Jump to content
Sign in to follow this  
PEPEr

Włatcy móch :)

Recommended Posts

levi    0

hmmm a ja wam powiem, że ten 'serial' zaczyna mi się już nudzić :/ fakt - początki są fajne, ale z czasem to się nudzi - ile można oglądać to samo - taki sam humor i te same odzywki :?: :?: :!: :P

rudzia    0

Nie wiem jak to mozna oglądać, ale ok :P Nikogo nie chce tutj obrażac ale bajka jest trochę za gupia :P Ae czasem jak mi cos tam wpadło w ucho i oko do sie smiałam. Może jeszcze nie trafiłam na odcinek który byłoby naprawdę warto oglądąć żeby się jakoś przekonacv. Może mi cos poleicie??

Megg    9

levi' napisał:

hmmm a ja wam powiem, że ten 'serial' zaczyna mi się już nudzić fakt - początki są fajne, ale z czasem to się nudzi - ile można oglądać to samo - taki sam humor i te same odzywki

hehe zeby nie doprowadzić do zjawiska znudzenia się oglądam go rzadko, i dlatego mi sie nie nudzi :P Szczególnie podoba mi sie intro każdego odcinka na początku :sweet:

Falkhor    63

echhhhhh... ja już widziałem różne animacje tego typu i cóż. jednak Włatcy nie są jacyś szczególnei atrakcyjni. Fajna nazwa, spoko pomysł na nie jedną i nie dwie farsy do zrealizowania, ale mnie się wydaje, że autorzy tłuką się pomiędzy wielką chęcią szokowania a niemożnością pokazywania w Polsce wszystkiego :P

ziomalka    0

Mi się już sprawy Czesiopodobne przejadły i znudziły, wprawdzie nie oglądałam wszystkich odcinków, ale hmm powiem tak - psychikę mam już tak zdeprawowaną, że nie chcę się jeszcze bardziej uwsteczniać oglądając Włatców :lol-sweat:

Avalanche    0

Bajkę odbieram raczej średnio. Do tej pory obejrzałem ok. 10 odcinków, ale jakoś szczególnie mnie nie śmieszy i nie uważam jej za jakąś wybitną.

Zdecydowanie bardziej wolę przytoczone już Edki, są dużo bardziej zabawni i same gagi są całkiem naturalnie i nie robione na siłe...

Qmar    0

Czesio i reszta byla smieszna na poczatku ale chyba juz sie w wiekszosci przejadły powinni zaprzestac na 2 sezonie bo slyszalem ze wprowadzili 3 .. :)