Jump to content
Sign in to follow this  
rudzia

Shrek Trzeci

Recommended Posts

rudzia    0

Byłam dzisiaj na premierze flimu Shrek Trzeci. Polecam, bo bajka jest świetna. Z resztą jak to wszystkie Shreki;D Co prawda nie jest tak dobra jak pierwsza czy druga częśĆ, ale bawiłAm się nie wiele gorzej :hihi:

Ciekawa jestem czy któreś z was jeszcze widziało tę bajkę. Może akurat mi sie trafi ktoś kto ma lepszą pamięc do tekstów, bo niby to uważnie oglądałam ale nie jestem w stanie nic powtorzyc :)

ziomalka    0
Ciekawa jestem czy ktos jeszcze to widział

Ja mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda mi się wyrwać do kina na Shreka :) Bardzo bym chciała :letssin:

Padlinka    0

i ja takze serdecznie polecam shreka :) podobalmmi sie niesamowicie . mysle ze 3 czesc jest lepsza od 2 ale mnie umywa sie 3 . naperawde waro pojsc na odstresowanie sie i poprawe humoru :)

Osioł :"Shrek wez zainwestuj w majtki bo ci widac " :lol-above:

Gothka =)    0
Osioł :"Shrek wez zainwestuj w majtki bo ci widac " :lol-above:

:hihi: Nieźle się zapowiada ;D Mnie się każda część podoba :)

ziomalka    0
Mnie się każda część podoba :)

A mnie się podobała najbardziej pierwsza, druga tez była niezła, a trzeciej jeszcze nie widziałam ale po zapowiedziach kinowych śmiem przypuszczać, że będzie boska :letssin:

Zuziaaa    0

to moze ktos sie przypadkiem pochwali ze ma trojke na kompie i zrobimy na niego nalot i bedzie wspolne ogladanie filmu ? :lol-above:

ziomalka    0
to moze ktos sie przypadkiem pochwali ze ma trojke na kompie i zrobimy na niego nalot i bedzie wspolne ogladanie filmu ? :lol-above:

Dołączam się do zapytania XP

Error Error Error - za piractwo grozi kara pozbawienia wolności do iluś tam lat XP XP XP

rudzia    0

nie ma żadnego piractwa...ale jak coś to się popytam, bo istnieje takie prawdopodobieńswto, że ktoś to bedzie miał....ale naprawdę serdecznie polecam...tak jak mówiła Padlinka, świetny film na odstresowanie.....zapraszam do kina wszystkich studentów i maturzysów...należy wam(nam) się ;D :hihi:

ziomalka    0
zapraszamy do kin wszystkich studentów i maturzysów...należy wam(nam) się ;D :hihi:

Kiedy, gdzie, z kim - ja jestem zwarta i gotowa XP

ziomalka    0

Tak naprawdę tego trzeba każdemu - w tym maturzystom, studencinom io wogóle kazdemu - są wakacje i trzeba korzystać z uroku wolnych chwil :):P :P

Zuziaaa    0
trzeba korzystać z uroku wolnych chwil :):P :P

Ciebie tez sie to tyczy Skarbie :kiss:

wiec trzeba cos wykombinowac,zeby moc razem wielka paczka siasc i sie odstresowac przy tym filmie :kiss: :lol-above:

ziomalka    0
Ciebie tez sie to tyczy Skarbie :kiss:

Nie zapominaj że ja się wyhylam wszelakim regułom i zasadom, tak więc i to sie mnie nie tyczy ..... wkrótce jadę z konieczności do Krk i będe czynić swą powinność :)

rudzia    0
wkrótce jadę z konieczności do Krk i będe czynić swą powinność

to zanmim pojedziesz to obejrzyj siobie film i nie będzie Ci już tak smutno :) hihih :P

lukascompl    0

Ja oglądnał niedawno trójkę- i powiem szczerze nie był tak smieszny jak poprzednie filmy przygód zielonego stworka- a może miałem zły humor? Nie jednak niezbyt udan jest ta czesć- i fabuła jakaś naiwna.

marcelka    0
nie był tak smieszny jak poprzednie filmy

właśnie dziś oglądałam i szczerze to myślałam że będzie bardziej śmieszny.. ale ogólnie film nie jest zły :)

Falkhor    63

Pierwsza cześć ustawiła poprzeczkę strasznie wysoko :) gdyby byłą odwrotna kolejność - 3, 2, i 1 - to na wszystkich mega mega megaaa pekalibysmy ze smiechu :D

Falkhor    63

terelka, Z tego co ja wiem - a pytałem już chyba 7 osób - '3' jest po rpsotu wesoły iz awiera jak zwykle sporo humoru śmiesznego dla starszych. jednak rewelacją nie jest.

Czyli ze 3 jest niewypałem? Warto się wybrać do kina?

Jeżeli lubisz Shreka to warto :) Jest dużo scen na których ciężko się nie śmiać :P Ale jednak, trzeba to stwierdzić, nieśmiertelnych hasełek Osła nie ma za wiele ;) Mimo to ja się dobrze bawiłem i nie wiem czy przy jakiejś okazji nie wybiorę się drugi raz.

marcelka    0
Ale jednak, trzeba to stwierdzić, nieśmiertelnych hasełek Osła nie ma za wiele

niestety się z tym zgadzam :] Osioł w tej cześci nie za bardzo się popisał xD

:hihi:

Zuziaaa    0

ogladalam :lol-above:

niestey mialam jakas wersje nagrywana w kinie i glos szwankowal, wiec nie moglam sie delektowac w pelni ogladajac film :/

nie wiem czy byl mniej smieszny - dla mnie troche z dwojka porownywalny :P dobre, znaczy smieszne bylo zakonczenie, ale nie tylko ;) caly film jest fajny :]

to kto chce? XP

terelka    1

Ja w przyszłym tygodniu mam zamiar wybrac się do kina :P Uwielbiam Shreka ;) mam nadzieje, że i ta część mi się spodoba :)