Jump to content
Sign in to follow this  
PEPEr

Liga Światowa siatkówki mężczyzn !

Recommended Posts

PEPEr    0

Polska pod dowodzeniem Raula Lozano wraca do gry ! Rusza Liga Światowa 2007-2008 !

Siatkarska reprezentacja Polski wraca do gry. Srebrna drużyna trenera Raula Lozano po raz pierwszy od sierpnia ubiegłego roku wystąpi przed własną publicznością. Rywalami Biało-czerwonych w pierwszych meczach Ligi Światowej będą Chińczycy.

W tegorocznej Lidze Światowej Polacy zagrają w grupie także z Bułgarami i Argentyńczykami. Nie muszą martwić się o awans do Final Six, gdyż jako gospodarze - turniej finałowy odbędzie się w Katowicach - wystąpią w nim na pewno.

liczymy na zwycięstwo :P postaram sie na bieżąco podawać wyniki wszystkich meczów . Rozpoczynamy meczem z Chinami !

[ Dodano: 2007-05-25, 21:37 ]

Sukces :( pierwszy mecz polaków z Chinami zakończył się przed kilkoma minutami zwycięstwem biało - czerwonych 3:0 pierwsze dwa sety były ( co tu dużo mówić ) popisem umiejętności naszych siatkarzy którzy nie pozwolili przeciwnikowi zdobyć nawet 20 pkt w secie , natomiast w trzecim secie Chińczycy przycisnęli ale końcówka i tak należała do naszych :) trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na dalsze mecze :)

ziomalka    0

A ja tylko i wyłącznie dzięki opisowi na gygy Terelki zdałam sobie sprawę, że to dziś nastąpił ten fantastyczny dzień - początek Ligi Światowej :( :sugoi: dzięki Terelka :kiss:

Nie ma nic wspanialszego jak widok cudownie umięsnionych i wyrzeźbionych męskich ciał i to w takim nagromadzeniu na tak małej przestrzeni :thumbup:

Zwycięstwa gratulujemy, zwycięstwo opijamy - hmmmm ja zaczynam jutro w południe :P no i przede wszystkim - oby tak dalej chłopcy :clap: :clap: :clap:

PS Łukasz Kadziewicz zrobił się na Eminemka, nie ma to jak wpływ 'czarmego brzmienia' na człowieka i jego działanie .... mmmmm boski Kadziewicz :letssin:

Svirus    1

Nie ma nic wspanialszego jak widok cudownie umięsnionych i wyrzeźbionych męskich ciał i to w takim nagromadzeniu na tak małej przestrzeni :thumbup:

chyba moje ciała nie widziałaś :)

a co do siatkarzy to myślę, że finał ligi światowej jest nasz :)

terelka    1
a co do siatkarzy to myślę, że finał ligi światowej jest nasz :)

I tak jest nasz, bo finał odbywa się w tym roku w Polsce :) także tak czy siak mamy zapewniony w nim udział :)

A ja tylko i wyłącznie dzięki opisowi na gygy Terelki zdałam sobie sprawę, że to dziś nastąpił ten fantastyczny dzień - początek Ligi Światowej :) :sugoi: dzięki Terelka :kiss:

No problem ;) :lol-sweat: :lol-sweat: :lol-sweat: :lol-sweat: czasami się do czegos przydaje :D :D =D

Mecz był super, grali świetnie jak zawsze zreszta, dobrze radzili sobie nawet bez Wlazłego, co może świadczyc tylko o tym że nasza drużyna to monolit i mamy b. dobrych zmienników na każdej pozycji.

Mi Kadziewicz bardziej podobał się w poprzedniej fryzurze, z farbowanym blondem mu nie do twarzy ;)

levi    0

finał LŚ mamy w tym roku zapewniony, a mimo to Polski zespół pokazuje klasę - wkońcu srebrny medal MŚ do czegoś zobowiązuje...

...mam nadzieję, że w tym roku Polacy uplasują się na jakiejś medalowej pozycji w LŚ - wkońcu im się to należy:!: moim zdaniem mamy obecnie najlepszy zespół zaraz po Brazylijczykach - opiera się to głównie na świetnym zgraniu i woli walki =D skucesy Polskich siatkarzy są dopiero przed nami :sweet: nasz czas nadejdzie...haaa tak będzie :!: :!: :!:

levi    0
drugi mecz reprezentacji Polski z Chinami zakonczył się wynikiem 3:2 dla naszych :)

tak...wymęczone zwycięstwo, ale zwycięstwo :!:

widać jeszcze zmęczenie sezonem i brak zrozumienia w niektórych momentach...

...ale mimo to Polscy siatkarze i tak u3mują niezły poziom sportowy :dance: i wszystko zmierza w dobrym kierunku :)

magdaaa    0

Myślę, że w końcu wierni kibice doczekają się dużych sukcesów, których początek obserwowaliśmy podczas mistrzostw świata. Kilku wielkich siatkarzy plus mały wielki człowiek zwany Raulem Lozano i coś się ruszyło w męskiej siatkówce. Sama się przekonałam jak ważny jest trener i jego podejście. Myślę, że zmierzamy w dobrym kierunku.

Nie ma nic wspanialszego jak widok cudownie umięsnionych i wyrzeźbionych męskich ciał

O tak!!! Dodałabym do tego kawał niezłej gry, popis umiejętności i wynik ciężkiej pracy, który możemy obserwować, uśmiechnięty Piotr Gruszka i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. ;D

ziomalka    0
drugi mecz reprezentacji Polski z Chinami zakonczył się wynikiem 3:2 dla naszych

Wspaniale !! Gratulacje dla naszych boskich siatkarzy :* :clap: :clap: :clap:

Dodałabym do tego kawał niezłej gry, popis umiejętności i wynik ciężkiej pracy, który możemy obserwować, uśmiechnięty Piotr Gruszka i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. ;D

Ahhhh Piotruś Gruszka ... :puppyeyes:

Szkoda tylko, że Mariusz i Bąkiewicz nie są obecni na boisku, byłoby na kogo popatrzeć :letssin:

magdaaa    0
Szkoda tylko, że Mariusz i Bąkiewicz nie są obecni na boisku,

Ziomalka cos niedokładnie oglądałaś, bo Bąkiewicz od czasu do czasu pojawiał się na boisku a Mariusz Wlazły obecny był na trybunach :P

Ahhhh Piotruś Gruszka ... :puppyeyes:

Ahhhhh....Też tak na mnie działa :P

ziomalka    0

Trzymamy, trzymamy caaały czas, ahhh nasi cudowni siatkarze !! :puppyeyes: :puppyeyes: :puppyeyes: No a Argentyna to dobra drużyna, więc trzymajmy bardzo mocno kciuki :* :D

levi    0
Argentyna to dobra drużyna, więc trzymajmy bardzo mocno kciuki :* :P

hmmm a no dobra dobra...ale ja nie widzę innego wyjścia jak zwycięstwo Polaków :P : 3:0...nooo może 3:1 żeby się latynosi nie popłakali ^^" :whistle:

ziomalka    0
ja nie widzę innego wyjścia jak zwycięstwo Polaków :D : 3:0...nooo może 3:1 żeby się latynosi nie popłakali ^^" :whistle:

Polacy są nieobliczalni, wspaniali, utalentowani i cudowni, tak więc wszystko przemawia za nami ;) - sądzę, że jak wszyscy z NfM się zjednoczą w kibicowaniu, zwycięstwo jest murowane :P

PS a tak wogóle o której godzinie jest ten mecz ? XP

ziomalka    0
Z tego co mnie pamięc nie myli to o 20.00 :) do booooju Polskaaaa :D :D

BOooooosko, może obejrzę ten meczyk w domku :letssin: :letssin: :letssin:

levi    0

hmmm ja aqrat nie będe wtedy w domq...ale z pewnością wypiję zdrowie naszych zawodników - będę z nimi duchem :!: :!: :!: xD

ziomalka    0
hmmm ja aqrat nie będe wtedy w domq...ale z pewnością wypiję zdrowie naszych zawodników - będę z nimi duchem :!: :!: :!: xD

No i masz szczęście levi' - w przeciwnym razie miałbyś ze mną do czynienia :letssin:

levi    0

ziomalka,

No i masz szczęście levi' - w przeciwnym razie miałbyś ze mną do czynienia

no widzisz...nie zawiodłem ani ciebie ani nie zawiode naszych siatkarzy :lmao: heh

hmmm 20:00 - to będzie ciężki mecz, ale wierze, że Polacy pokażą kto jest 2ga drużyną świata :sweet: 3mam kciuki...

terelka    1

Polacy grają w troche zmienionym składzie, ale myśle, że zmiennicy będą się chcieli pokazać z dobrej strony :) takze zapowiada sie pasjonujący meczyk ;)

levi    0

troszkę eksperymentalny skład - gra na początku się nie kleiła, ale z czasem wszystko się zaczęło zazębiać :!: 3:1 - liczy się wynik, a gra też nie była najgorsza...

...ale mi brakuje w składzie Wlazłego :wow:

ziomalka    0

Wyniku gratulujemy, na dalsze zwycięstwa czekamy z niecierpliwością a ja ze swojej strony przepraszam i wstyd mi sie przyznać, ale przysnęło mi się na meczu, ale bynajmniej nie dlatego, że było to nudne spoktkanie, po prostu .... byłam maxymalnie zmęczona ... :P

terelka    1
...ale mi brakuje w składzie Wlazłego :wow:

a mi nie :P szczerze mówiąc troche zła na niego jestem za tą całą akcje i to , że nie chciał grac w reprezentacji... wiem, że to było spowodowane zmęczeniem i kłopotami z mięsniami ale jednak jakoś tak dziwnie...

Mamy niezłych zmienników ;) i nawet bez najlepszego naszego atakującego - Wlazłego - udaje się nam wygrywać :) Dzisiaj z dobrej strony pokazał się Marcin Możdżonek. Myslę, że jak tak dalej będzie grał to może zapewnić sobie miejsce w podstawowym składzie.