Jump to content
Sign in to follow this  
michas

co przykuwa nasz wzrok??

Recommended Posts

michas    0

panowie pytanie do was na co zwracacie uwage jak zobaczycie kobiete dajmy na to w sklepie na ulicy??na tyłeczek,biust,usta,oczy,dłonie ,nogi, a moze na ubiór itd, i czym sie kierujece przy wyborze partnerki??czy wygladem zewnetrznym czy wnetrznym czy może wyglad nie ma dla Was kompletnego znaczenia , moze liczy sie uczucie??

Falkhor    63

Hmmmm ;)

Sposób poruszania się :) Tak ogólnie.

Proporcjonalność sylwetki.

Fajna pupa :)

Ładnie zarysowana talia / kobiece bioderka :P

Brak szkieletyzmu :D

Strój - dopasowany do kobiety, pod względem stylu oraz... hmm... kobiecości :)

:letssin:

levi    0
Hmmmm :)

Sposób poruszania się :) Tak ogólnie.

Ładnie zarysowana talia / kobiece bioderka ;)

Brak szkieletyzmu ;)

Strój - dopasowany do kobiety, pod względem stylu oraz... hmm... kobiecości :)

:letssin:

łooooj tak tak tak Falk święte słowa :!:

a co do stroju to ja może jeszcze dodam inny rodzaj ubranka, które 'nas' rusza: kobieta ubrana w zwiewną sukieneczkę, która obrysowuje kobietą sylwetkę :sweet:

oraz najważniejsze: miła i delikatna, rzekł bym wręcz 'dziewczęca' twarzyczka oraz piękne DUŻE oczka :sweet:

dajcie mi nr do takiej kobiety, to ja odlatuje... :lil-lol: heh

Gall    0

Najlepiej jak jest ubrana w długą spodnice która łądnie łopocze na wietrze:) sympatyczna twarzyczka, biust na za duży ale zauważalny:) łądny zarys pupci na spudniczce, najlepiej długie ciemne włosy. jak ide za kobita to wiadomo co podziwiam a jak mijamy sie na przeciwko to patrze na twarz a potem na piersi, czasami kolejność odwrotna. Oczywiście nie ślepie się na jej piersi tylko szybkim ruchem gałki ocznej przechodze od twarzy do piersi a potem od piersi do twarzy;)

Joy_ride    4
Sposób poruszania się :D Tak ogólnie.

Ładnie zarysowana talia / kobiece bioderka :P

Brak szkieletyzmu :P

Strój - dopasowany do kobiety, pod względem stylu oraz... hmm... kobiecości

zgadzam się

profesoq    0

po pierwsze zachwanie dziewczyny w róznych sytuacjach :) Inteligencja i wiedza na rózne tematy Czysta cera na twarzy Piekne oczy i dołeczek na plecach :D heheh Jak to kumpel mowi dołeczki rozkoszy :) Jesli chodzi o figure powinna byc proporcjonalna do wzrostu ale nie zadne jakies 80-60-80 czys cos takigo moze byc np :P hihihi 200-180-200 :) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Falkhor    63

profesoq,

200-180-200

Tia. Powodzenia życze w noc poślubną. Obys był na górze :P :P :P

W sumie trzeba dodac jeszcze GŁOS, prawda, panowie?

Lubię, jak kobeita fajnei moduluje głosem... do tego doda kilka migoczących spojrzeń i czasem jak zniży głos i mówi czymś jakby szeptem... Ech :)

Qmar    0

Falkhor, z tym glosem to sie czepiasz szczegolow pierw znajdz kilka takich co sa opisane wyzej :P pozniej sie pobawimy w szczegoly ;p

Falkhor    63

Qmar, Widać nie zdarzyło Ci sie być zaintrygowanym przez sam kobiecy głos. A uwierz mi, np. podczas jazdy autobusem, albo w kolejce... potrafi przykuc uwagę.

michas    0

co do tego głosu to kobieta pwoinna miec gtaki delikatny głosik,najlepiej jak kobitka jest ubrana w minióweczke obsisła bluzeczke uzywa łądnych perfum,najlepiej brunetka,

ładna twarzyczka ,moim zdaniem kobiety pwoinny eksponowac to co maja najlepsze i sie tego nie wstydzic, :P

Guest Bake   
Guest Bake
Sposób poruszania się :D Tak ogólnie.

Ładnie zarysowana talia / kobiece bioderka :D

Brak szkieletyzmu :D

Strój - dopasowany do kobiety, pod względem stylu oraz... hmm... kobiecości :D

DOOOKłADNIE :D

Qmar    0
Qmar, Widać nie zdarzyło Ci sie być zaintrygowanym przez sam kobiecy głos. A uwierz mi, np. podczas jazdy autobusem, albo w kolejce... potrafi przykuc uwagę.
zdarzyło sie ale zwykle bywało że był to tylko głos mimo ze dziewczyna była ładna :D nie miala tego czegos :) chociaz nie mozna powiedziec ze głos przykuwa nasz wzrok Falku :)

przykuwa na pewno to czy dziewczyna jest poukladana i normlanie mysli o swiecie a nie tak zwane blachary :o

Prot    0
na pewno to czy dziewczyna jest poukladana i normlanie mysli o swiecie a nie tak zwane blachary :D

masz racje to na pewno przyciąga bardziej myślących facetów... no a ja jeszcze zwracam uwagę na oczy... muszą mieć coś w sobie... ehh :)

Qmar    0
Dlatego dziewczyny mają pecha, jak facet zaczyna wcześnie myśleć
napewno zwlaszcza ze nie przestaje :)

zwracam uwagę na oczy...
a ja ogolnie na twarz :) zeby była taka hmm no nie wiem jak opisac musi mi sie podobac i juz :) wiec oczy do tego musza byc jeszcze lepsze :P

na poczatku napewno przykuwa figura/sylwetka :)

Falkhor    63

Szczerze móaiąc - to prędzej oglądnę się za dziewczyną, która ma łądną, zjawiskową twarz z czymś, co mie przyciągnie (ładna buzia, zdrowa cera, ładne oczy) niż jak ma jakies ultramini.

Qmar    0

Falkhor, a Jesli zobaczysz ja odrazu od strony pleców ? i nie bedzie jak zobaczyc twarzy ? musisz niacieszyc sie tym co jest ;) ale fakt faktem twarz bardzo wazna ;) jesli ryj jest niewyjsciowy to nie ma na co patrzec :(

Guest Guest   
Guest Guest

czasami panowie jest tak fajna z tyłu fajna z profilu a z przodu z demobilu...no takze lepiej obadac z kazdej strony hehe :D :]

Prot    0

figura/ sylwetka na pewno ale oczka przede wszystkim musi coś w nich być... ciało da sie wyćwiczyć ale oczu nigdy...

Guest Bake   
Guest Bake

fajnie jest czasami spotkac taka kobiete która z każdej strony jest wyjątkowa :) wtedy trudno zdecydować co przykuwa wzrok :)

Bambo    0

A ja zwracam szczególną uwagę na ..... paznokcie. Tak na paznokcie. Bo jak kobieta ma zadbane paznokcie u rąk i nóg to jest super:)