Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Nowe seriale na upalne dni

Recommended Posts

maciej    32

Czerwiec , czas wakacji , czas leniuchowania i czas..... jak to nas zachęcają reklamy i ogłoszenia ... czas na TV ;)

Dla fanów kultowych seriali, telewizja AXN zaprasza na nowe typowe amerykańskie seriale które również cieszą się popularnością tak jak Lost , Prision itp.

HEX: Klątwa upadłych aniołów to przerażająca opowieść o dziewczynie, która odkrywa, że posiada niesamowite umiejętności i która jednocześnie zaczyna dostrzegać budzącą się w niej seksualność. Historia rozgrywa się w scenerii położonej na uboczu angielskiej szkoły z internatem.

Serial Poszukiwani powstał na podstawie serii powieści 1-800-WHERE-R-YOU autorstwa bestsellerowej pisarki Meg Cabot (The Princess Diaries). Główną bohaterką Poszukiwanych jest Brooke Haslett (Gloria Reuben), agentka FBI, która robi co tylko jest w jej mocy, aby odnaleźć tysiące ludzi, którzy giną każdego roku. Robi, co do niej należy, mimo że jej metody nie cieszą się popularnością wśród przełożonych.

The Shield: Świat glin to serial, który łamie wszelkie reguły, jakimi do tej pory kierowali się producenci seriali z policjantami w roli głównej, a który zyskał poważne grono oddanych fanów wśród widzów i krytyków, powraca z nowymi odcinkami czwartej serii.

Akcja serialu rozgrywa się na niebezpiecznym, moralnie bardzo niejednoznacznym posterunku policyjnym na przedmieściach Los Angeles, gdzie linia pomiędzy dobrem i złem jest przekraczana wielokrotnie każdego dnia. Przekupny glina nie zamierza łamać zasad, chce aby na ulicach panował porządek, a jego własne interesy szły tak jak potrzeba. Michael Chiklis zdobył nagrodę Emmy i Złotego Globa za rolę detektywa Vica Mackey - przywódcy elitarnej grupy Strike Team rządzącej się własnym prawami i tak samo doskonale skutecznej jak skorumpowanej.

Wzór to serial zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W rolach głównych występują Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch i zdobywca nagrody Emmy Peter Macnicol. Głównymi bohaterami serialu są agent FBI i jego brat, matematyczny geniusz. Doświadczony i oddany pracy agent FBI, Don Eppes (Morrow) bardzo różni się od swojego młodszego brata, Charlie Eppesa (Krumholdtz), wspaniale uzdolnionego matematyka.

I jeszcze coś na Lipiec

Na lipiec AXN zapowiada premierę serialu pt. Huff. Jest to historia o perypetiach lekarza psychiatry, zwanego Huff’em, który prowadzi swą praktykę w Los Angeles. Pewnego dnia wydarza się tragedia: nastoletni pacjent popełnia w jego gabinecie samobójstwo. Na domiar złego w rodzinie Huffa także nie dzieje się najlepiej. Czy ten, który od wielu lat pomaga innym w rozwiązywaniu problemów, zdoła uporać się z własnym pogmatwanym życiem?

wiecej na wp.pl

PEPEr    0

heh wszystkie te seriale jakies o FBI , poszukiwaniach , dochodzeniach , tajnych sprawach . Czego nie zaczną puszczać czegoś takiego typowego dla młodzieży jak " Przyjaciele " np kiedyś , albo nie wiem .

Falkhor    63

Hmmmmmmmmm... ciekaw jestem, ile z tego złapie moja zwykła antena, która snieży na Polsacie nawet? :) Sądze, że jestem w stanei zorganizować sobie lepiej sam czas i to nie serialami. Ale cześc brzmi atrakcyjnie (np. HEX :) )

maciej    32
ciekaw jestem, ile z tego złapie moja zwykła antena,

AXN jest tylko w CP , C+ oraz w kablówkach :)

marcelka    0
Ja oglądam Pogode na miłość

Mi też się zdarza czasem oglądać ten serial :D dziś chyba ostatni odcinek? o ile się nie mylę

terelka    1

marcelka, chyba nie :D bo widziałam w programie, co będzie w następnych odcinkach :D

Bake, to nie jest polski serial :D raczej amerykański :D wciąga jak telenowela :D

terelka    1

Bake,

masz mnie :D

hmmm :D

nie wiem czy widzieliście taki serial TAKEN - fajny ...

niestety nie widziałam, a jaki to gatunek? kryminał?? :D

Guest Bake   
Guest Bake

S-F wiem że to brzmi strasznie ale....

http://www.dexter.nsf.pl/taken/

to że jest to serial Steven Spielberg'a mówi samo za siebie ....

terelka    1

Bake,

S-F

No to już wiem czemu nie słyszałam o nim :D nie lubie fantasy :D

Ja ostatnio oglądam stare odcinku Beverly Hills 90210 :D wiem, że to juz troche przestarzały serial, ale jakoś mnie wciąga :D

terelka    1

Bake,

heheh xiądz dawał uwagi na religii za oglądanie tego :D

o widzisz :D ale teraz możesz już pooglądać spokojnie :D nikt księdzu nie doniesie :D

ziomalka    0

Pogoda na miłość - wspaniały serial - szkoda, że się już skończył - o mega przystojnych koszykarzach i ich perypetiach ... :puppyeyes:

terelka    1

ziomalka, nie skończył się :) Leci dalej na TVN, codziennie chyba o 14.20. A od dzisiaj chyba zaczynają się nawet nowe odcinki :) tzn. ja ich nie oglądałam więc dlatego sądzę, że są nowe :) o 13.15 na TVN (czytałam w programie co ma być :D )

ziomalka    0

Zgadza się terelka, ale ja jużoglądałam co nieco z tych odcinków - co nie znaczy że nie obejrzę po raz drugi :letssin: Jeszcze zobaczymy, ciekawe czy będzie druga seria :lol-sweat:

terelka    1

ziomalka, ja też je oglądałam już ale nawet drugi raz się fajnie je ogląda :D

No własnie chyba teraz poleci coś w rodzaju drugiej serii, tak mi się wydaje przynajmniej. Nathan i Heley wezmą ślub :) a w poprzednich nie było tego , więc dlatego podejrzewam, że będę nowe odcinki :)