Jump to content
Sign in to follow this  
Guest mala.em

depilacja :)

Recommended Posts

ziomalka    0
ne ne ne - tu chodzi o czerwone kropeczki - a racze o mnosto czerwonych kropeczek z ktorych robia sie czasem ranki, a czasem wrastjace wloski :/

To jest kolejny efekt uboczny i jakże niepożądany podczas depilacji - jak już Megg (:*) wspomniała, ko0jacy balsam jest najlespzym sposobem na pozbycie sie piekącej i nie za ładnie wygladajacej skóry :)

Zuziaaa    0
ko0jacy balsam

to teraz poprosze o propozycje jakie balsamy sa dobre :) moze jakies specyfika wlasnej oboty? albocos z lodowki/ogrodka? XP

ziomalka    0

Jak dla mnie musi być to balsam głęboko nawilżający i z aloesem, a jest tego na pęczki w sklepach, do wybpru, do koloru (patrz - ceny) :)

Megg    9

Hmm, nie odważyłabym się na tak wrażliwe miejsce i to już zainfekowane nałożyć czegoś własnej roboty. NP w Asi antyperspirant Nivea Aloe łagodzi podrażnienia. Można zaufać Aloesowi :) polecam :P są też na pewno inne :P i zawsze pisze : albo "po depilacji" albo z olejkiem... łagodzącum podrażnienia po goleniu" albo" łagodzący podrażnienia" :)

Zuziaaa    0
nie odważyłabym się na tak wrażliwe miejsce i to już zainfekowane nałożyć czegoś własnej roboty

a na łydki ? im chyba nic juz nie zaszkodzi XP

ziomalka    0
a na łydki ? im chyba nic juz nie zaszkodzi XP

Cobyś się nie zdziwiła Zuziaaa - to wszystko zalezy od stopnia wrażliwości Twojej skóry :)

Zuziaaa    0

chociaz lydki to jeszcze da sie zniesc - jak sie je odpowiednio dlugo potraktuje wczesniej ciepla woda i masuje czyms - myjka czy gabka :)

najgorzej jest z wewnetrzna strona ud :/

ziomalka    0
najgorzej jest z wewnetrzna strona ud :/

Bo tam moja droga skóra jest najbardziej wrazliwa :)

Naklepiej nie depilować na sucho - to w najwiekszym stopniu podrażnia skóre :P

Megg    9

heh, skrobiesz?? :o na Twoim miejscu Zuziaaa, zostawiłabym depilację z powodu kropek i przez dzień / dwa używała jakiegoś preparatu łagodzącego...

Zuziaaa    0
heh, skrobiesz?? :)

no znaczy sie maszynka zwykla :o toż to jak skrobanie jest :)

zostaje chodzenie w dlugich spodniach :/ :)

ziomalka    0
albo sie nie przejmować niewydepilowanymi nogami :o

Jasne oki - nie ma to jak chaszcze na nogach - lub jak kto woli - puszcza białowieska XP

terelka    1

ziomalka,

Jasne oki - nie ma to jak chaszcze na nogach - lub jak kto woli - puszcza białowieska XP

hehe dobre hasło :) :) :)

Ja wolę mieć wydepilowane :o

Gothka =)    0

Fakt faktem, na mokro jest znacznie łatwiej. Przynajmniej mi, usunąć zbędne włoski. :o Depiluję na wyjścia, na co dzień kto by się tym przejmował XP

ziomalka    0
Depiluję na wyjścia, na co dzień kto by się tym przejmował XP

Na codzień - szczególnie w zimie - jest to świetna izolacja termiczna XP

Megg    9

Haha... dobre... :D Taka kolejna warstwa ochronna... na lato też dobra- żaden komar sienie przebije :rotfl:

okimaxim    0
Haha... dobre... ;) Taka kolejna warstwa ochronna... na lato też dobra- żaden komar sienie przebije :rotfl:

Qmar też nie :)

ja tak jak Gothka depiluje na wyjścia bo nie lubie tego, i też na mokro. Kiedyś miałam taki fajny żel dla kobiet do depilacji nóg ale ktoś mi go zakosił :[ teraz nie chce mi sie na takie cuda wydawać kasy więc smaruje nogi żelem, robie pianke i sie jakoś mi lepiej depiluje. I mniej podrażnień. A jak musze wydepilować na sucho to używam tatowej pianki do golenia ;) też całkiem nie zła tylko potem nią pachne a to tak troche głupio ^^ :lol-sweat: :hihi:

Raviol    0

Ja się już przyzwyczaiłam i zawsze depiluje sie maszynka na sucho, rach-ciach i po problemie, potem tylko szybciutko wmasować balsamik i cacy ;)

Megg    9

okimaxim,

Qmar też nie
'

Hehe, nie o niego mi chodziło... ale słyszałam "że Qmar wszystko potrafi" ( w końcu to Master chiskich ciasteczek i hot dogów ) :)

rudzia    0

Na sucho ?? Raz tak nogi ogoliłam to nie ogłam ioch pokazac przez trzy dni :) ale pomijam fakt ze to był moj pierwszy raz :) :hihi: w sensie ze pierwszy raz goliłam nogi :D :hihi: Jednak wole mimo wszytsko depilatorem bo wtedy jakos włoski wolniej rosna i nie trezeba sie tak naginac zeby ogolic.

Nie wiem czy wy tez tak macie ale teraz jak sie ciepło zrobiło to mnie się streasznie nie chce móg golic :/ nie wiem co się ze mna dzieje ale nie mam na to sił :P

Megg napisał/a:

Haha... dobre... Taka kolejna warstwa ochronna... na lato też dobra- żaden komar sienie przebije

Jak ogry... =D XP XP XP