Jump to content
Sign in to follow this  
Guest mala.em

depilacja :)

Recommended Posts

ziomalka    0

Co nie zmienia postaci rzeczy , że ----- w zimie zarościk jest cool :lol-sweat:

A ja wyznaję depilacje maszynką z jakimś nawilzającym żelem do golenia, a potem - balsamik i jest cool :letssin:

Megg    9

Właśnie, nie polecam mydeł gdyż przeważnie wszystkie wysuszają skórę normalną / suchą ;) Żel jest bardzo ok :) i jak ziomalka pisała potem balsamik jakiś i ok ;)

rudzia    0
nie polecam mydeł gdyż przeważnie wszystkie wysuszają skórę normalną / suchą

Zgadza się ale na takie bóle zawsze mam balsamik pod reka albo oliwke do ciała dla dzieci =D co prawda jest dla dzieci ale świetnie nawilża skórę a zwłaszcza po depilacji...nawet depilatorem :P

Megg    9

Heh, dobre :P znamy wszyscy Oliwkę dla dzieci... taka tłusta i łagodząca... Dlatego gdy gdzieś wychodzę preferuję balsam. Denerwuje mnie gdy się np. spocę a nogi przez oliwkę robią się okropne - mokre, tłuste... to aż nieprzyjemne...

rudzia    0

Megg ale nikt Ci nie każe smarowac sie oliwką przed wyjściem z domu. Oliwka dobra jest do kapieli jak dodasz dosłownie odorbinkę. Potem skóra jest miękka i nawilżona...i to chyba lepiej działa od balsamu nawilżającego...

okimaxim    0

albo z seri SSS z Avonu taki różowy spray nawilżający do ciała. Normalnie rewelacja :P siostra miała to zabrała z łazienki żbym jej nie zużyła :P

MARIA    0

Dziweczeta a moze któras korzystała z depilacji woskiem u kosmetyczki???

ile kosztuje taka usługa w Łańcucie? i czy boli?

ja wyczytłam w internecie, że boli mniej niz sama bym sobie robiła bo wosk odrywa ktoś kto potrafi to zrobic szybko i sprawnie;]

pozdrawiam

rudzia    0

z tego co wiem taki zabieg nie boli pod warunkiem, że własnie robi się go u kosmetyczki i to wynosi około 25 złotych :) Wiem, bo koleżanka była i nawet zadowolona wyszła :)

A co do depilacji woskiem to czemu nie, jak się już nabierze wprawy to nawet tak bardzo nie boli, aole jak wi9adomo począrtki zawsze są trudne :)

bass    0

Ojjj nie bądźcie naiwne - boli, boli... Zależy ile ma się włosków do usunięcia.

Doświadczona kosmetyczka wie jaki obszar skóry ma posmarować woskiem i potem depilować (czyli posmarować, nakleić papierek i pociągnąć). Wiadomo - im słabsze owłosienie - tym większy kawałek może potraktować na raz, żeby "pacjentka" nie zeszła z bólu :-).

Ale efekt gładkiej skóry utrzymuje się przez dwa tygodnie, a po tym czasie zaczyanją pojawiac się pojedyncze włoski, które w razie potrzeby można potraktować pojedynczo pęsetą.

I muszę przyznać, że przy tej metodzie najrzadziej wrastają mi włoski.

niska4    0

Miałam przygodę z depilatorem, skończyło się bardzo mocno podrażnionymi nogami. Na codzień maszynka.

sam28    0

Depilacja laserowa trochę boli ale nie jest to na pewno ból, którego nie możńa wytrzymać. Jakby tak było to nikt by sie na taki zabieg nie decydował.... 

Polecam sobie tutaj o tym poczytać:

http://www.kobiecybialystok.pl/jak-wyglada-zabieg-depilacji-laserowej/

Opisane jest dokładnie jak wygląda sam zabieg depilacji laserowej. To co jest bardzo ważne to dobór odpowiedniego lasera. Laser powinien być odpowiedniej mocy, tak aby poradzić sobie z włoskami. Najlepiej jeśli jest to laser LIght sheer.

IPL to depilacja światłem tak wieć włoski w przypadku tego lasera odrastaja.