Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Dziewictwo na sprzedaż

Recommended Posts

Kuru    0

Wprowadzić kasy fiskalne i po problemie ;) - jakie pieniądze z tego miałoby państwo...

Rzecz w tym by karać (najlepiej karą śmierci) handlarzy kobietami.

Co z tego, ze wiekszosci ludzi prostytucja sie nie podoba - jak prostytutka i klient nie mają nic przeciwko, to dlaczego My mamy im zakazywać robienia interesu ?

Może niektóre kobiety lubią to robić za pieniądze - gdyby było inaczej to wiekszosc z tych "frywolnych" pań usidliłaby sobie jakiegoś dzianego faceta i żyła na poziomie.

Falkhor    63

Kuru, Z tą prostytucją... niestety, ale części kobiet odpowiada taki stan rzeczy. Przecież gdzies próbowały tworzyć nawet włąsną partię, związki zawodowe...

Wycena dziewictwa ma miejsce wtedy, gdy sam jego właściciel/włąścicielka traktuje się przedmiotow. A to już nie jest w granicach mojego pojęcia.

ziomalka    0
Wycena dziewictwa ma miejsce wtedy, gdy sam jego właściciel/włąścicielka traktuje się przedmiotow.

A takie własnie traktowanie samego siebie to najgorsze chyba upodlenie, na jakie stać człowieka wobec samego siebie. Czesto zadajemy sobie pytanie. dlaczego młode dziewczyny decydują się na tak desperacki krok. I czesto niestety ich nie roszumiemy, tak naprawdę ciężko jest mi postawic się w ich sytuacji...

Bard    0

może kiedyś ta kobieta obudzi się z tytułem mgr i z poczuciem że tak na prawdę to nie ma siebie, że się sprzedała, te studia nie są warte jej upodlenia,

sama nie mam kasy na studia ale jeżeli już to zdecydowanie wolałabym zarobi na nie ciężką pracą, wtedy zdecydowanie byłabym bardziej z siebie dumna...

Gothka =)    0

Ta kobieta sama musi wybrać co jest dla niej cenniejsze. Dla mnie dziewictwo ma większą wartość niż tytuł naukowy. Być może ona ma inną hierarchię wartości? Nie łatwo mi to zrozumieć, ale jeśli tak jest...

Guest Bake   
Guest Bake

Gothka =), moim zdaniem dziewictwo to wogole przereklamowany towar, do tego rozpowszechniają to pojecie księża... a wszyscy dobrze wiemy jacy sa. DLaczego z sexu większość ludzi robi wielkie rzeczy? co w tym takiego niesamowitego.

dziewictwo ma większą wartość niż tytuł naukowy

moim zdaniem nieprawda :)

rudzia    0

Hmmm nie zgodzę się z Toba Bake. Raczej przychylę się do zdania Gothki. Uważam, że z pewnymi rzeczami trzeba po porstu zaczekac na właśiwą osobę. Nie twierdze wcale, że do slubu ale dziewictqo jest czym wyjątkowym i niepowtarzalnym czego się nie da zamienić ani zwrócić.

Dla mnie dziewictwo ma większą wartość niż tytuł naukowy. Być może ona ma inną hierarchię wartości? Nie łatwo mi to zrozumieć, ale jeśli tak jest...

Każdy z nas ma inny system wartości i dla każdego z nas cos innego jest wązniejszego. Jeżeli chodzi o dziweictwo. W sumie nie wiem. Jak narazie nie spotkałam właściwego faceta...ale nie o to biega Sa pewne rzeczy, które che się dac tylko tej jednej osobie i tylko z miłości, bo przeciez ona jest w życiu najwazniejsza ;)

rudzia    0

Dobra minęło już trochę czasu od ostatniego posta. Chyba da się to ruszyc na nowo ;)

Dwa lata temu to była świeża sprawa. Nie wiele dziewczyn tak robiło. Teraz dosżło do tego, że dziewczyny chcąc szybko zarobić wystawiają własnie takie ogłoszenia.

Dziewczyny czy myślicie, że dziewictwo jest warte każdej ceny? Czy czasem nie jest tak, że każda z nas chce księcia na białym rumaku i z nim chce przeżyć ten pierwszy raz?

Falkhor    63

Rudzia:

czy myślicie, że dziewictwo jest warte każdej ceny?

Dziewictwo to będzie tyle warte, ile wyjdzie z gry podaży i popytu. A dokładniej - tyle, ile ktoś zechce za nie dać. Bo mowa tutaj o owym czysto finansowym przypadku.

Czy czasem nie jest tak, że każda z nas chce księcia na białym rumaku i z nim chce przeżyć ten pierwszy raz?

Może i często się to pomija, ale i faceci chcą czasem swojego pierwszego razu z wyjątkową dla nich kobietą. Dlatego uważam, że PO CZĘŚCI faceci doskonale to rozumieją albo przynajmniej WIEDZĄ, że dla kobiety ma to taką wartość i 'zdobycie' tego pierwszego razu jest im tak cenne?

Zmieni się to pewnie dopiero wtedy, jak faceci sobie uświadomią, że są czasy iż to ONI mogą być brani przez kobiety, a nie tylko stary średniowieczny mit faceta-zdobywcy 8)

Guest Bake   
Guest Bake

Ostatnio w portalach można poczytać dużo o takim zachowaniu jak sprzedaż dziewictwa. Widać że ludzie widzą że temat podchwycił że jest łatwy sposób na dużą kasę i idą na łatwiznę...

Falkhor    63

Sprzedawanie dziewictwa, propagowanie zachowań narkotycznych i jeszcze definicja obrony koniecznej, która sprawdza się do prawa 'daj się zabić'.

Z racji tematu jednak szybki przegląd newsów:

19-latka z Nowej Zelandii wystawiła na aukcji w internecie swoje dziewictwo, po to aby móc opłacić swoje studia - donosi "The Times". (...) Jej aukcję obejrzało już ponad 30 tys. ludzi, wzięło udział ponad 1200 osób. Ostatecznie dziewczyna zaakceptowała ofertę w wysokości około ponad 90 tys. złotych.

Źródło - Wiadomosci24.pl

Co ciekawe jednak... zaczyna mieć to już wymiar skarbowy :apple:

(...)historia pewnej młodej Rumunki, która sprzedała w Internecie swoje dziewictwo. Dziewictwo kupił - za 10 tys. EUR - pewien Włoch, ale o podatek upomniały się Niemcy, na których terenie dokonano sprzedaży.

Źródło - Puls Biznesu

Wkrótce prostytucja będzie w pełni legalna, mafii nikt nie tknie jak zapłaci podatki a dziewictwo... albo w aukcji, albo 'kup teraz'.

:(

GuRuMU    0

Prostytucja powinna być legalna, bo czy damy dziewczynom takie prawo czy nie to proceder bedzie trwał, pytanie tylko czy podatek od tego ma wpływac do kasy państwa czy do kielni drecha z bronią. pozdr