Jump to content
Sign in to follow this  
PEPEr

Włatcy móch :)

Recommended Posts

PEPEr    0

temat o polskiej kreskówce która zawładneła sercami milionów polaków :( Zwani przez wielu Polskim South Parkiem . Bajka która wyśmiewa , bawi , poucza (? :P) . Nie jest przeznaczona dla małych dzieci , dla starszych osób moze wydac sie kontrowersyjna , ale co tu dużo gadać każdy przeciez zna Czesia i jego przyjaciół , co myślicie o tej kreskówce ? durna , załosna a może przezabawna , inteligentna :)

Gothka =)    0

Widziałam chyba dwa odcinki i muszę powiedzieć, że takiej kreskówki to jeszcze nie było :P Bohaterzy nie owijają w bawełnę, mówią co myślą. Nie ma cenzury :hihi:

Czesio - "trener móch" jest rozbrajający :sweet: i lobię jeszcze tą starą nauczycielkę,

bo ma fajne kwestie :hihi:

Pierwsza kreskówka o młodej młodzieży, ale dla dorosłych :lol-sweat:

Guest mala.em   
Guest mala.em

zastanawiałam się czy ktoś poruszy ten temat :P

myślcie o mnie co chcecie, ale uwielbiam tę kreskówkę, rozbraja mnie Czesio zombie i cała warstwa językowa (nie chodzi wbrew pozorom o wulgaryzmy, ale raczej o neologizmy) :(

widać, że scenarzysta z odcinka na odcinek się rozkręca, ale i tak w porównaniu do South Parku "Włatcy móch" są dość "grzeczni" i może właśnie dlatego tak mi się podobają? :)

michas    0

ja rez bardzo lubie tą kreskówke,mozna sie cociaz niezle usmaic a Czesio jest najlepszy i maja super teksty zachecam do ogladania bo warto :P

Padlinka    0

ehhh boskko n;] czesio zondzi . Czasem przerazajace sa ich wypowiedzi , nie moge dociec jak mozna miec tyaki łóeb zeby cos takiego wymyslic :lmao:

magdaaa    0

No ja też oczywiście miałam okazję poznać Czesia i całą tą zgraję. Odbieram pozytywnie i niektóre teksty są naprawdę niezłe i mnie rozbrajają, ale to zależy od tego co kto lubi.

levi    0

młoda,

najbardziej podobał mi się pt. wykopki

ooo to tak jak mi :lmao: i jeszcze niezły był o 'rycerzu czesławie" :lmao: :lmao: :lmao:

Guest mala.em   
Guest mala.em

o tak, "wykopki" i jeszcze "karnawau" i ten odcinek z korkiem do żaby :P

PEPEr    0

a co sądzicie o odcinku "za kólisami"? czy nie zamazał wam całego dotychczasowego pogladu na ten serial :) ? czy był dla was innym ale ciekawym i zabawnym odcinkiem :) ?

michas    0

mi sie osobiscie podobał odcinek pt."pozytywne wibracje"

a co sądzicie o odcinku "za kólisami"? czy nie zamazał wam całego dotychczasowego pogladu na ten serial
,no ja sie tym odcinkiem troche zawiodłem bo czekałem no kolejne przygody czesia i koleżków a tu lipa,troszke nie do konca moim zdaniem trafiony pomysł z tym ale da sie przezyc

Guest mala.em   
Guest mala.em
mi sie osobiscie podobał odcinek pt."pozytywne wibracje"

taaaak, a zwłaszcza przyjezdny wujek-góral i jego zdumiewająca umiejętność :hihi:

michas    0
taaaak, a zwłaszcza przyjezdny wujek-góral i jego zdumiewająca umiejętność
no rzeczywiscie ta umiejetnosc była wielce zdumiewajaca,dzisiaj tez było dobry odcinek pt."memento mori" chyba,jak to czesio spiewał allelujaaaa,i u :P kradł lucyferowi jego podusie

Megg    9

Moim zdaniem ta bajka łączy wszestkie cechy i faktycznie jest dla dorosłych i dla tych inteligentniejszych. Mój kolega z klasy nie opuszcza żadnego odcinka.... Może dlatego zzieleniał i widać mu mózg...?? ;P

Bajka jest przynajmniej nie taka bez dna jak "Three happy friends"

PS. nie wiem o co tam w ogóle chodzi :|

Włatcy przypominają mi trochę Edków

Edki rulezz ;P ;P

PEPEr    0

Happy Tree Friends ( bo tak sie chyba ta bajka nazywa) jest właściwie o niczym ;) to sa takie drastyczne historyjki kilku zwierzątek , właściwie bez sensu :)

Włatcy i Edki hmm :) no badz co bądz są jakieś podobieństwa ale Edki to jednak są dla dzieci a włatcy niekoniecznie :)

PEPEr    0

niestety , nowe odcinki włatców pojawią sie dopiero po przerwie wakacyjnej :/ ale dla tych którzy nie mieli okazji obejrzeć wszystkich dotychczasowych odcinków TV4 oferuje powtórki :) Planowane jest również wydanie płyty DVD z pierwszą serią kreskówki :)

terelka    1
Dobra wiadomość dla wielbicieli Maślany, Czesia, Anusiaka i Konieczki. We wrześniu TV 4 pokaże kolejne perypetie bohaterów kultowej kreskówki dla dorosłych

- Smakowa wiadomość, jak powiedziałby Czesio - komentuje fan serialu Wojciech Kaźmierski, student ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim.

Premierowe odcinki TV 4 pokazała jesienią ubiegłego roku. Druga część serii - według badań przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl - miała średnio 328 tys. widzów, choć niektóre odcinki przyciągały przed telewizory nawet pół miliona osób.

źródło - gazeta.pl

Czyli dobra wiadomość dla wielbicielui "Włatcy móch" ;)

Megg    9

No i tak ma być :) Ostatnio jak oglądałam odcinek o Mikołajkach to mówiono że Włatcy mogą zostać poddani cenzurze. Ale to nie byłoby już to.... :)

tak terelka, to doba wiadomość, znam wielu ludzi którzy będą w niebo wzięci ;)