnio mi się widzi... W WENIE byłem dwa razy i było ok, w Bogdance nie byłem, ale piszę że warto, bo mi tak znajomi mówili :)

Guest mala.em   
Guest mala.em

no tak, w Zamkowej najfajniejszy jest sam fakt wesela - było nie było - w pięknym zamku :P ale w środku jest tak sobie - ale ponoć niedawno był tam remont, więc może zmieniło się na lepsze? :P byłam tam na przyjęciu wiosną parę lat temu i większość gości - zwłaszcza przyjezdnych - zamiast "ucztować" zniknęła w parku :D

ze słyszenia i dobrych opinii znam tylko Bogdankę oraz Dwór Ostoya w Jasionce (ale to już akurat nie taka bliska okolica.. chociaż w sumie - dostałam zaproszenie na wesele, które odbywa się 50 km od kościoła i jakoś nikomu to nie przeszkadza, więc jeśli lokal jest tego warty... :) ).. Tyle że Ostoya to ma taki trochę specyficzny niby-szlachecki charakter i jednemu może się wydać piękna, a drugiemu kiczowata, no i podobno ceny tez nie najniższe, więc sama nie wiem..

Joy_ride    4

polecam Venę :) jest klima :P i lokal bardzo dobry!

wolanka też bardzo obiecująco się zapowiada tez mają klimę, w prawdzi ena weselu tam nie byłem ale żarcie/jedzonko mają I KASA :P będę tam na weselu we wrześniu więc się wypowiem dokładnie po.

Qmar    0

pałacyk - moj brat tam mial wesele - troche lokal maly w sumie na mniejsze wesela nie wiem czy pomiscie 70 osob ale jest ok :)

w zamkowej mial drugi brat - troche wieksze wesele i tez bylo fajnie :P

a na innych to poza lancutem bylem wiec nie doradze

w venie tez w sumie mozna bylem tam po komuni kuzyna :P

Guest mala.em   
Guest mala.em

o faktycznie, ja też o Wolance i pysznym jedzeniu sporo dobrego słyszałam - parę lat temu był tam remont i zamienili "blaszak" w całkiem fajne miejsce, nawet jakieś pokoiki do przenocowania są :)

tylko gwoli ścisłości Wolanka jest na Woli Dalszej, a nie Małej :P

Zuziaaa    0
tylko gwoli ścisłości Wolanka jest na Woli Dalszej, a nie Małej :)

ups - zawsze mi sie wydawalo, ze tam gdzie Transsystem - to Wola Mala :P

Guest mala.em   
Guest mala.em

bo to specyficzna okolica :)

jak miniesz końcową tabliczkę Łańcut w kierunku na Leżajsk, to wszystko co po prawej stronie drogi to Wola Dalsza, a wszystko co po lewej to Wola Mała, a potem zarówno po prawej, jak i lewej stronie są już Dąbrowki :P

Zuziaaa    0
jak miniesz końcową tabliczkę Łańcut w kierunku na Leżajsk, to wszystko co po prawej stronie drogi to Wola Dalsza, a wszystko co po lewej to Wola Mała, a potem zarówno po prawej, jak i lewej stronie są już Dąbrowki :P

szczerze to o tym nie wiedzialam :)

co do wesel - dawno temu byłam na weselu w Zamkowej ale wtedy nie bylo tak chyba zbyt idealnie :/ no ale to z 10 lat temu, wiec co ja moge jako dziecko pamietac ? :P

siss    0

Byłam na weselu w Wolance. Porządny lokal, jedzenie faktycznie smaczne, ilość w sam raz.

Sale są trzy. Na tamtym weselu młodzież była w mniejszej, rodzina, starsi i młodzi w większej, a trzecia to sala taneczna.

PEPEr    0

Bogdanka jest niezła :P ale najbliższy wolny termin jest chyba dopiero na wiosne przyszłego roku czy jakoś tak :( Vena też niezła , co tydzień jakieś wesele tam widać .

Qmar    0

to moze zeby nie zapeszac to narazie bez zyczen :P

daj znac gdzie robisz przyjdzie ekipa nfmu po jakies napoje %%% :(

rudzia    0

hmmm a myslisz ze qqlina bedzie na tyle mila i nam cos da ??:> bo ja mysle ze to sie dopiero okaze ale ta pomoc...ten trudn przydalo by sie wynagrodzic :P

Falkhor    63

Hihihihihihi =D :lol-sweat: =D :lol-sweat: Czyn społeczny, psze państwa :P Nie oczekumy żadnych gwarantowanych bonusów :P:D Ale tak sobie pójśc pod weselicho, czemu nie :P

rudzia    0

ale jak juz pojsc to jeszcze cos wypic zjesc...co bysmy tak stali i nic nie robili smiac sie mozna ale ile hihihih ??!! :hihi:

Falkhor    63

rudzia, Noa moich :P czasów to tak się właśnie okreslało - iść pod wesele. I nie po to, by wisieć na płocie, tylko troszkę skorzystać i coś tam popodjadac, cos podpić :P No ale się zoabczy... dopiero w 2008 :P

rudzia    0

Falk a myslisz ze cos sie zmieniło staruszku ?? gadasz jak nawiedzony dziadek :P teraz tez sie chodzi pod wesela...ale raczej nie pojdziuemy jak sie nie dowiemy kiedy bedzie :P wiec narazie chyba nie ma o czym marzyc :hihi: =D

marko    3
super, dzieki wszystkim za info. wesele planuje na czerwiec 2008 wiec czasu jeszcze troche mam :)

No z tym czasem to bywa różnie. Jeżeli chodzi o wybór lokalu na wesele to pasuje przynajmniej rok wcześniej zamówić, (jeżeli myślisz o jakimś konkretnym lokalu, w którym chciałabyś mieć wesele). A to, dlatego ponieważ tez ostatnio jeździłem i rozglądałem się za jakimś na moje weselisko. Ja i moja narzeczona wybraliśmy „Bogdankę” na koniec sierpnia 2008 roku i niektóre terminy na wrzesień jak i wcześniejsze były już zarezerwowane. Może się komuś wydawać, że przesadzam, ale tak właśnie jest. Nam też się wydawało, że to trochę za wcześnie na rezerwację, ale jednak okazało że nie.

Falkhor    63

Wizę - rozpoczyna się niezły sezon :) Ech, będzie od wesela do wesela :D

marko, wszystkiego NAJ :D

rudzia    0

już się nie moge doczeka jak pomyslę o tych wszytskich wysmienitych wódeczkach weselnych...mniam :sweet: ehh dobrze że to już się zaczyna to przynajmniej na pifko mniej pójdzie a humorek też będzie :lmao: :letssin:

marko wiem że to dopiero za rok ale życzę Ci wszytskiego naj naj naj :kiss:

Prot    0

Z mojego doświadczenia mogę polecić Bogdankę, Vena- i to chyba najlepszy lokal do 100 osób,klima itp, wystrój ładny i miejsce też dobre... no i Wolanka podobno sie tam zmieniło ale przed zmianami byłem na 2 weselach i choć było trochu ciasno to było fajnie. Mogę też polecić lokale w Kolbuszowej bo tam często bywam ale to chyba za daleko.... :P