Jump to content
Sign in to follow this  
PEPEr

Liga Światowa siatkówki mężczyzn !

Recommended Posts

Falkhor    63

Polacy ida jak burza - 10 zwycięstwo z rzędu :( O tyle usłyszałem na półśpiąco w radio :(

levi    0

ahhh jutro kolejne starcie naszych siatkarzy :!: mecz POLSKA - BUŁGARIA w Katowickim spodku...oby polskie parkiety okazały się tak pomyśle jak w ubiegłym tygodniu przeciwnika...jestem przekonany, że nasi pokażą klasę a nasi kibice poniosą siatkarzy do kolejnego (11 już) zwycięstwa...

terelka    1

Siatkarze grają super ;) Z przyjemnością aż się ich mecze ogląda :D 11 zwycięstw z rzędu i dzisiaj kolejne starcie :) o 20.00 Polska - Bułgaria.

A katowicki spodek z tyloma polskimi kibicami ubranymi w barwy narodowe robi wrażenie :)

terelka    1

12 zwycięstw z rzędu!!!! :D We are the champions!!!!!!! :) Mam nadzieje, tak jak pisał wcześniej levi :) na finał Polska- Brazylia i rewanż za MŚ ;)

ziomalka    0
12 zwycięstw z rzędu!!!! :) We are the champions!!!!!!! :)

Yeaaahhh :clap:

finał Polska- Brazylia i rewanż za MŚ :)

Ojjjj byłoby ciekawie :)

levi    0

hmmm tak jak mówicie drogie panie =D ...

...nie ulega wątpliwościom, że (obecnie) POLSKA i BRAZYLIA to najlepsze i najbardziej zgrane drużyny świata - hmmm tylko (niestety) na takich turniejach jak LŚ o zwycięstwie decyduje również szczęście :eek: , a to MAM NADZIEJĘ, że będzie z nami, bo przecież, na każdym meczy będziemy mieli 'dodatkowego gracza' w postaci WSPANIAŁEj polskiej publiczności :!:

jestem pewny, że poprawimy wynik z ubiegłego sezonu tj 4 miejsce...

...finał :?: :?: :?: moim zdaniem TAK =D

terelka    1
- Mam nadzieję, że publika w Katowicach tak samo będzie się mogła bawić na koniec turnieju finałowego - mówił Piotr Gruszka, kapitan biało-czerwonych.

Rozgrywający Paweł Zagumny był bardziej ostrożny. - Teraz wszystko jest do poprawy, potrzebujemy kilku dni solidnego treningu, by tak jak oczekują kibice stawić czoła Brazylijczykom.

Trener Raul Lozano przestrzegał: - Teraz wszystko zaczyna się od stanu 0:0. Rekordy się nie liczą, każdy będzie miał równe szanse.

Grupy finału Ligi Światowej:

Grupa E: Polska, USA i drużyna z "dziką kartą"

Grupa F: Brazylia, Bułgaria, Rosja

źródło - gazeta.pl

Już się nie mogę doczekać finału! :) Mam nadzieje, ze zajmiemy 1 miejsce :)

levi    0
Grupa F: Brazylia, Bułgaria, Rosja

ufff ale grupa =D tu się będzie działo :sweet:

Polska powinna sobie poradzić (tj jestem przekonany, że tak będzie) z USA - mimo, że ci ostatnio mają naprawdę wysoką formę...

...a team z dziką kartą to pewnie będzie Francja, z którą Polacy już nie raz wygrywali, więc myślę, że rekordzik zostanie podreperowany :lmao: a potem WIELKI FINAŁ :rotfl:

terelka    1

No Polacy mają bardzo fajną grupę :) Gorsza jest ta druga :) Chociaż z drugiej strony to jest finał LŚ i każda drużyna prezentuje wysoki poziom i prawdziwą siatkówkę. :D

ziomalka    0
No Polacy mają bardzo fajną grupę :)

Zgadzam się - będą bardzo ciekawe spotkanie, emocje najwyższej stawki gwarantowane ! :) Do boju Polsko !! :D

terelka    1

No Francja dostała "dziką karte" na finał czyli, że zagra z nami w grupie :] nawet i dobrze, bo przecież najprawdopodobniej będziemy z nimi grać na ME, więc to będzie taki mały sprawdzianik dla nas.

Svirus    1

Szczerze mówiąc to nie mogę sie doczekać kiedy skopiemy żabojadom tyłki. Pamiętam ich z jednego meczu z Polska kiedy ponieśliśmy kleskę... francuzi nieźle z nasz szydzili na boisku ;/

terelka    1

Ale kiedyś byliśmy inną drużyną, znacznie słabszą :P Ja bym wolała żeby Polska pokonała Brazylijczyków - rewanż za nokaut na MŚ :/ Zreszta fajnie by bło jakby wszystkich pokonała :)

Falkhor    63

terelka, No noooooooooo... to juz tak trochę tego no :) Pokonanie Brazylii... Hmmm. Sądze, ze JEST już w naszym zasięgu. Ale co dopiero, jak się BRAZYLIA w sobie zbierze. Zwycięstwo nad nią byłoby normalnie szokiem dla polskich lokali browarodajnych :P

terelka    1

Jakby tak Pol =D ska zwyciężyła w finale LŚ :) to w kraju taka euforia by zapanowała, że szok :P mam nadzieje, ze tak się stanie. Nalezy nam się wkońcu jakieś zwycięstwo!! :lol-sweat: :] XP :P

Falkhor    63

terelka, patrząc perspektywicznie - ileż młodzieży ruszyłoby masowo na treningu siatkówki. A to daje szanse na wspaniały narybek i nastepnie - dorodne okazy, które na wiele lat spędzałyby sen z powiek siatkarzom innych narodowości :)

terelka    1

Już teraz mamy zmienników na każdej pozycji i to klasy światowej. Mamy trzecią najmocniejsza ligę na świecie :) A jak popularność siatkówki w Polsce osiągnie apogeum to dopiero sie będzie dziać :)

magdaaa    0
ileż młodzieży ruszyłoby masowo na treningu siatkówki.

I tu widzę szansę dla siebie, bo zamierzam zostać trenerką :)

A jak popularność siatkówki w Polsce osiągnie apogeum to dopiero sie będzie dziać :o

Ja myślę, że już się dzieje, mamy najlepszych kibiców siatkarskich na świecie.

terelka    1

magdaaa,

Ja myślę, że już się dzieje, mamy najlepszych kibiców siatkarskich na świecie.

Owszem dzieje się :) Ale myślę, że dziać się będzie jeszcze bardziej, a siatkówka stanie się sportem narodowym :o i nazwiska siatkarzy znać będzie każdy :)

ziomalka    0
Ale myślę, że dziać się będzie jeszcze bardziej, a siatkówka stanie się sportem narodowym :o i nazwiska siatkarzy znać będzie każdy :)

Ja myślę, że już teraz mało kto nie wie, któż to jest Zagumny, Swiderski czy też inny reprezentant - mówię tu o tych 'weteranach' :) - Siatkówka gromadzi zawsze i niezmiennie imponujące grono wielbicieli i fanów, dlatego też śmiem twierdzić, że jest już sportem narodowym :) - I mały, i duży, i facet i kobieta - wszyscy łłączą się oglądając wyczyny Polaków i niech tak pozostanie jak najdłużej :)