Jump to content
Sign in to follow this  
rudzia

Shrek Trzeci

Recommended Posts

rudzia    0
JAAAAAAA

szukam szukam i mam nadzieję, że nie długo znajdę i Ci podrzucę żebyś mogła sobie ogladnąć. Ja myślę, że to już jest tylko kwestia czasu :P :hihi:

Ja w przyszłym tygodniu mam zamiar wybrac się do kina Uwielbiam Shreka mam nadzieje, że i ta część mi się spodoba

i co i co!! byłaś już ??:)

rudzia    0
jeszcze nie brak czasu jak narazie ale mam nadzieje, że uda mi się go wkońcu obejrzec

Terelka trzymam za Ciebie kciuki...terelka ale jak juz obejrzysz to powiedz,co myśisz :P

Guest Bake   
Guest Bake

poszedłbym ale moja nie chce :/ czekamy na inny rodzaj premiery :)

P.S DVD ma sie rozumiec :)

rudzia    0
poszedłbym ale moja nie chce czekamy na inny rodzaj premiery

Widać kiepsko się starałeś skoro nie chciała. Trzeba było powiedzieć, że kupisz jej bilet i popcorn to może by się zgodziła :) :hihi: (a tak szczerze myślę, że nawet bez mówienia to wie ;))

Guest Bake   
Guest Bake

rudzia, heheeh pół na pół niestety ;) taki układ nam pasuje najbardziej....

rudzia    0
pół na pół niestety taki układ nam pasuje najbardziej....

Skoro tak jest to tylko się cieszyc, że Twoja dziewczyna nie wymaga od Ciebie nie wiadomo czego ;) w sumieto takie są chyba najfajniejsze ;):)

Guest Bake   
Guest Bake

i bardzo sprawiedliwe... oczywiście nie jest to jakoś idealnie po równo itp. po prostu czasami ja postawie pizze innym razem ona kebaba :) w ten sposób

ziomalka    0
No i wreszcie obejrzałam Shreka 3 :) Mi się podobał :P Chętnie bym obejrzała Shreka 4 - mam nadzieje, że taki powstanie :)

Ja też muszę przyznać, że nareszcie dostąpiłam zaszczytu obejrzenia Shreka 3 - podobał mi się, jednak nie w tak dużym stopniu jak jedynka czy dwójka, jednakże .... już samo towarzystwo, w jakim oglądałam tenże film, sprawiło, że film był całkiem całkiem całkiem :lol-sweat: ( :kiss: )

Falkhor    63

Jak dla mnie Shrek 4 będzie musiał byc niexle wypasiony, aby zarobić na cześć 5... 3 mnie zawiodła :/ 4ki nie będę wyczekiwał.