Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Dziewictwo na sprzedaż

Recommended Posts

Falkhor    63
18-latka zamieściła ogłoszenie na stronie internetowej, gdzie reklamują się prostytutki. Zgrabna, ładna, o zielonych oczach - pisze o sobie dziewczyna.

Carys Copestake mieszka z rodzicami pod Manchesterem. Nie stać jej na opłacenie całych studiów. Wyliczyła, że brakuje jej 10 tysięcy i właśnie za tyle chce sprzedać swoje dziewictwo.

- Odkąd pamiętam, chciałam, żeby ten pierwszy raz był szczególny i z wyjątkowym dla mnie mężczyzną - mówi dziewczyna "Dziennikowi". Uważa, że sytuacja życiowa zmusza ją do porzucenia takich marzeń. Co będzie miała w zamian? - Pójdziemy na kolację, odprężymy się, a później udamy się pewnie do jakiegoś hotelu - mówi.

Źródło - Wiadomości o2.pl

Jak widac - gdy znajdzie się potrzeba i odpowiednia cena - można sprzedać wszystko. Kobieta już pełnoletnia. Plany życiowe ma, ale...

Co o tym sądzicie?

:/

ziomalka    0
Jak widac - gdy znajdzie się potrzeba i odpowiednia cena - można sprzedać wszystko. Kobieta już pełnoletnia. Plany życiowe ma, ale...

Co o tym sądzicie?

Z jednej strony - rozumiem, bo naprawdę potrzebuje pieniędzy i stąd ten desperacki krok, ale z drugiej - uważam, że dla kobiety bardzo ważne jest, z kim, gdzie, kiedy i w jakich okolicznościach straci ona dziewictwo.

ziomalka    0
Jest mi jej szkoda. :o Czy na pewno nie ma innego sposobu żeby zdobyć tą kasę? :) To upokarzające...

To chyba jest ten brutalniejszy dla tejże dziewczyny rodzaj prostytucji... straszna sytuacja ...

Megg    9

zależy to od osobbowości. Gdybym miała taką potrzebę od dawna zaczęłabym zarabiać, oszczędzać... Z tym że to bardzo duża kwota... hmmm nie wiem co o tym myśleć. :D żal mi jej

Falkhor    63

Qmar, Fakt, mogłaby po rpostu wziąć się za jakieś zajęcie. Tylko czy zdąży przed rozpoczęciem się studiów? Ale tak czy owak - podłamuje mnie obraz tego, jak bardzo uprzedmiotowiona została ludzka płciowośc, seksualność, ech...

lukascompl    0

To smutna prawda- ale takie zdarzenia dzieja się codziennie na całym globie- kobiety i mężczyźni sprzedaja swoje ciało czesto nie dla życia w luksusie, ale z błahych jak mogłoby się wielu wydawac powodów- takie niestety jest brutalne życie, gdy pieniądze decyduja o twoim zyciu, albo o życiu i zdrowiu twoich bliskich- to dla tej dziewczyny nie sprzedaż a wielka strata, lecz dla kupca jest to tylko kolejny towar z wysoka ceną na metce niedoświadczenia.

ziomalka    0
to straszne, upokażające, uprzedmiotowienie kobiety, okropieństwo, wolałabym mieszkać pod mostem

Dokładnie tak - ale z drugiej strony nieraz, tak jak i w tym przypadku - pieniądze były potrzebne dość szybko no i to rozwiązanie było jednym z niewielu dla tej dziewczyny. Na dłuższą metę oczywiście możnaby zartudnić się gdzieś, pracować jak przystało na porządnego obywatela, jednak rzeczywistość jest czasem zupełnie inna, okrutna ...

Nie bronię tej dzieewczyny, ale w pwnym sensie staram się ją zrozumieć.

Falkhor    63

ziomalka, ja tez, gdybym chicał od razu zrealizować swoje cele, mógłbym np. sprzedać nerkę. Ale dlaczego mam robić COS TAKEIGO? Albo prostytuować się? Są pewne granice, które trzymają mnie i innych ludzi w granicach.

ziomalka    0
ja tez, gdybym chicał od razu zrealizować swoje cele, mógłbym np. sprzedać nerkę. Ale dlaczego mam robić COS TAKEIGO?

Ludzie kiedują się roznymi w zyciu wartościami i nie nam to osadzać, każdy myśli, czyni, robi wszystko, po swojemu, a że my tegop nie akceptujemy - no coż, wyznajemy inne wartości jako najuwazniejsze - a ta dziewczyna widocznie za priorytet postawiła sobie studia - studia za wszelką cenę... A może to rodzice wymusili na nią taka presję? Kto wie ...

Edited by Falk - Zdublowana treść. Ziom - za szybko naciskasz na przycisk albo robisz to dwa razy i tak się dzieje. hamuj odruchy...

