Jump to content
Sign in to follow this  
olik

Oddam - szczeniaczki w bardzo dobre ręce

Recommended Posts

olik    1

Witam,

Mam do oddania pieski (3 suczki i 2 pieski), są to kundelki, mama nieduża - ojciec niestety nieznany.Maść:

1. Suczka - biało czarna,

2. Piesek - cały czarny,

3. Reszta czarna, podpalana,

Pieski mają dopiero 4 tygodnie, także do wzięcia byłby dopiero za jakieś 3-4 tyg. ale już teraz szukam dla nich dobrego domku.

Wszelkie pytania proszę kierować: [glow=blue]stola2@op.pl[/glow]

olik    1

Ok..w końcu dołączam te zdjęcia.

Niestety to są na razie same suczki:) ale panowie niewiele się różnią jeden jest calutki czarny, gładka sierść. Drugi też czarny lekko podpalany na uszach i łapkach i ma taką puszystą sierść:0

ziomalka    0

Ojeeeejku ale śliczne ..... :puppyeyes: Chętnie bym je przygarnęła - najbardziej to wszystkie, ale nie wiem co na to reszta mojej texańskiej rodzinnej społeczności - popytam ..... Kuuurcze, boskie są te pieski .... :puppyeyes: :puppyeyes: :puppyeyes:

olik    1

BŁAGAM!!!!!!

Pomózcie mi znaleźć dla nich dom!!!! Moja babcia już przy nich nie wyrabia i chce je oddać do schroniska:((((

A mi tak ich szkoda!!!!!!

olik    1

No i wszystkie pieski mają już domki:)

Byłam niestety na giełdzie w Załężu i je pooddawałam:( ale strasznie się zryczałam, (człowiek to takie głupie stworzenie), myslę, że w dobre rece je oddałam???? chociaz wiadomo wolałabym "dokładniej" wiedzieć do kogo idą

Falkhor    63

olik, Będą albo pilnowac podwórka, albo będą u kogoś w domu - nie da się tak przewidzieć. Wg mnie jednak zrobiłaś wszystko co mogłas, więc może będzie to uwględnione i pieski znajdą dobry dom :)

Zuziaaa    0

oooo widze ze pieski juz znalazly domy :) fajnie :Dolik, sprawdzalas moze maila ? wypytywalam o pieski dokladnie, bo sasiadka zdawala sie byc zainteresowana :D no ale juz za pozno - mam nadzieje ze psom bedzie dobrze :)

olik    1

Mam taką nadzieję, że w dobre ręce, przynajmniej sprawiali takie wrażenie ale i tak mi smutno:(

Zuziaa dostałam jednego maila ale już niestety za późno...

A Babci powiedziałam, żeby tą swoją sunię wysterylizowała bo ja już na giełdę się nie piszę... chociaż swoją sunię kupiłam właśnie tam:)

Zuziaaa    0
A Babci powiedziałam, żeby tą swoją sunię wysterylizowała

tez mam suczke i tez nad tym mysle :P ale na razie jest grzeczna i nigdzie jej nie ciagnie :hihi:

olik    1

Ziziaaa ja też mam sunię ale taka z niej "latawica", że wolałam sprawę rozwiązać zanim coś wyniknie.

A moja babcia też miała taki zamiar ale stwierdziła, że ta jej to jeszcze malutka jest i co wyszło ??!!!!! A co lepsze babcia jeszcze wychodziła z nią na smyczy ( a ma ogród ogrodzony) aby było bezpieczniej :]

Zuziaaa    0
A co lepsze babcia jeszcze wychodziła z nią na smyczy ( a ma ogród ogrodzony) aby było bezpieczniej :]

widac bezpieczne nie bylo :hihi:

radze jej "wtedy" nie wypuszczac, a najlepiej jeszcze w jakims kojcu zamknac - u mnie psy z ogrodzeniem radzily sobe nadzwyczaj dobrze :hihi:

olik    1

u mojego męża była zabawna sunia, która gdy tylko zbliżał się do niej jakiś piesek to siadała i czekała aż sobie pójdzie:) :hihi: