Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Nowe seriale na upalne dni

Recommended Posts

ziomalka    0
Nathan i Heley wezmą ślub :D a w poprzednich nie było tego , więc dlatego podejrzewam, że będę nowe odcinki :)

No ja myślę ... ten serial jest cudowny :sweet:

Ale przyznam, że zaskakujące dla mnie było zakończenie - wzięli ślub nic Lukasowi nie powiedziawszy, nic nikomu nie powiedziawszy ....

terelka    1

No to ja chyba zakończenia nie oglądałam kiedyś :/ moje oglądanie skończyło się na tym, że Lucas i Kieth wyjechali. No ale teraz nadrobie zaległości :D tych nowszych odcinków ma być 20 i parę :)

lukascompl    0

Jak można oglądac głupie tasiemce rodem z wenezuelskiej okolicy- to takie prymitywne produkcje, iż nawet trzylatki by zrozumiałuy co w nich biega- szkoda czasu - lepiej już odwiedzić to forum! :]

ziomalka    0
Jak można oglądac głupie tasiemce rodem z wenezuelskiej okolicy- to takie prymitywne produkcje, iż nawet trzylatki by zrozumiałuy co w nich biega- szkoda czasu - lepiej już odwiedzić to forum! :]

A można też pogodzić jedno z drugim, jeśli się tylko odpowiednio gospodarować czasem ^_^ XP

Pogoda na miłość - to jest według mnie najlepszy - a przynajmniej jeden z lepszych - serial wakacyjny ... :puppyeyes: :sweet:

terelka    1

lukascompl,

Jak można oglądac głupie tasiemce rodem z wenezuelskiej okolicy-

Normalnie można oglądać ^_^ Nie obrażaj ludzi, którzy jednak seriale oglądają i je lubią. Każdy jest inny i lubi co innego!

ziomalka    0
O tak- niektórzy zabijają sie chyba z dziesięć godzin dziennie, jeśli nie wiecej :]

Daj sobie siana ze złośliwościami lukas ^_^

Seriale z jednej strony otumaniajż - nie bójmy się tego powiedzieć, ale z drugiej są świetnym odprężeniem podczas codziennej gonitwy człowieka :)

lukascompl    0
Seriale z jednej strony otumaniajż

A czy jamówie że każdy otumania- nie każdy- tylko większość z nich niestety, te wszystkie tasiemce polskie i zagraniczne, seriale w typie m jak miłośc i inne chałastry.

Falkhor    63

Star Trek dla mnie też był w niektórych odcinkach przynudny - głównie dlatego, ze wyczerpały się pomysły i siłą rzeczy - zmieniali się wrogowie, ale schemat pozostawał ten sam :) Mimo to - od czasu do czasu lubię oglądnąć TREKa ;)

A nowe seriale - hmmmmm... nie budzą we mnie sensacji.

Guest Bake   
Guest Bake

zależy która seria treka.... niech nikt nie mówi ze TNG było nudne (no może z 5 ocinkow gora :) )

ziomalka    0
zależy która seria treka.

Mi w gimnazuj mówiono, że jestem podobna do jakiejś tam postaci z Treka - nie wiedziałam czy mam się cieszyć czy nie, bo nie znam bohaterów :) XP