Falkhor    63

ziomalka, Jakie by wartości nie wyznawać - to uznawanie siebie za coś, co można kupić - nei jest dobre. Nie wiem, czy wogóle jest jakis sytem, religia, prawo - które nakazuje lub wprost umożliwia handlowanie sobą...

ziomalka    0
Jakie by wartości nie wyznawać - to uznawanie siebie za coś, co można kupić - nei jest dobre. Nie wiem, czy wogóle jest jakis sytem, religia, prawo - które nakazuje lub wprost umożliwia handlowanie sobą...

Masz rację, to jest nie do pomyślenia, żeby handlować swoim ciałem ... ale nie wiesz też, jakie sytuacje mogą popychać człowieka do tak haniebnych czynów, jakaż to musi być desperacja ze strony tych dziewczyn ....

Guest Bake   
Guest Bake

jeżeli dla niej jest to ok - to spoko dlaczego by nie?

idzie na łatwizne - napewno by znalazła prace ale to jest przecież męczące trudne i wymaga poświęcenia.

Lepiej łatwiej się puścić raz i mieć całą kasę.

Kuru    0

Pan Bake ma racje - jak człowiek chce to i pieniądz znajdzie. A gdzie jest napisane, że kobieta MUSI iść na te studia ? Widać woli się sprzedać, niż chwycić roboty.

Ps. przypomina mi się pewna historia z pewnym panem z USA: otóż znalazł on koło swojego domu przemarzniętego i wygłodzonego mełego króliczka.... założył stronę www, by podzielić się ze swiatem swoją przygodą... i napisał, że jak nie uzbiera 50 tys dolarów do określonej daty, to pójdzie z królikiem do rzeźni i zleci jego zabicie, a następnie go zje...

wracając do cnotliwej kobiety - już widzę, jak występuje w jakiegoś typu "rozmowach w toku" i bierze grubą kase za wywiad... i tak oto uzbiera na studia...

Falkhor    63

Kuru, Witaj na Forum. Słyszałem chyba coś podobnego do tej historii z króliczkiem... Tylko że mnie jakos nie dobija to, że jakaś dośc ograniczona kobieta zamiast zacząć szukać czegoś jak człowiek, to sprzedaje to, co dała jej natura a ona sama na to wpływu nie miała. Dlatego jak dla mnie - znajdzie tego swojego sponsora, a potem przez całe życie ktoś będzie na nią krzywo patrzył...

Kuru    0

Panie Falkhor, ależ mnie ta pani obchodzi tak jak zeszłoroczny śnieg. Jak dla mnie to może przyjechać do Łańcuta nad ten tor kolejowy co tam diabeł chwyta za rękę i rzucić się pod pociąg.

Dziwi mnie tylko sposób myślenia takich ludzi: nie mam kasy na studia - no to trzeba sie sprzedać !

Gdzie tacy ludzie mają jakiekolwiek poczucie wartości ? To mnie zastanawia.

Jak tutaj szanować ludzi, którzy sami siebie nie szanują... :/

PS. A co z tym zakrętem gdzie ludzie skaczą pod pociag ? Słyszałem, że miały być tam egzorcyzmy.

Odbyły się te gusła czy nie ?

Falkhor    63

Kuru, No cóż. Mnie jednak rusza ludzka bezmyślność, dlatego tak napisałem. A co do egzorcyzmów - jest juz o tym chyba ze dwa topici na Forum. Poszukaj :)

Ekolog    0

heheheh gusla-a to dobre :lmao:

Dziewictwo-no coz, w dzisiejszych czasach wszystko mozna sprzedac, pytanie tylko za jaka cene?

Inna sprawa jest ze takie Panie znajduja nabywcow na swoj

Guest Bake   
Guest Bake

i znowu zwalacie winę na facetów :P ale w sumie racja jak jest popyt będzie i podaż :D

ziomalka    0
i znowu zwalacie winę na facetów :)

Bo wiekszość facetów to napaleńcy a dziewczyny nieraz są za słabe emocjonalnie i dla paru groszy w kieszeni robią to, co robią.

lukascompl    0
ale w sumie racja jak jest popyt będzie i podaż

No tu raczej żądzą prawa przyrody, a nie prawa marketingu w małym skrócie- niektórzy mężczyźni mają po prostu bardzo wysokie libido- i cały sens najstarszego zawodu świata :]

Falkhor    63

Libido jak libido - powinno iśc w parze z prace nie tylko jąder ale i mózgu :) Skoro jednak ludzie handlują swoim ciałem, dudzym ciałem, to nie pozostaje nic innego, jak demokratycznie tworzyc prawo tego zakazujące i jakoś je egzekfować. W końcu nie może być wolności bezgranicznej, prawda?