Jump to content
Sign in to follow this  
qqlina

gdzie wesele?

Recommended Posts

Raviol    0

Powiem co wiem. W Wolance terminy są już pozajmowane na rok wprzód wiec jeśli ktoś chce mieć wesele w tym lokalu musi myśleć o tym już na zaś, na ten rok już nikt raczej się nie wciśnie. Bogdanka ma miłe wnętrze ale jak na mój gust za mało miejsca do tańczenia. Jest za to całkiem niezłe miejsce w Głuchowie :D Czyli Hotel Głuchów :letssin: Z zewnątrz nie jest to może szczyt atrakcyjności ale sala jest duża i wszyscy bawią się razem. Zachęcam do odwiedzenia :D

qqlina    0

hej! bylam w paru miejscach i ogladalam i powiem ze zaszokowalo mnie ze w bogdance terminy na przyszly rok do wrzesnia sa juz obsadzone i to nie tylko na soboty ale i naniedziele!! tak powiedziala wlascicielka. musze przyznac ze bardzo mi sie podobala bogdanka ale nie wlascicielka. moze byla nie w humorze ale byla niezbyt mila i to nie tylko dla nas ale i goscia hotelowego :/ wystroj wolanki mi sie nie podobal. takie wiejskie weselicho. nie wiem jak jedzenie bo nie kosztowalismy niczego. odwiedzilasmy tez palacyk i wszystko spoko tylko goscie na 3 salach! a sala do tanczenia tez calkiem osobno. popija i mi sie pogubia tam :D no i sie wahamy miedzy vena a zamkowa.vena bardziej mi sie podoba ale zamkowa ma swietna lokalizacje. i w obu nie ma problemu z terminami (przynajmniej dla mnie :P)

pozdrawiam wszystkich!!

Prot    0
moze byla nie w humorze ale byla niezbyt mila i to nie tylko dla nas ale i goscia hotelowego

ona chyba zawsze ma zły humor...

takie wiejskie weselicho
tak jest też w bogdance... wybierz Vene to chyba najlepszy lokal a do parku masz blisko.

Zuziaaa    0

a ja bylam ostatnio na weselu w Wolance. no coz, spodziewalam sie bedzie troche .. hmmm lepiej. jak dla mnie malo miejsca do tanca troche i ten slup na srodku :hihi: sale do jedzenia nie najgorsze, chociaz tez malo miejsca jak dla mnie :)

ziomalka    0

U mnie zapowiada się WESELISKO w Sezamie w Kraczkowej w połowie pazdziernika, nie moge się już doczekać ... :sweet: :) Po wszystkim napiszę, jak było i czy fajnie było :letssin:

PS - był juz ktoś tam na weselu tudzież innej imprezie ? :puppyeyes:

marko    3

Byłem w Sezamie nawet nie dawno; jakieś dwa miesiące temu.

Było nawet ok., poza tym że to typowy lokal raczej na małe wesele, sala do zabawy jak wiadomo nie jest duża, jedzenie też ok., klima jest i nawet działa:-)

Ogólnie może być!!!

levi    0

ziomalka

U mnie zapowiada się WESELISKO w Sezamie w Kraczkowej

:letssin:

PS - był juz ktoś tam na weselu tudzież innej imprezie ?

heh mam tam spoooooro znajomych xD tj dobrze znam właściciela - p. Peszko xD ... całkiem tam fajnie :)

Ann    0

A ja ostatnio byłam na weselu w Kraczkowej pod Strzechą i powiem Wam że lokal świetny, tylko jeden minus: jedzenie na górze, tańce na dole ale pomimo to bardzo mi sie podobało

Falkhor    63

Ann, A może do dobrze? ;) jak sobei przypomnę te wesela, na których zawsze ktoś poczas polski albo innych wywijasów wpadał na stoły z żarciem... :P

Ann    0

Zależy kto co lubi :P Niektórym poźniej trudno było wejść na góre albo zejść w jednym kawałku, mi tam tak bardzo to nie przeszkadzało ale myśle że więcej ludzi by się bawiło widząc innych albo słysząc co jest grane w danym momencie ;)

ziomalka    0
ja tam sobie zrobie w DOmu Kultury jak coś :P

Jaaa chem byc dróżką :lol-sweat: :sweet: ;)

Jak wesele to .... w pieknej alpejskiej chatce z widokiem na cudne górki ... :D

terelka    1

Gothka =),

Czyli kiedy? I czy jesteśmy zaproszeni? :P

Ja też się wpraszam, jakby co :D Chociaż niewiem gdzie jest Dom Kultury :D ale sie dowiem ;)

Ja chciałabym moje wesele urządzić w Krasiczynie :) to blisko mojej miejscowości i tam jest super :)

Guest Bake   
Guest Bake

ja jak narazie nie planuje.... nie wiadomo co jeszcze będzie :PP ehheeh

a może któraś jest chętna do odegrania roli Pany Młodej :PPP hheheheh

oczywiście żart

ziomalka    0
a może któraś jest chętna do odegrania roli Pany Młodej :PPP hheheheh

:letssin: :letssin: :letssin: :shy:

Nie OffTopuj Bake XP

Wesele w wspaqniałym towarzystwie może byc i w najgorszej stodole XP - Siano jest ... :shy: :letssin:

Guest Bake   
Guest Bake

Mi osobiscie podobaja sie wiejsikei wesela w domu kultury. Ludzie sie bawia. A w restauracjach grają

rudzia    0

Co się ostanio w Hndzlówce zaczyna dziać widzę. Jestem zawskoczona. Ponoć wybuidowali jeszcze jakis Pub czy może jakąś wiejską imjitację tego, ale wiem że ponoc coś takiego istnieje...nowe miejsce...chyba, że pod grzybkiem :lol-sweat: :sweet: :hihi: