Jump to content
Sign in to follow this  
PEPEr

Liga Światowa siatkówki mężczyzn !

Recommended Posts

levi    0

terelka,

ehh niezły, pełen dramaturgii mecz

powiem ci szczerze, że wolę bardziej spokojne mecze i pewne zwycięstwa...

terelka    1

levi',

powiem ci szczerze, że wolę bardziej spokojne mecze i pewne zwycięstwa...

Jak każdy :D Ale ciesze się, że zdołali mimo iż im nic nie wychodziło - wygrać mecz :]

Falkhor    63

takie emocje... pamięta się do końca życia :) widowisko było świetne - widziałem tylko skrót, ale czytając relacje i komentarze na temat walki - było efektownie i efektywnie :D

terelka    1

To było coś podobnego do meczu z Rosją podczas MŚ :] ale jak wiadomo tamten mecz to było cudo ^_^ , któro będę pamiętać do końca zycia! :D

Falkhor    63

terelka, Postaraj się o większy optymizm - trzeba wierzyć w to, że nasi siatkarze jeszcze nie raz i nie dwa dadzą taki szoł, że z meczu na mecz i z sukcesu na sukces będą co raz to lepsi. jak rozłożymy Brazylię... ooooo, to będzie to :D I ja mówię całkiem realnie - to się uda! ^_^

terelka    1

Falkhor, ja zawsze wierzę w siatkarzy i im kibcuje z całego serca :D Nawet jak przegrywają to jestem z nimi :P Po prostu dla mnie mecz z Rosją to było coś niesamowitego, również z tego względu, że wyniki docierały do mnie podczas nudnego wykładu z ekonomii ^_^ Więc dlatego też zapamiętam go do końca życia. A wiadomo, że siatkarze jeszcze wiele wiele wieeeeele razy dostarczą nam mnóstwo radości ;)

levi    0

dziś o 20:00 kolejne spotkanie z serii tegorocznej LŚ: Polska - Argentyna...

...tym razem na terenie rywala - oby mecze były tak udane jak te na naszym, rodzimym gruncie...3majmy kciuki :!:

terelka    1

Ooo rany! z tej nauki zapomniałam się zorientować kiedy gramy LŚ, myślałam, że dopiero w niedziele :P Dzięki levi', za przypomnienie :kiss: tylko jedna popraweczka, ponoć początek meczu o 23 :D

levi    0

terelka,

jedna popraweczka, ponoć początek meczu o 23

tak tak...mała pomyłeczka xD heh przeważnie mecze były o 20:00 i tak mi się już zakodowało =D a więc 23:00 zaczyna się meczyk :!:

Dzięki levi', za przypomnienie

ahhh nie ma za co :hihi: wkońcu po to tu jestem :kiss: heh

ziomalka    0
23:00 zaczyna się meczyk :!:

Taaaa i już po wszystkim - teraz czas na czarny komentarz:

Pierwszy dwa sety - mega wypas, wszystko toczyło się pod dyktando Polaków, natomiast od trzeciego seta - według mych obserwacji - zaczęło się mega rozluźnienie w naszej drużynie, śmiem twierdzić, że Polska drużyna zaczeła - jak ja to nazywam, 'pykanie', 'fryzdrągolenie się' czy też zabawa w kotka i myszkę XP z drużyną argentyńską no i musiało to zaowocować jednym setem w plecy. Na szczęście zdołaliśmy się pozbierać i wygraliśmy czwartą osłonę spotkania w dość dobrym stylu, między innymi dzięki fantastycznym serwom Mariusza, za co :kiss: :P

PS - nasza drużyna wymyka się wszelkim regułom - głownie tej, że jak się nie wygrywa 3:0, przegrywa się 2:3 .... Więcej szczęścia niż rozumu? Heh, żart :P Gratulacje chłopcy :kiss: :puppyeyes:

terelka    1

Oglądałam 2 pierwsze sety! Polacy grali super, aż miło było patrzeć na ich gre :] Oczywiście nie zabrakło błędów z naszej strony, ale jest to powodem małego zgrania z naszym nowym rozgrywającym (Łukasz Żygadło zastąpił Pawła Zagumnego w tym dwumeczu). Po prostu rewelacja, aż żal było mi iść spać...

Więcej szczęścia niż rozumu? Heh, żart :P

Powiedziałabym raczej, że więcej talentu i umiejętności :P

Brakowało kilku podstawowych gracz a mimo to nasza drużyna odniosła zwycięstwo --> jesteśmy potęgą siatkarską :D

Warto przypomnieć, że nasza drużyna (i jeszcze Brazylia i Bułgaria) nie przegrała jeszcze meczu w LŚ!!!! Tym bardziej zapowiada się emocjonujący pojedynek z Bułgarami :]

ziomalka    0
Warto przypomnieć, że nasza drużyna (i jeszcze Brazylia i Bułgaria) nie przegrała jeszcze meczu w LŚ!!!! Tym bardziej zapowiada się emocjonujący pojedynek z Bułgarami :]

Polaacy górą :P - Polacy wymiatają :P :clap:

magdaaa    0

No i najważniejsze - kto rozpoczął mecz i jednocześnie go zakończył? No oczywiście Piotr Gruszka :P :* Brawa dla całego zespołu, a szczególnie dla Mariusza Wlazłego i Michała Winiarskiego. Łukasz Żygadło też zasługuje na pochwały w końcu podołał sytuacji w której się znalazł, to przecież rozgrywający ustawia grę, jednak pamiętajmy o tym, że siatkówka to gra zespołowa i tutaj wkład każdego zawodnika przyczynia się do rezultatu. Jak jest dobry odbiór to może być kombinacyjne nagranie no i dobre zbicie itd :P

levi    0

na początku kompletnie nie podobała mi się gra Ł. Żygadło - wogóle nie dociągał piłek i nasi atakujący nie mieli z czego atakować...naszczęści 2gi set był już świetny :!: wszystko wychodziło - zwłaszcza blok :!:...3ci set :?: hmmm ciężko powiedzieć co się stało :P poprostu nic nie funkcjomowało :eek:

3:1 heh taki wynik typowałem przed meczem :hihi:

dziś mi się wydaje, że będzie już 3:0 - nasi będą troszkę podrażnieni i pokażą klasę :!: :lmao:

terelka,

Warto przypomnieć, że nasza drużyna (i jeszcze Brazylia i Bułgaria) nie przegrała jeszcze meczu w LŚ!!!!

hmmm Brazylia to może, ale nie zapominaj, że za tydzień gramy z Bułgarią i na tej liście pozostanie tylko Brazylia i POLSKA :!: =D

zapowiada się emocjonujący pojedynek z Bułgarami

tak tak obie drużyny grają obecnie na podobnym poziomie i tylko charakter zespołu pokaże kto jest obecnie mocniejszy... ja mam nadzieję, że będzie to POLSKA :!: xD

ziomalka    0

I dziś czeka nas kolejny noccny seans sportowy, jak ja to kocham, aż spać się nie chce, gdy na boisko wychodzą boscy Polacy :puppyeyes:

obie drużyny grają obecnie na podobnym poziomie i tylko charakter zespołu pokaże kto jest obecnie mocniejszy... ja mam nadzieję, że będzie to POLSKA :!: xD

Wszyscy mamy taką nadzieję i wszyscy mocno trzymamy kciuki za Polaków :):D:)

[ Dodano: 2007-06-18, 02:57 ]

Wymiatacze - 3:0, bosko :kiss: ;)

magdaaa    0

No i już jutro chyba o 16.30 kolejny mecz, tym razem z Bułgarią. Zapowiada się ciekawe widowisko. W składzie Bułgarii zabraknie czołowego zawodnika, najlepszego atakującego świata (chyba nic nie przekręciłam), bardzo miłęgo i sympatycznego Mateya Kazijskiego (mojego ulubieńca-Terelka wie dlaczego:)). Co niewątpliwie ułatwi nam grę. Bułgaria to silna drużyna i wszystko może się zdarzyć, poza tym będą chcieli nas pokonać za półfinały mistrzostw świata :P Ja kierując się narodowym patriotyzmem oraz wielką miłością do naszych siatkarzy nie mogę inaczej postąpić jak obstawiać zwycięstwo naszych :]

terelka    1

magdaaa,

Ja kierując się narodowym patriotyzmem oraz wielką miłością do naszych siatkarzy nie mogę inaczej postąpić jak obstawiać zwycięstwo naszych :]

Piękne słowa :) Ja równiez z całych sił kibicuje naszym :) Są świetni!!! I oby więcej sukcesów :)

siss    0

No to mamy zwycięstwo!

Tak jak obstawiałam: 3:1 dla naszych chłopaków, pierwszy set poszedł... Stać ich na wiele i pną się do góry. Myślę, że jeszcze te największe sukcesy przed nimi.

[Wyprowadzałam kiedyś naszą drużynę na boisko] ;D

levi    0

a ja wam powiem, że pierwszy raz w życiu kompletnie zapomniałem o meczu :eek:

wiem wiem to nie przystoi kibicowi...ale jakoś tak wyszło

obiecuję poprawę xD

ufff bardzo się cieszę, że udało się wygrać...szczerze mówiąc spodziewałem się bardziej zaciętego meczu...np 3:2

ale szczęście i umiejętności były z naszymi chłopakami...oby tak dalej :!: :!: :!: :lol-above:

levi    0

qrcze i kolejny raz nie miałem okazji oglądać meczu :eek: :eek: :eek:

zwaliła mi się do domq rodzinka na imieninki janeczka (czyt. taty) i byłem zmuszony siedzieć z rodzinką - ale wcale nie żałuje, bo imprezka była przednia :lmao:

brawo POLACY...widać, że jesteśmy wicemistrzami świata xD

bilans BRA: 30-4

bilans POL: 30-9

widać nie jest źle, zważywszy na to, że bezsensownie traciliśmy sety z chinami...

no to co - finał POLSKA - BRAZYLIA :?: :?: :?:

i rewanż za mistrzostwa świata :?:

ja jestem ZAAAAAAAAAA

magdaaa    0

Po prostu brak mi słów!! Są tak cudowni, że no brak mi słów. Nawet bez podstawowego zawodnika, potrafili tak dobrze grać. Mało tego, jak wszedł Prygiel za Wlazłego to też pokazał klasę. Dysponujemy ogromnym potencjałem czego dowodem są nie tylko zawodnicy z podstawowej szóstki, ale też ich zmiennicy. Po tylu latach kibicowania w końcu się doczekałam :( A jeszcze dziś zauważyłam, że Gruszka gra z numerem 3 - to mój numer :(